Senzaţiile unei remapări

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    pe papuc nu..... sau cel putin nu in romania, pe mcv doar pe cele de 5 locuri, ambiance si preference

    Comment


    • #17
      Originally posted by Iulian View Post
      nu ma pricep eu prea bine la timpi, dar eu cu mcv-u meu ating suta in aprox. 11-12 sec
      11 sau 12 ??? Hotaraste-te. ))))

      La 1.4 senzatiile sunt slabe, pe 0-100 sunt doar ~0,5 sec diferenta, in schimb pe 0-130 diferentele cresc considerabil (~2,5-3 secunde) si desigur, la reprize e clara treaba
      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

      Comment


      • #18
        io zic ca un 13-14 e mai realist. 11-12 la mcv si 85 de cai, cam putin probabil. 13 parca zice dacia pe site-ul lor. sau iar batem timpii de uzina?
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #19
          La MCV dci 85cp parca fabricantul zice 0 - 100 km/h in 14 secunde. 13 sunt pentru berlina. Dar poate o fi MCV -ul remapat si noi nu stim

          Comment


          • #20
            Daca zice cartea 14 sec, atunci sigur ies ~13 (vorbim de ceas, parca am stabilit asta, pt ca prea putina lume are gtech sau ceva de genu, da??? ok????).

            Comment


            • #21
              bai, nu ma luati asa tare. nu am 1.4, e un 1.5 de 85. am zis aproximativ, ca deh, daca mai tinem cont si ca ce-i pe bord nu-i real.. atunci sa fie undeva la 14-16, dar in fine, cui ii pasa? ziceam si eu asa

              Comment


              • #22
                Corect ) , la dizal nu mai trebuie sa faci masuratori, remaparea se simte din plin.
                La benzinar e bine totusi sa faci masuratori, sa realizezi pe ce ai dat banii ))))))

                Comment


                • #23
                  si cam cat costa remaparea la un dci de 70 cp,si la cat cp las putea duce?
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan


                    Uite sus cat costa . Parca sunt si preturi in el . Iti recomand sa-l citesti . Vrei mai multe da-mi pm .
                    B -X X - DDF x 2

                    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google