Ce se mai joaca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • are multe optiuni de joc: story, action, role playing. trebuie jucate toate

    am terminat alan wake si acum joc F1 2011 si syndicate care din pacate are un glitch
    sigpic

    Comment


    • darksid3 spune-mi te rog cati Gb are jocul neinstalat. L-ai cumparat, cat a costat?
      Multzam!

      Comment


      • Jocul are ~13Gb (instalat/neinstalat). De cumparat, traiasca torentul.
        Last edited by darksid3; 9 March 2012, 12:55.
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Am gasit si eu torrent-ul dar nu stiam daca este bun, cat am dat o fuga in supermarket s-a descarcat. Ma bag si eu sa vad ce-i poate capul...

          Comment


          • Originally posted by darksid3 View Post
            M-am apucat ieri de Mass Effect 3

            Deja e catalogat drept, Jocul anului 2012.
            Si eu il joc, inca nu ma da pe spate....

            Comment


            • Stai sa intri in el, sa-l intelegi...
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Sunt pe Marte...intr-un fel de cladire, pe o naveta in miscare, un fel de metrou usor oprita de inamic care apare cu o alta naveta da-ia in dreptul meu i-am ucis pe aia si am iesit! Esti mai departe de zona aia? Sunt eu la inceput si inca e nasol?

                Comment


                • Jocul e destul de complex, o sa dureze pana il inveti. O sa intri intr-o harta galactica, iti alegi galaxia/planeta pe care sa intri, iti cumperi arme, costume, etc. E si vorbarie multa dar reduci timpul cu tasta Space
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Battlefield 3 - Multiplayer! Bestial jocu' nu ma mai satur de el ! Cine vrea sa il cumpere sa caute pe okazii este un user care vinde cd-key cu 60 ron! L-am cumparat de 2 saptamani si nu am avut nici un fel de problema!

                    Comment


                    • Stiu.....cred ca trebuie sa schimb tasta aia din cauza acestui joc )

                      Eu nu mai stiu, la inceput ce am ales "story, action, role playing"....difera ceva dpdv al hartii sau doar gradul de dificultate?

                      Claudel, BF3 il joc la story dar ma enerveaza! am jucat inaintea lui seria Crysis plus MW 2 si 3 iar asta nu prea imi place.

                      Comment


                      • Am inebunit jucand MW-MW2 sunt bestiale si astea dar BF3 este cu totul altceva,este gen simulator mult mai greu ( cateodata foarte greu)! Este foarte realist! In 4 ore de jucat rup un pachet de tigari ))! MW3 am jucat vreo 10 min la story dar nu prea mi-a placut , acum caut sa ved daca mere online crack-uit! Ma uit sa vad daca l-au facut cei de la AlterIW.

                        Comment


                        • Eu nu am jucat niciodata online un astfel de joc.....ar fi cazul

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            Eu nu mai stiu, la inceput ce am ales "story, action, role playing"....difera ceva dpdv al hartii sau doar gradul de dificultate?
                            ai 3 optiune de joc. sub fiecare scrie exact cum decurge jocul. action este vorba numai de impuscaturi. story este modul vorbaraie si role playng este modul normal cu care ne-am obsnuit (partile 1 si 2). dar alegi numai una din otiunile de mai sus.
                            sigpic

                            Comment


                            • Incearca MW 2 ! Daca vrei dai un pm cu email si iti trimit tot ce trebuie sa downloadezi ca sa il joci ! E mult mai misto online decat story!

                              Comment


                              • MW 2 parca l-am dezinstalat ca disperam calculatorul, aveam instalat asa:
                                Crysis 2
                                MW2
                                MW3
                                Black Ops
                                Nfs The Run
                                Fifa 12
                                The Darkness 2
                                BF3
                                Si acum Mass Effect 3 - toate in acelasi timp! :|

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google