Cheie Briceag Gen Vw

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cheie Briceag Gen Vw

    Tocmai mi-am modificat cheia de la MCV-ul meu cu una tip briceag de VW pe care am cumparato de la dezmembrari si a iesit super tare.am desfacuto si am transferat cipul si lama in cea gen briceag si gata super tare revin cu poze maine yyyyyyes

  • #2
    cheie logan tip briceag

    Nu prea am somn asa ca uite si pozeleeeeeee
    si am modificato singur e foarte simplu
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Originally posted by petroman View Post
      Nu prea am somn asa ca uite si pozeleeeeeee
      si am modificato singur e foarte simplu
      chei gasiti la dezmembrari pretul il negociati cat puteti iam spus ca-mi trebuie o cheie ca sa fac eu o inventie nu sa o folosesc(ca prima oara miau cerut 150 ron si am scoso la 30 lei)
      Attached Files

      Comment


      • #4
        dar mai merge deschiderea/inchiderea usilor ??
        sigpic

        Comment


        • #5
          nu mai mere dar petromna are alarma... eu vreau sa incerc ceva dar intai sa dau de bani , vreau sa iau o cheie dasta tip briceag cu telecomanda in ea , si sa-mi fac alarma sa primeasca comenzile de la ea... nu stiu daca ati inteles ideea...

          sigpic

          Comment


          • #6
            ingenioasa ....... miscarea

            Comment


            • #7
              am sa incerc si eu .....cred

              Comment


              • #8
                succes... vezi ca se gasesc de cumparat niste chei dastea cu alarma cu tot sau cu modul de inchidere centralizata , sau la centrele de copierele doar plasticul dar nu functioneaza nici un buton

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Petroman pai eu nu te inteleg de ce nu ai luat o cheie fara butoanele de inchidere centralizata care am inteles ca se gaseste la 40 ron si fara emblema pe ea ca normal tu ai alta marca si o montai in aia ,asa voi face si eu dar mi-a fost frica sa cumpar una din asta tinand cost ca este si noua ,si o voi monta si eu dar putin cu ajutorul tau ca vrea sa-mi spui cum trebuie in rest este ok.
                  CHEIA FARA BUTOANE le gasiti si in targ la vitan si la cora lujerului la centrul de facut chei si de ce fara butoane pentru ca nu iti trebuiesc deoarece presupun ca aveti alarma si le folositi pe acelea mai ales ca incovenientul este ca se pot incurca .
                  "cromul este placerea mea"
                  "cui nu-i place , valea"

                  Comment


                  • #10
                    brutuse cand dau de banii vb pe mess... ca voi la bucuresti acolo aveti oferte bune...

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      da mah poti sa-ti iei cheia asta fara emblema anume ,noua la 40 ron si se merita ,asa o sa fac si eu cat de curand ,o sa am nevoie putin de ajutotul lui petroman sa vad cum a montat cheia si cipul .
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • #12
                        pai cipul il pui din una in cealalta cheie banal iar lama la fel o scoti din cea de dacie si o polizezi la model cu lama de VW vezi unde am incercuit asa faci lama de dacie la polizor da finut si vezi ca are un stift de siguranta ca sa nu mai iesa lama din briceag la dacie e cu un holsurub(sub emblema de vw este un mic holsurub care tine inchisa cheia - terminatia de la lama de vw trebuie sa o faci la lama de dacie ...usor sa nu o ratezi
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          uite ca am ascultat sfatul si am dat jos emblema de vw si iam pos o chestie de aia care se lipeste pe spatele telefonului si clipeste cand suna telefonul cuuuul (cheie noua as fi luat si eu dar nu sa auzit de asa ceva in Iasi am fost si la carefour ca acolo e un centru super de facut chei dar se uitau la mine ca la vw si am luato de la SH cu greu ca si aia vreiau 150 lei sunt nebuni cand ajung in bucuresti o sami iau si eu una noua)

                          Comment


                          • #14
                            unde gasesc chei noi din astea in bucuresti (exact daca stie cineva)ca vreau sa iau doua si pentru fratele meu si sa-mi mai fac si io una ca asta am cam stricatio pana miam dat seama cum sa o desfac (acum sunt profesor in modificat cheia ) la pretul asta de 40 ron e tare daca e si noua io am luat SH cu 35 ron

                            Comment


                            • #15
                              Mai sincer eu am vazut in viatn in targ avea unul o gramada si noi si parca la 40 ron 50 ron cam asa ,cum intri in targ dupa centrul ala de la poarta de alarme si scule elctronice auto parca urmatorul stand gasesti unde are si o masa cu multe stergatoare de parbriz afara pe ea .
                              "cromul este placerea mea"
                              "cui nu-i place , valea"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google