Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok merci baieti
    m-am interesat si am aflat ce si cum e acum ramane de vazut , poate va fii bucuros seful cand va auzi ca vreau sa plec ( un salar mai putin ) ))
    Its just a car ...

    Comment


    • Meen sa stii ca ai tu dreptate is ok pt noi da tre sa dormi langa ele
      1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
      ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

      Comment


      • Ce tari sunt rotile, Ovy!!! le-au scos pe piata? sunt curioasa cat ar costa....

        Legat de demisie, eu cat am lucrat, cand am vrut sa plec de-acolo a trebuit sa-mi scriu demisia cu cel putin 14 zile inainte de ziua in care vroiam sa demisionez, astfel incat angajatorul sa poata gasi inlocuitor pentru mine, fara sa prelungeasca turele colegilor... Dar daca s-a rezolvat pana acum, e ok eu asa am fost nevoita sa procedez
        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

        Comment


        • am vazut azi la sb pe colegii:sb15crs si colegu cu loganu rosu..kwb cred...salutari
          http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

          Comment


          • Suparat

            Dragii mei prieteni permiteti-mi sa va arat cum arata masina mea in urma accidentului ce l-am avut ieri pe soseaua Blaj-Copsa Mica cand urcam linistit o panta si cand sa intru si io in curba cu 30 km la ora ca mai mult nu se putea din cauza ninsorii, a aparut pe sensul meu de mers un opel astra 2008 in derapaj, a intrat in curba si nu a mai putut mentine sensul lui si a intrat frontal in mine .
            In urma constatarilor si tot balamucu s-a declarat dauna totala.
            -caroserie,bara fata,armatura bara,grila,capota,aripi st+dr,semiaripi st dr contraaripi st dr,faruri semnalizari proiectoare radiator scut usi st dr plafon cu cute ca la pantaloni stofa lonjeroane sistem directie alternator ,filtru aer bara torsiune + alte pagube nevizibile.
            Am scapat cu o durere usoara dupa cap(ceafa) taicamio cu durere piept centura si durere spate ca maicamea era in spatele lui.
            Astept o suma cat mai mare de la asiguratorii lu ala cica ABC Asigurari si probabil imi voi lua alta masina daca mai pun si io ceva. Sper ca nam gresit Thread-ul unde am scris da aici ma gandeam k e ok. Numai bine sa aveti.
            Iata si cateva poze facute cu telefon p1.jpg

            p2.jpg

            p3.jpg

            p4.jpg

            p5.jpg

            p6.jpg

            p7.jpg

            p8.jpg

            p9.jpg
            1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
            ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

            Comment


            • Ovy imi pare rau dar ma ma bucur ca esti ok si parintii tai sunt bine , masina se repara sau daca poti iti iei alta . Poate te orientezi si tu la un Logan second .
              Numai bine sanatate maxima !!!!
              sigpic

              Comment


              • nu cred ca iti este totuna sa-ti vezi masina asa lovita,OVI,dar daca persoanele din masina nu au suferit in urma acestui accident,este ok,tabla se schimba se indreapta dar cu omul e mai greu,speram ca nu te vor plimba asigurarile prin stinga si prin dreapta,sa-ti piara cheful ,cum stiu ei mai bine,in rest viata merge inainte capul sus...si numai bine !!!
                sigpic

                Comment


                • Asta nu mai iese masina oricat as incerca numi ramane decat sa vad cu ce bani ma aleg si sa mi iau alta daca mai pun si eu cva
                  e afectat si sasiul asa ca se intelege sper sa nu iau teapa ca fac urat
                  1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                  ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                  Comment


                  • asa este oricit de bine se lucreaza la ea,nu mai iese ce a fost,mai bine alta cu ceva banuti in plus,poate,si daca reusesti de ce nu un loganel second...cu recuperarea banilor de pe asigurare cred ca va fi putin mai greu dar mai stii......
                    sigpic

                    Comment


                    • off.. Ovy saraca masina.. e adevarat ca nu mai iese ce a fost dar totusi mergea frumos masina .. chiar imi pare rau de ea.. bine ca a-ti scapat cu bine toti din masina :respekt:

                      Comment


                      • pacat de ea ca arta bine fata de altele
                        uite asa intra bou in tine si mori fara nici o vina
                        bine ca sunteti oh voi restul sa speram ca se rezolva
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • Ovi...las' ca-i bine ca sunteti ok toti!
                          Fiarele se repara!
                          Oricum....naspa evenimentul
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • ovi, in primul rand ne bucuram ca sunteti bine ,second imi pare rau de break,dar sper sa fie tot raul spre bine ,deci urmeaza logan.........mcv?
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • Astept sa vad cu ce bani ma aleg din toata nebunia asta si sa vad ce mai pun io sami iau cva
                              Cica ar fi vorba ca mi da vreo 1150 euro ,cu banii astiaa nu ajung la logan
                              dar mai vad
                              Aveti vreo sugestie ce sa fac sa obtin cat mai mult ?
                              Astept raspunsuri de la voi cat mai repede daca puteti chiar telefon
                              1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                              ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                              Comment


                              • Pai gasesti Logan la 2500 euro numai ca va fii mai chel dar nu e problema ca il echipam noi il facem Prestige .
                                Ca si idee de Logan iti pun cateva linkuri ce am cautat asa la repezeala :
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                Bafta !!!

                                PS: Uite o oferta buna http://autovit.ro/dacia-logan-C16624828.html
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google