Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine mai... imi dau singur un warn (daca le uit acasa)!.

    Comment


    • pregatiri pregatiri pregatiri... auziti, dar n-aveti si voi asupritoare carora sa le placa lectura? ... nu de alta dar n-as vrea sa se simta prietena mea singura printre cititori ...

      Comment


      • Si asupritoarea mea mai citeste cate o pagina din cand in cand dar dupa doar o pagina incepe sa-i straluceasca ochii. Ce naspa m-am simtit in seara asta cand am iesit si fetele au citit cate o pagina din renumitul autor Becks iar eu fiind cu masina nu am putut sa citesc.
        Cele 2 prietene ale asupritoarei mele sunt mari amatoare de a citi romane intregi numai sa aiba ce sa citeasca si pe langa asta mai vin si singurele.
        Poate aduc si eu ceva de citit de aici de la Constanta.
        In tara momentan.

        Comment


        • pai ia, sa faci bine sa aduci... si cititoare, dar si carti. Of, ca mare prostie am facut ca am instiintat asupritoarea mea de treaba asta. Dar deh, cadou de 8 martie, mergem la munte
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • acuma ne dam cu bata-n cap ca venim cu prietenele ... costin esti somat sa pui niste poze ca sa stim cat de tare dam.

            Comment


            • lasa ma, ca s-or duce la culcare dupa o pagina dintr-un volum d-ala psihologic, greu, de-al lui Dantes... CXhiar asa Costine, baga tata o poza ceva
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Cei interesati sa ma caute pe privat, pe mess eventual. Costin_ct e id-ul meu.
                In tara momentan.

                Comment


                • Costin87sie...matchmaker.....

                  Comment


                  • Jesus mai sunt multe zile ) pfooai ca nu mai am rabdare numa cand citesc thread-ul asta
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • Nu week-endul asta, nici celalalt, dupa ala de dupa celalalt nu, d-abia dupa ala e 8 martie

                      Comment


                      • Originally posted by dantes View Post
                        Costin87sie...matchmaker.....
                        )))))))))))))
                        Mai sunt 3 saptamani...atat de mult dar totusi atat de putin...:P
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • Acum la Sibiu ninge ca in povesti, deci la Paltinis va fi full in weekend ... oricum pana in 8martie se poate intampla orice cu vremea . Oricum va asteptam !!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by dantes View Post
                            Nu week-endul asta, nici celalalt, dupa ala de dupa celalalt nu, d-abia dupa ala e 8 martie
                            nici asta nici ala nici ala de dupa ala abia ala de dupa ala care ii ala
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Sanatos sa fiu ca iau rezerva in brate si vin si eu cu o parte din loganu meu))). NU POTTTT SA CRED CAT GHINION AM marti scot masina din service si joi ma paleste iar acuma rad ieri facem cu nervi))).
                              APROPO ce carti is permise in biblioteca????

                              Comment


                              • De-ale pentru cei care au peste 21 de ani...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google