Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Te inseli Cosmine .. nu are ac de cojocul meu wazu )
    Altii au avut ..

    Comment


    • astea le-am facut la 16mp si daia le-am incarcat asa greu , data viitoare 8mp sa le pun mai repede si cate 3 de caciula fata/spate/profil

      Originally posted by sli_waz View Post
      E la noi se fac diferente asta e clubul
      Fa si tu poze la masini cu fata cum faceam eu nu inclinate normale s fie bn
      nu fac nici o diferenta , pur si simplu imi place masina , o ador si fac cate poze vreau eu cu ea ....!!!!dupa cum am zis in celalalt post o sa fac cate 3 poze fata/spate/profil . Bafta
      Last edited by Mr.viberul; 8 December 2011, 18:58. Reason: Automerged Doublepost
      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

      Comment


      • Originally posted by Mr.viberul View Post
        data viitoare le fac la 8mp si o sa fac mai multe , cate 3 de caciula , asa cadou de mos craciun
        ti-am zis eu !!! pixeli putini ... si merge banda ! ))))))
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • eu zic sa lasam mistou si dusmania sa ne comportam ca inainte ca clubu asta e facut sa fim prieteni nu sa ne inpungem uni pe altii

          asa cum e sgm unic
          asa e si unicu waz care pe viitor va avea multe schimbari
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • Liviule eu nu iti port pic de dusmanie .. nu sunt suparat pe tine .. nu am nimic cu tine .. incercam doar sa mai destindem fruntile pe aici .. tot ce am zis , am zis in gluma .. ia-o ca atare @

            Comment


            • radem glumim,postam platim

              Comment


              • ok sa fim prietemi si sa ne ajutam si in viata in gemeral cand are unu din noi necaz cu munca sau alte cele
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • ce pustiu e p-aci ... maine se prezinta careva la "sedinta" ?? sau o sa fiu singur p-acolo , in cazul ala ( sper sa nu fie cazul ) semnez condica de prezenta si plec

                  Comment


                  • eu sigur o sa ajung.

                    Last edited by RAZVAN-005; 10 December 2011, 19:27.
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • e intalnire azi?

                      Comment


                      • esteeeee !!!
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • imi pare rau ca nu am putut sa ajung in timp util astazi..insa ..din pacate?!!! cu toti calutii de pe mertan`..n am reusit sa depasesc recordul personal..!! pe cei ultimi kilometrii cat mai aveam de la mizil la ploiesti..asta si faptul ca o fost cam plin de caschetari in cautare de ciubuc..0 mai toata portiunea..bine..asta incepand de la iesire din bacau..si pana la noi....sper ca nu am ratat nimic..?!..
                          razvan..discutam maine..cand ai timp..referitor..la..;).. numai de bine. si pe data..cand o mai fii sa fie..? drive safe..si fara incidente.
                          SIC CUNNECTANDO REM

                          Comment


                          • nu-i nimic neo ;) macar tu ai avut o scuza ;)) ... pe cand domnu' Mihaitza are o absenta nemotivata )) ( glumeam , sper sa n-o iei in nume de rau )
                            Last edited by MihaitzaMCV; 12 December 2011, 13:41.

                            Comment


                            • foto de ieri :
                              au mai fost cativa colegi dar nu m-a ajutat acumulatorul
                              Attached Files
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment


                              • Eu nu am absenta nemotivata , ca am anuntat de data trecuta ca nu am cum sa vin .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google