BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poti face unul la firmele de publicitate, cele care coleaza masini. Pretul este undeva la 10 euro/mp, adica te duci cu o poza sau ce vrei tu si ei ti-o transfera pe autocolant.
    sigpic

    Comment


    • Pai da ... dar mi-ar fi mai ok daca as avea sigla vectoriala ... ca o poti edita si imprima altfel daca e vectoriala -corel etc

      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • raspuns vocea clientului:
        "Referitor la solicitarea dumneavoastra va informam ca Sistemul Media Nav nu a fost prevazut pentru redarea fisierelor video, in plus din punc de vedere reglementar nu este posibil sa avem imagini in miscare in timpul mersului. Va mai informam ca acestui sistem nu i se poate atasa o camera video. Ca si intrari acesta este echipat cu o intrare de tip USB si o intrare de tip Jack."

        Comment


        • Deci ... ciuciu pe media nav.
          Ramane varianta cu chinezariile care pot reda si imagini si pe care se pot monta si o camera pentru mers inapoi.

          Originally posted by nichita2009 View Post
          maine o sa am un logan cu cotiera din fabrica montata .. o sa imi soseasca pentru un client si o sa postez o poza sa vedem ce mare noutate e cotiera .....
          Pozele ... ?
          Last edited by M.FLORIN; 31 January 2013, 20:36. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • Originally posted by M.FLORIN View Post
            ... din cate stiu media nav-ul e alimentat prin calculatorul masinii si va trebui mesterit ceva pe acolo... presupun ca nu stiu sigur.
            Bine ca mi-ai zis cum s-ajung la fire. Pentru restul gasesc eu o soluție. N-am sa inteleg niciodată rostul legarii radioului la contact. Probabil ne considera prea prosti sa folosim butonul on/off.

            Cu cotiera s-ar părea că tot la tine e baza. Parca ziceai ca pe 4 februarie ti-o montezi tu asa ca mai asteptam un pic.

            Comment


            • baieti , maine pun pozele ca vine clientul sa incercam sa o dam jos .. cotiera de stoc este foarte proasta si iti mai ia 100 euro pe ea .. butoanele de la geamurile spate ti le pune pe piciorul cotierei , nu mai ai acces la ele cum era la vechea gama acuma nu le mai lasa acolo jos cum erau inainte cand puneai cotiera la vechea generatie ci le pun pe picior si nu poti sa le accesezi cu mana de la sofer sau pasager , plus ca, cotiera nu are nici un fel de loc de depozitare este doar bucata unde sprijini mana si doar la baza piciorului are un buzunarel in care poti pune monede )) deci o tzeapa de milioane grele .. maine revin cu poze ...
              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

              Comment


              • Cei de la publicitate au o gramada de programe. Eu am zis sa mergi cu poza sau logo-ul care il vrei tu si ei il scaneaza si fac tot ce trebuie. Eu am fost pe la o astfel de firma si fac destule chestii.
                sigpic

                Comment


                • Tare curios sunt acum de cotiera minune. E clar ca daca asa sta treaba am sa renunt la asta de fabrica si am sa caut una after market. ... pe care sigur nu o sa dau 100 euro si care are chiar si spatiu de depozitare frigorific.

                  Cat despre sigla ... maine ma duc sa ma interesez pe la cei din Fagaras care fac chestii d-astea. Sa vadem ce preturi gasim.
                  Merci Mihai.

                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Avem si noi cheder la capota.

                    Intr-adevar sa simte diferenta ... se aude si cum se inchide capota - nu mai suna a cutie de conserva.

                    20130201_103314.jpg

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • mai am o intrebare, nu stiu daca s-a discutat, dar masina are filtru de polen?

                      Comment


                      • Baieti ... poftiti si faimoasa cotiera de 100 euro )))) cea din uzina ....

                        acces foarte prost la centuri si la butoanele de geamuri spate @
                        Attached Files
                        Last edited by Niki; 1 February 2013, 13:19. Reason: dublu post
                        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                        Comment


                        • Originally posted by ionutprodan View Post
                          mai am o intrebare, nu stiu daca s-a discutat, dar masina are filtru de polen?
                          Daca te referi la filtrul de cabina ... da are.

                          Cat despre cotiera ... clar ... si multumesc colegului pentru poze ... eu nu imi montez asa ceva mai ales la banii astia.

                          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • nu stiu cum arata cotiera care vine pe stoc din accesorii ..
                            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                            Comment


                            • cotiera e varza. n-are spatiu de depozitare si e inestetica. cotiera veche nu se mai potriveste?
                              LE: si totusi eu cred ca ii lipseste o piesa respectiv spatiul de depozitare.
                              Last edited by bogdan_1984; 1 February 2013, 14:17.
                              sigpic

                              Comment


                              • Singuru lucru mai bun la cotiera asta, decat la cea de pe logan 1, e ca prinderea pe consola e mult mai estetica in rest, arata ca ......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google