Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Andyno View Post
    Focusul diesel mai avea putin si iesea ulei si pe faruri. I am spalat motorul de 2 ori...in fine.
    Si vroiai sa il pasezi pe aici, ca e masina buna si fiabila .
    sigpic
    !

    Comment


    • Originally posted by vitriol View Post
      Daca nu stiati, a aparut un nou tip de samsar - cel care cumpara cazaturi de 40 de ani cu 500 lei si le pune la vanzare (nu stiu daca le si vinde cu atat) cu 1000E.
      ieftina aia. uite aici...

      http://www.4 tuning.ro/old-school-cars/a-gasit-o-dacie-clasica-nerulata-intr-un-garaj-si-acum-vrea-sa-o-vanda-cat-vrea-pe-ea-30613.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_303298

      Comment


      • E pentru colectionari. Adica o fi vreun nebun in lumea asta, care umbla cu limba scoasa ca sa gaseasca un jeg din asta de masina pe care sa-l puna in garaj langa Jaguaru' lui E type?

        Comment


        • Update. Cumparat Passat din 2004, 108 mii km reali, verificat, cumparat. Aproape impecabila. Pret 3500 euro. Benzina.

          Last edited by Andyno; 31 May 2016, 18:07.

          Comment


          • nu puteai sa taci ? acu' sa vezi cate defecte se gasesc.

            Comment


            • Este masina din anunt? Atunci sper ca ai gresit cand ai scris "108 mii km".. doar nu te-a mintit ala chiar in halul asta Oricum, cunosc pe cineva care acum 2 luni si-a luat un CC din 2013 cu 140 mii km.. 180k in 11 ani ar fi putini, daca sunt pe bune.

              Comment


              • 108000 in 11 ani si adusa este ffffff improbabil am vazut masina de 4 ani cu aprox 300000


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • o fi mult sau putin, dar sa nu uitam ca masina e pe benzina. nu e masina clasica de navetisti.

                  Comment


                  • Originally posted by Andyno View Post
                    Update. Cumparat Passat din 2004, 108 mii km reali, verificat, cumparat. Aproape impecabila. Pret 3500 euro. Benzina.

                    http://autovit.ro/anunt/volkswagen-p...tml#42074f0b85
                    Masina este superba! S-o stapanesti sanatos!

                    Pentru cei care compara o masina din 2013, cu 180k la bord: cc-ul ala a fost on leasing operational. Deci, ala care a mers cu ea si-a scos banii. Cine face 50-100k pe an, face si bani cu masina aia. Niciun om intreg la cap nu isi cumpara o masina cu care sa se plimbe atat pe banii lui. Chiar si in Germania combustibilul costa bani...

                    Cel mai probabil Passat-ul lui Andyno a fost o masina de familie. Nimeni nu isi ia 2.0 benzina ca sa faca naveta.

                    Pont: o masina buna ajunsa la autohaus este lasata imediat fara jante. Jantele ajung pe harburi pentru a lua fata oamenilor. O masina buna se vinde si fara jante. Passat-ul on cauza are echiparea de top, care vine cu jante in standard.

                    Sunt convins ca Andyno a vazut la fata locului o masina buna, asa cum se vede si in poza. Altfel nu o lua.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • masina arata f bine nu am zis decat ca, ca km nu este f credibil.masina de familie am si eu, din 2007 luata noua, doar pe Romania are 140.000 acum.Sper sa ma insel, posesorul sa o stapaneasca sanatos si sa fie fara hibe si incidente


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Sa o stapanesti sanatos !Daca esti multumit de ea asta conteaza.Ma bucur ca mai exista clienti ca tine !

                        Comment


                        • In anunt scrie 183 000 km.

                          Comment


                          • Salutare baieti! va multumesc ptr suport si sprijini! Nu stiu ce s a intamplat cu link-ul pus de mine, dar nu este masina neagra cu 2.0!
                            Masina a disparut dupa anunt.

                            Masina este din 03.04.2004, motor 1.6 benzina. Masina merge perfect ca una noua! interiorul este impecabil si tinuta de drum,frane,directie perfecte. Cine nu ma crede o pot da la test!
                            Cateva dotari" scaune incalzite,cp bord,lumi jos la usa,clima (ingheti),oglinzi elec,oglinda interioara heliomata,lumina ambientala rosie,geamuri spate si luneta cu tenta inchisa, lumi ambientale si la parasolar,roata de rezerva originala noua din 2004,anvelope an 2014 Continental de vara.

                            Am iesit putin cu ea pe autostrada. La 130 km/h pe instant arata 5.8/6.2. Consumul mediu prin bucuresti a fost de 11.4.

                            Primul propietar din acte era nascut in 34 Carte service pana la 105 mii km. Confirmati si dupa verificare. Pret a fost de 3200 euro nu 3500..scuzati. Motorul nu este spalat! Are eticheta cu ulei la motor aral 5w60 parca la 105000 km. Se comfirma si incarte.

                            Ne vedem pe la tribunal intr o seara!
                            Attached Files
                            Last edited by Andyno; 1 June 2016, 01:06.

                            Comment


                            • Sa o stapanesti sanatos!

                              Comment


                              • La banii aia iti gaseam una din 2001, primul propietar 2.0 20V benzina. S-o stapanesti sanatos.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google