Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In poze , arata foarte bine si asta , dar ramane de vazut cum arata live

    Trimis de pe al meu SM-J100H folosind Tapatalk

    Comment


    • ne lamuresti pana la urma ce avea focusul tau de nu ti-a placut? te rog.
      ps: rosu se matuieste se face urata de la soare, de asta are poze facute la spalatorie la umbra
      pps: in 2005 nu era taxa , deci o platesti sau mergi pe nr lui...
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Focusul diesel mai avea putin si iesea ulei si pe faruri. I am spalat motorul de 2 ori...in fine.
        Am vazut Focusul rosu este praffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff. Un jeg de masina. Masina a fost la o femeie pana a cumparat un prost. Taxa platita.
        Nu exista cm de tabla sa nu fie indoita si zgariata. In interior am crezut ca vomit. Plina de jeg si pungi de la McDonalds pe sub scauze. CAZATURA. I am zis ca i dau 2000 euro pentru ca trebuie vopsita total!
        Si dc nu...rugina la aripile fata la roata...tipic focus! Am zis sa mai incerc odata...dar nu!

        Comment


        • Dupa cum vad, nu prea exista limuzine frantuzesti de 10 ani vechime in stare acceptabila.

          Ai putea sa te reorientezi pe mult hulitele masini nemtesti de buget si verisoarele lor.
          Opel-cele mai ieftine
          VW
          Skoda
          Seat

          Comment


          • Laguna pe care am vandut o nu se compara cu nici un Megane vazut pana acum! Nu se compara cu aproape nimic. De la confort, tinuta pe sosea, materiale interior. Cam regret am vandut o. Dar am dat o ptr ca mi a iesit 2200 euro.
            Din toate masinile pe care le am vazut, cel mai ok este Seat-ul despre care am vb mai sus. Am sunat la el si inca mai este valabil. Ultim pret 3100 euro de la 3350. Eu mai mult de 3000 euro nu vrea sa i dau.
            Golf 4 nu, golf 5 nu, opel astra g nu, passat de politie nu. Am marit bugetul pana la 4000 euro si tot degeaba. Ideal ar fi ca in 4000 euro macar sa fie cu taxa platita.
            Last edited by Andyno; 31 May 2016, 09:25.

            Comment


            • neak, megane 2 are 12 ani garantie la rugina, si se gasesc masini ok.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Depinde la ce bani se gasesc. Masinile intretinute foarte bine sunt rare in Romania, iar proprietarii le supraevalueaza.

                Comment


                • Megane 2 o avea 12 ani garantie! Dar am vazut destule cu rugina prin trafic.

                  Comment


                  • Cauta o toyota corolla de prin 2005 2006 gasesti la bugetul alocat de tine.

                    Comment


                    • Originally posted by Andyno View Post
                      Megane 2 o avea 12 ani garantie! Dar am vazut destule cu rugina prin trafic.
                      Lovite si reparate la anu sau prost, normal ca ajung la rugina. Bine ca are laguna ta vopsea originala.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Cauta o toyota corolla de prin 2005 2006 gasesti la bugetul alocat de tine.
                        Greu, sunt rare si destul de scumpe.
                        Pune niste masini, ca exemplu.

                        Comment


                        • Originally posted by einstein1984 View Post
                          Lovite si reparate la anu sau prost, normal ca ajung la rugina. Bine ca are laguna ta vopsea originala.
                          Da, fosta Laguna avea vopseaua originala! Altceva?

                          Comment


                          • http://olx.ro/oferta/toyota-corolla-...r-ID4J4mo.html culoarea nu e cea mai placuta, dar fiind prim proprietar , acum depinde ce e la fata locului.

                            Asta e cam departe http://olx.ro/oferta/toyota-corolla-ID6jyjM.html

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Greu, sunt rare si destul de scumpe.
                              Pune niste masini, ca exemplu.
                              Am tot verificat vinuri pentru un coleg, 2008 1,6 benzina la 3500 de euro, fara taxa, intretinuta si reparata la reprezentanta in RO si 80 000 km. Vreo 3 au fost chifle lovite mai rau asta era mai light.
                              nu am zis ca toate sunt asa, dar daca cauti gasesti. Nici eu nu am nimerit logan intreg din prima.
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • Daca nu stiati, a aparut un nou tip de samsar - cel care cumpara cazaturi de 40 de ani cu 500 lei si le pune la vanzare (nu stiu daca le si vinde cu atat) cu 1000E.





                                "Interior deosebit.
                                Masina in special pentru colectionari.
                                Se prezinta intr-o stare foarte buna!"

                                Ej neboon!
                                Last edited by vitriol; 31 May 2016, 15:38.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google