sunt mandru cu golanul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • un om de nota 10+,asteptam noutati pentru anul acesta!
    sigpic

    Comment


    • Eu sunt curios de unde ai luat garnitura aia de la usa suplimentara .. sau ce sa caut ..
      Si e frumoasa masina .. sa o stapanesti sanatos !

      Comment


      • Cati km ai mai facut...cai ai in prezent? si daca ai mai avut ceva probleme cu motorasul?

        Comment


        • pfoai de cand n-am mai trecut pe aici
          MihaitzaMCV: am luat garnitura de la un magazin auto. dar de fapt acea garnitura se foloseste in casa, la etansare usi si geamuri. deci e foarte posibil sa o gasesti pe la bricolaj pe undeva.
          SUPERCAR: 59.300km. cum adica daca au aparut ceva probleme? la masina? HELL NO! nu pot zice acelasi lucru despre mine .
          eu am grija de masinuta mea si o rasfat . tocmai a primit distributie noua si ca sa vada cat de mult o apreciez, am dus-o putin si pe pista sa se destinda


          ia sa enumeram ce modificari au mai aparut intre timp.
          - dupa ce am rupt plinta de cateva ori, acum a primit una noua. poza 1, 2 si 3

          - baietii de la DIMSPORT s-au gandit ca nu i-ar strica un stage 2 la masina mea, deci: sa fie. cand m-am prins ca au uitat sa le puna capastru la toti caii aia turbati, m-au chemat sa remedieze problema. desi mi-au pus la loc limitarea la 5000rpm, trage bestia dracu de nerecunoscut.

          - scaune sparco, sistem de prindere la care am muncit o saptamana. poza 4, 5, 6, 7 si 8. merita modificarea. pe langa aspect, te tin foarte bine in scaun, nu maifugi in toate directiile si sa trebuiasca sa te tii de volan,pedale si schimbator.
          am folosit centurile stoc.
          Attached Files
          Last edited by crististreulea; 20 March 2010, 00:28.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Intrebare: cum mai fixezi centurile? Sau sunt puse doar de estetica?
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • nu's taran
              normal ca centura este functionala. am luat de la pasagerii din spate 2 cuple si le-am prins de suportul scaunului.

              tocmai pleaca taicamiu in germania la lucru si o sa-mi revad masina peste 3-4 luni...
              Attached Files
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Arata bine noile scaune si spor la munca in germania!

                Comment


                • Streuleo, acum nu scoti cotiera? Ca nu prea mai e in ton.

                  Comment


                  • Pe ce ai taiat suportii pe jet de plasma?
                    Unde?
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • nu stiu daca am sa scot cotiera, prea e comod cu ea. cel putin momentan. in plus, raman gauri ini consola de la prindere.
                      da, suportii sunt taiate la plasma, arta, nu? unde? in timisoara. oricum greu de ajuns
                      Last edited by crististreulea; 21 March 2010, 16:14.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • STIMA DOMNU'!
                        mi-au folosit toate tutorialele tale! masinuta e foarte frumoasa... imi place cum arata cu plinta aia jos :P(combinatia rosu-negru CRIMINALA.)
                        Acum toti se dau pe scaune sport... oricum bravo!
                        sa inteleg ca acum are 105 cai? mi se pare mie, sau e trantita?
                        o singura observatie... scoate husa aia de volan cu picatele !
                        My Ride - Prestige 1.6 16v

                        Comment


                        • nu-i husa, e piele

                          e trantita de mult, daca te uitai are si tutorial cu schimbatul arcurilor..

                          cristi merci mult pentru sigla ;)

                          masina e frumoasa tare, ai grija de ea sa aiba grija si ea de tine
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Bravo Crististreulea, din cate observ inca un viitor CUP
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • C&S: chiar 105 cai nu, pe la 90 zic eu. e trantita cu Eibach iar husa e din piele. doar sa o leg cu siretul acolo mi-a luat 2 ore. dracu o mai da jos
                              Tudor: sa-ti fie de bine
                              Christnacht: poate, cine stie ce ne rezerva viitorul :P
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Originally posted by crististreulea View Post
                                nu stiu daca am sa scot cotiera, prea e comod cu ea. cel putin momentan. in plus, raman gauri ini consola de la prindere.
                                da, suportii sunt taiate la plasma, arta, nu? unde? in timisoara. oricum greu de ajuns
                                Eu am lucrat la IRA (IOROM) tot in tm pe plasma, taiam chiar si tabla de 40!
                                Sunt facute bine, miau sarit in ochi ca de asta am intrebat!
                                Sa le stapanesti sanatos, cat te-au dus scaunele?
                                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google