Sugestii,idei,propuneri LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ...Ia galagia mai mica...ca nu are nimeni de a face cu schimbarea datei decat baietii de acolo...nu mai va invinovatiti aiurea...pana la urma noi putem merge(LCPitesti)cand avem timp numai sa ne strangem cat mai multi...si gasim noi sala pe loc...sau vb lu' Bitza un gratar spontan
    P.S....Bitza se referea la 1-2 de la Brasov...nicidecum de la Pitesti...

    Comment


    • #32
      exact vio.scuze kata,nu era vorba de tine.eu unu imi facusem calculul pentru 22.si era ok
      era vb de baietii din Brasov, ei sunt cei care vor alta data.nu se gandesc ca noi si mioveniu ne-am facut niste calcule.bafta cata la examene si mai vb pe mess
      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

      Comment


      • #33
        Vio eu m-am prins mai greu ca nu era vb de 1-2 din LCPitesti, deci greseala mea
        @Bitza imi cer scuze si ms. ;)

        Comment


        • #34
          Pt. Brasov baietii se pare s-au cam orientat pe 01.03.2009.Din partea mea nici o problema,poate si pentru cei ce nu puteau pe 15 e mai bine .Voi ce zi ceti Mai multe informatii aici unde se discuta despre schimbarea datei si despre motivele ce au dus la schimbare.

          Comment


          • #35
            bine ca sa schimbat data...e mai bine pe 1 martie zic eu.poate merg si eu..pana acum merge doar viorelu si bita?
            TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

            Comment


            • #36
              Cine stie sigur ca poate merge si vrea se trece acolo sau mai actualizez eu lista acolo...numai sa spuneti

              Comment


              • #37
                Vio daca sunt liber pe 1 vin si eu
                sigur pot spune la 1 feb dupa ce vad graficul..
                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                Comment


                • #38
                  Speram sa poti veni cu noi si cu baietii din Mioveni
                  Deci care este disponibil pentru Brasov pe 1 martie(intreb din nou avand in vedere data).Eu unu prezent...altii?

                  Comment


                  • #39
                    si eu sunt prezent dar nu se shtie daca vin si remorcat... prefer sa nu. va anunt exact ce si cum dar nu azi

                    Comment


                    • #40
                      remorcat???
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • #41
                        adica daca iau pe vreuna dupa mine

                        Comment


                        • #42
                          Aaaaa pai specifica si tu noi deja ne gandisem sa mergem toti in remorca la tine...remorcat neremorcat deci cam vi...

                          Comment


                          • #43
                            nu va las eu la greu...da acu cand e distractie.vin cu nevasta
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • #44
                              Asa sa inteleg:costyn,bitza....mauuu parca,poate alexutzu...altii...

                              Comment


                              • #45
                                cati km sunt pana la bv?
                                TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google