Sugestii,idei,propuneri LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ar merge nick-ul fiecaruia scris pe spate sub guler , la ceafa acolo , scris mic.
    ar da frumos.

    Comment


    • #92
      buna idee fof-ule.multumim.
      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

      Comment


      • #93
        ce discutii aprinse intre organizatori.......eu zic ecusoane cu regionala Arges si sa scriem cu marker-ur pe ele nyc-ul si clubul pe loc cand vin aici sau doar cu clubul ca deja ne cam stim de pe forum..de ex. cum potzi sa il confunzi pe Sibianu
        iar pentru noi ar fi bune niste tricouri cu LCP .... POATE SI CU NR CUM ZICE DAY U
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • #94
          ...mah faceti cum stiti numa sa fie cat de cat la unison lumea...eu ma limitez doar la tricourile distribuite pe forum(sper sa soseasca pana pe 14)...Disssel faina ideea cu ecusoanele
          ...dar sa nu ne pierdem in amanunte...sunt lucruri mult mai importante privind organizarea care asteapta sa fie discutate

          Comment


          • #95
            Pai sa le discutam maine
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • #96
              Vin cu o propunere:
              ...cine este de acord cu DSLu Coorganizator la LCPitesti...in locul lui Bitza bineinteles?(nu ii mai spuneti lui Petre el nu trebuie sa stie)
              -eu votez pentru

              Comment


              • #97
                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                Comment


                • #98
                  nu merge ca eu l-am propus pe nena bita

                  o zi am disparut si numai prosti atzi facut
                  Last edited by DISSSEL; 16 June 2009, 00:00. Reason: Automerged Doublepost
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • #99
                    ...si ce daca...Bitza nu se supara...si tu nu ai dreptu sa participi la vot

                    Comment


                    • ma eu sunt de acord da asta daca bita si petre sunt de acord...
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • eu sunt de acord cu tot ce propune vio .
                        sigpic

                        Comment


                        • 1 data...de 2 ori...s-a strigat bingo...de maine dsl e noul nostru co-organizator...tree sa facem un gratar sa sarbatorim
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • asta daca si vremea tine cu noi pentru maine

                            Comment


                            • pai nu maine sarbatorim.... cand om prinde si noi vreme frumoasa
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • am inteles...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google