Sugestii,idei,propuneri LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    La budeasa unde?...

    Mai este un loc pe la draganu...su revenim la releu
    Last edited by DISSSEL; 12 May 2009, 16:02. Reason: Automerged Doublepost
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • #77
      la releu nu stiu daca mai pot baga masina )) ar fi ideal un teren cu mai mult asfalt...dar sa ne gandim toti pe unde ar putea fi
      Nimic in viata nu e intamplator... ''

      Comment


      • #78
        maule le demontam ca doar avem experienta...)
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • #79
          ma maule e asfalt destul la releu.ce nu mai stii sa mergi pe jos?trebuie gandit bine locul pentru ca mereu vor fii cam 10 masi cel putin si nu tre sa deranjam pe nimeni.mai sunt cateva locuri prin spate pe la cncd aproape de rau .putem sa ne strangemtot la stadion sau la mall in parcare si dupa la gratar.la releu e loc pentru toata lumea .mai e un loc misto la valea ursului langa unitate.ideea e ca intai ne strangem undeva totzi si apoi mergem la gratar sa nu ne pierdem pe drum.
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • #80
            In legatura cu 14 iunie...in afara de locatie si alte mici amanunte importante (care poate o sa incepem sa le stabilim candva )ar trebui sa ne gandim si la o eventuala costumatie de genul:

            ...eu zic ca ar da bine

            ...despre locul de intalnire...sa incercam de cateva ori colo...colo.Sa incepem cu releul(cel mai bine vezi la fata locului)

            Comment


            • #81
              asta cu tricourile o aveam in cap....personalizate cu numele fiecaruia..
              low....&.....slow

              Comment


              • #82
                ...care vrea cu nume...care nu...eu unu nu.Cu tricourile o sa cam dureze deci sa vedem cum facem...

                Comment


                • #83
                  voi pt ce vreti exact tricouri ca pe mine nu ma duce capu .pt regionala sau pentru noi in pitesti?
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • #84
                    regionala ma...
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • #85
                      aha,am inteles.pai nu trebuie neaparat cu nume pe ele.facem pe cluburi .scrisu.pe tricourile de la noi scriem lc pitesti si tot asa.dar tre sa stim cati sunt prezenti exact.
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • #86
                        eu zic si cu numele ca sa stie omu cum sa te strige...
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • #87
                          ...eu vreau doar ca alea ale lu' Keanu doar cu loganclub...ce nume pe tricouri?...suntem caini?...fiecare ce doreste ,probabil eu o sa imi fac comanda de vreo cateva
                          ...nu neaparat pentru regionala in special ci si pentru intalniri si pentru uz personal in orice locatie

                          Comment


                          • #88
                            ma cu numele ar fi fain....pe spate asa ca la fotbalisti....)....sus sa scrie D.A.Y ....si jos cu stema asa..logan club....
                            Last edited by alexutzu; 15 May 2009, 13:16.

                            Comment


                            • #89
                              e complicat alex .mai bine un ecuson ceva...si oricum in mare am inceput sa ne cunoastem d p forum.daca nu vin totzi?ce facem cu tricourile?oricum asta o punem la punct sambata zic eu.
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • #90
                                ma eu ziceam pentru noi ...ca sa stie lumea cum sa ne strige...multi poate ca ne cunosc ...da multi poate ca nu...om vedea
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google