Sugestii,idei,propuneri LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    la mall e full in weekend mereu..eu zic ca la metro garantat vom gasi loc pt toti...
    TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

    Comment


    • #62
      avand in vedere ca 14 e duminica.... daca mai gasesti 10-20 locuri libere la mall e o fericire. referitor la oricare alta parcare nu luati faptul ca nu asigura paza masinilor ca fiind acelasi lucru cu faptul ca parcarea nu e privata. parcarile tututror hypermarketurillor sunt private, in cel mai rau caz platesc chirie pe acea zona de teren, deci sfatul meu pt a nu ne trezii cu surprize: intrebati.

      Comment


      • #63
        costyn..nu cred ca o sa se ia cineva de noi..au mai fost care au facut intalniri in parcarea metro si nu cred ca au avut probleme..ne trebuie un loc accesibil pt toti,sa.l poata gasii usor.in parcare la metro nu o sa stam mult..v.a fii vara si vor fii doritori sa ajungem la uzina.
        TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

        Comment


        • #64
          bun... cum credeti...

          Comment


          • #65
            are dreptate costin.am discutat aspectu asta cu vio si am hotarat sa facem un tur cat mai realist.
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • #66
              Jupiter are paza sigur dar incerc sa trag niste sfori
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • #67
                parcarea metro nu am vazuto niciodata plina mai ales duminica si e o parcare destul de mare si cunoscuta de toata lumea
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Da, parcarea Metro e destul de mare si absolut niciodata nu e plina, imaginati-va ca e folosita pe post de parcare de TIR-uri deci nu cred ca ar fi probleme,
                  Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                  Comment


                  • #69
                    la vara putem sa facem intalnirea la mine in cartier, la plaja in tudor...o sa avem terasa langa noi..si e super marfa seara.o sa discutam pe larg sambata.
                    TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                    Comment


                    • #70
                      nu cred flavio.e ful sambata si nu are rost sa inceapa smecherii cu bmw de 1000euro sa faca misto.la mall e ok.
                      cu 14 e bine si la metro dar e peste mana sa intram si sa iesim in coloana.vedem duminica cand studiem piatza.
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • #71
                        Mie mi-ar place la AUCHAN,sunt multe locuri de parcare libere si putem pleca pe varianta,sa coboram prin Craiovei sau prin Prundu mergem pana la Bascov si apoi luam centura pana la podul viilor si directia Mioveni.....RESTUL E LOGAN
                        Last edited by viorelu; 18 March 2009, 19:28.

                        Comment


                        • #72
                          Cum zicea si Bitza,duminica se va face o inspectie a locurilor/platourilor disponibile in zona intrare Pitesti de pe autostrada.

                          Comment


                          • #73
                            Daca tot e tread de propuneri hai sa stabilim si noi locu de intalnire ca vine acu vara si o sa incepem cu gratarele...si la stadion nu prea se poate....asa ca haideti cu propuneri...
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • #74
                              eu zic ca ar fi bine sa ne intalnim pe la budeasa... merge de gratar,nu ne deranjeaza nimeni
                              Nimic in viata nu e intamplator... ''

                              Comment


                              • #75
                                pai da ma da e cam aglomeratie pe la budeasa mai ales acu ca vine vara

                                era bine undeva cu asfalt mai retras sa facem una alta cu masinile...si s facem si un gratar
                                Last edited by alexutzu; 12 May 2009, 16:01. Reason: Automerged Doublepost
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google