Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

    Ideea acestui topic e de a-i denunta pe cei care vand marfa de proasta calitate sau ofera servicii de "2 lei".
    Asa ca, daca ati cumparat ceva de la un membru Logan Club care nu prezinta credibilitate, raportati-l aici pentru ca sa nu isi ia si altcineva teapa.
    Pe de alta parte laudatii pe cei care ofera servicii de calitate!
    sigpic

  • #2
    nota 20 pentru silviu_79 care nu mai are nevoie de prezentari, streulea(care isi ,,vinde" carnea muncind si filmand,seba care mereu m-a ajutat ba cu un sfat, ba cu o idee tehnica, mcnalex,stresu,AG 23 YNG, xp-u si multi alti colegi cu care am colaborat cu succes, si nu au fost putini deloc )

    cat despre cei de neincredere ... e fortat spus neincredere dar nu imi place atitudinea lui pattrick care nu raspunde la intrebari, la pm, la etc

    ps. tepari suna cam jargon, un sinonim mai ... democrat gasim? gen demagogi )
    Last edited by DeLuXe; 5 August 2009, 13:20.
    sigpicMy ride

    Comment


    • #3
      Silviu_79, demonhunter, keanurev -baieti de 10+
      Tepe (inca?) n-am luat.
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • #4
        tepe: supercar
        oameni de nota 10: silviu79
        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

        Comment


        • #5
          tepar : RazvanB
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #6
            spuneti si voi cam cum ati luat teapa de la aia de-i turnati aici, sa ne fie si noua clar despre ce e vorba!
            Eu pana acum n-am luat teapa. O singura nelamurire am avut cu un nene, MENTOR_SQUAD, care vinde leduri si "becoleduri" (sic!) "cu microprocesor". Cand l-am intrebat ce tip de led contin, unde sunt fabricate si ce face microprocesorul ala, a lasat-o mai moale, ca n-au microprocesor, sunt doar "mai evoluate". Ce tip si unde sunt fabricate, la asta n-a raspuns nici pana acum. Dar asta nu inseamna neaparat ca e tepar, poate ca nu stie.
            La polul opus, trebuie sa-i multumesc inca o data lui JREwing - stie el de ce, m-a ajutat cu o chestie exact cand am avut nevoie. Si lui themircea, am luat de la el covorase textile pentru Logan si tavite+bandouri pentru alte masini - marfa de calitate la pret rezonabil.
            ...acuma, n-o sa-i iau la rand la periuta si pe admini, ca nu se face...

            Comment


            • #7
              revin...teapa luata de mine e aici --> http://www.loganclub.ro/forum/vand_4....html?p=354710
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • #8
                Eu la oameni de incredere am sa ii pun pe: free_fiber, tudor_b
                La polul opus... inca nu am pe nimeni!
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by DeLuXe View Post
                  nota 20 pentru silviu_79 care nu mai are nevoie de prezentari, streulea(care isi ,,vinde" carnea muncind si filmand,seba care mereu m-a ajutat ba cu un sfat, ba cu o idee tehnica, mcnalex,stresu,AG 23 YNG, xp-u si multi alti colegi cu care am colaborat cu succes, si nu au fost putini deloc )

                  cat despre cei de neincredere ... e fortat spus neincredere dar nu imi place atitudinea lui pattrick care nu raspunde la intrebari, la pm, la etc

                  ps. tepari suna cam jargon, un sinonim mai ... democrat gasim? gen demagogi )
                  Salut.Mersi DeLuXe
                  Numai bine.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • #10
                    Eu am luat cate ceva de la silviu_79, si de la adyt2000. Marfa de calitate, la pret rezonabil.
                    Am luat teapa de la claudiubb, cumparand niste placute de frana, care pana in momentul actual mi-au facut discurile cu striatii.
                    Astept sa le schimb in curand, posibil cu totul, urmand si sanctiunile de rigoare pt domnul claudiu.

                    PS: cine doreste sa vada cum arata discurile, sa-mi dea un pm, si ne intalnim.

                    Comment


                    • #11
                      oameni de incredere : Dragman , silviu79 , patrickk
                      tepe nu am luat inca

                      Comment


                      • #12
                        Oameni de cuvant cu care am lucrat : Silviu_79 si demonhunter , cu un plus pentru demonhunter , care m-a inteles intro situatie mai delicata , si nu s-a suparat sau sa faca figuri . Up Up pentru ei . Iar elorlalti le multumesc pentru sfaturile bune pe care mi le-au dat . Sunt o gramada si nu cred ca are rost sa ma apuc sa ii enumar .
                        De partea cealalta inca nu am avut treaba cu nimeni . Sper sa nici nu am .

                        Comment


                        • #13
                          tzeapa am luat de la patrickk. m-a dus cu zaharelu` ca mi-a pus un plastic din habitaclu la posta, si nu a ajuns nici in ziua de azi, dupa 3 saptamani. oricum nu mai ridicam coletul, chiar daca ajungea dupa 5 zile (sau avea alta data pe stampila decat cea in care a sustinut el ca a pus coletul la posta). ar trebui facut ceva cu omul asta. cu cladiubpp (sau cum se scrie) nu am avut de-aface din cauza preturilor si celor auzite de pe la altii (cum a patit-o si cezar), dar am vazut ca i s-a inchis topicul.
                          oameni de incredere, silviu_79, si inca vreo cativa useri carora le-am trimis diverse prin posta, si nu am avut probleme cu ei, gen ca nu au ridicat coletul de la posta. in ciuda faptului ca am fost acuzat ca vand produse care nu erau de fapt ceea ce sustineam eu, nimeni nu s-a plans pana acum de serviciile mele.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #14
                            am colaborat si eu cu ceva oameni:silviu_79(nota 10 ca doar e de-al meu),valeriuciprian nota 10,dsign si soran(nota 10),patrick(chiar daca mi-a trimis repede nu prea erau produsele asa cum mi le-a descris el...nota 7),ag 23 yng(nota 10)....a si domnu k pt consola de ph2(nota 10)...
                            persoane negative inca nu am...si sper sa nu dau de ei
                            as puteai sa-i pun si pe sinx si pe dragman si streulea..pt sfaturile lor....mai alex pe sinx care a facut dezordine in debara ca sa-mi spuna o marca de silicon...:p
                            Last edited by alexutzu; 5 August 2009, 16:49.
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • #15
                              am colaborat cu silviu_79 si cu alindrgn...oameni de incredere!
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google