Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Cumparat un detector de la Razvan Duta.
    Om serios. Recomand
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #62
      Cumparat accesorii de la ALFAROMTRANS .Recomand!Foarte promti si parolisti!

      Comment


      • #63
        se pare ca se fac presiuni asupra mea si a altora care nu au nici o treaba sau vre-o vina in aceastra problema asa ca ... problema se rezolva cu mine

        problema a inceput cand domnul mi-a aratat poze cu fiecare fata de usa in parte

        fetele de usi au fost ambalate ,,ambiguu" din ce au spus cei de la fan curier ... si la desfacere erau patate, zgariate, indoite si plasticul albit in mai multe locuri pe 3 din cele 4 fete de usi ...

        domnu stresu, probabil bine intentionat a sunat la fan curier sa faca plangere, o plangere ce a precedat-o pe a mea... drept rezultat domnii de la fan au venit cu scandal la mine la usa ca ce treaba au ei ca nu a fost bine ambalat (corect chiar)

        nu am spus ca domnul de fata ar avea vreo vina in treaba asta ... dar cu ce sunt eu de vina ca imi vine marfa deteriorata ?
        in caz ca, credibilitatea mea e indoielnica, coletul cu fetele de usi a fost deschis in preajma unor useri de pe forum, precum si montajul lor, precum si feedback-ul asupra calitatii lor;

        un anume domn a recomandat in caz ca nu imi placea marfa, de ce nu am trimis-o inapoi ... va intreb ... domneata ai fi re/ridicat-o in starea in care era?

        domnu alin dragan ... data viitoare cand ai vre-o problema cu mine ... spune-mi in fata, nu fi las si fara caracter incat sa te duci sa te plangi la mamica si la altii ... io nu cred ca am avut vreo relatie de afacere cu dumneata incat sa-mi faci gesturi cum ai facut in postul ce l-a urmat pe a lui stresu ... treaba noastra a fost asa: ma anunti cand ai suporti de ochelari, m-ai anuntat , nu am mai vrut, sec; nu am dat comanda, nu m-am angajat la nimic, asa ca te rog sa te abtii, eu nu am nimic personal cu tine, nici nu te cunosc

        domnu stresu ... daca dumneata crezi ca e incorect fata de tine, si ar trebuii sa platesc valoarea de 100 ron pentru 4 fete de usi magzalite sa zic asa, o voi face, in ciuda a ce am scris mai sus

        domnu mumus ... iti inteleg frustrarea si capacitatea de a sari la lupta cu compatriotii dar parerea mea ca ar trebuii sa afli si a 2-a parte a povestii inainte

        cat despre ideea ta de a face reclama proasta aici, impropriu, pentru ca am facut tranzactii cu zeci de useri cunoscuti si mai putini cunoscuti pe acest forum si nici macar unu nu s-a plans de un produs sau de calitatea acestuia, asa cum o fac eu despre calitatea produsului dta, chiar si cu banii jos cum ziceti voi
        singurul cu care am avut o neintelegere a fost domnu tomu la un schimb de volane, care s-a rezolvat binenteles cum ne-am inteles dupa o intarziere de cateva zile cu motiv pe care le stie si le-a inteles si nu-l vad sa faca show aici sau pe pm altora

        a 2-a problema ... de fiecare data cand postez ceva la bursa, va bagati, va recomand sincer sa nu o mai faceti


        si ca sa fiu ontopic ...
        garantez pt domnu YNG
        Last edited by DeLuXe; 28 November 2009, 16:12.
        sigpicMy ride

        Comment


        • #64
          am vrut nam vrut am fost si eu bagat in acest subiect. astept acum brasovu sa vina cu scuze sau cu replica. cred ca deluxe a fost destul de clar.

          sigpic

          Comment


          • #65
            nu mi-ai spus ca nu mai vrei suportul, desi inainte ziceai ca il vre. eu nu am scris nimic de cauza, nu te-am acuzat. nu stiu de ce te ataci singur. l-am mai sfatuit o data sa nu vanda ceva unui om si mi-a multumit dupa aceea, cand a vazut ca am avut dreptate. daca vroiam sa iti fac reclama negativa pe forum o faceam de atunci, asa ca te rog frumos sa nu mai zici ca m-am luat de tine. nici macar nu ti-am scris numele.
            treaba cu fan courier-ul e cu dute vino. eu in locul lui stresu mai bine nu trimiteam marfa prin acest serviciu de curierat. mai bine o tineam sa adune praful in beci sau in pod. si eu am avut de aface cu fan courier si mereu cand imi veneau cu livrarea era ceva in neregula. o data am patit ca din 4 colete cate trebuia sa primesc, sa mai vad doar 3, si ei sa se faca (,) ca ploua, zicand ca nu stiu de ce nu sunt 4. sa nu va zic ce sifonate erau ambalajele (plicurile) si cutiile cu colturile distruse. oamenii aia joaca fotbal cu coletele cand le manipuleaza, altfel nu imi pot explica starea lor de la primire. si tu, daca le-ai vazut cum erau, puteai sa nu le ridici, ca stresu le-ar fi ridicat ca nu stia de ce nu le-ai mai luat (daca de asta iti era teama).
            banuiesc ca ai facut poze la fetele de usi...asa ca te rog sa le urci aici sa le vedem. sa nu poata sa zica nimeni ca nu e asa.
            Last edited by B 83 RMJ; 28 November 2009, 16:27.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #66
              Originally posted by B 83 RMJ View Post
              colegu...daca imi spuneai ca i le trimiti lui, te sfatuiam sa nu faci asta!
              bai pana alba... asta e recomandare sau ce e? explicati acest post.

              sigpic

              Comment


              • #67
                eu recomand pe demonhunter , nota 10 +
                sigpic #

                Comment


                • #68
                  eu sincer pot sa il recomand pe domnul deluxe i-am trimis o cotiera chiar el mi-a aratat cum se completeaza formularele nu stiu la voi daca au fost probleme dar eu pot sa zic ca a fost serios
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • #69
                    recomand: demonhunter(sigla dacia volan), turturel (stickere si praguri, foarte de treaba, m-a si sunat sa imi explice ce si cum), sorinj (multumim pt ajutorul cu siglele)

                    Nu recomand : pattrick (sau cum e el) Reason: am vrut sa cumpar bara fata MCV si ne intelesesem, a zis ca o trimite si m-a lasat balta!
                    My Ride - Prestige 1.6 16v

                    Comment


                    • #70
                      si eu am luat clapa de la patrick. a tot zis ca mi-a trimis niste plastice, dar nici pana acum nu au mai ajuns.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #71
                        @DELUXE
                        daca esti asa cum zici tu,si fetele de usi erau lovite si strambe si ce mai vrei,de ce le-ai mai pus pe masina?trebuia sa le trimiti inapoi nu?adica le-ai ridicat,erau strambe,rele,etc,dar le-ai pus pe masina totusi.iti plac asa fara bani.intradevar,esti foarte serios....
                        Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                        Comment


                        • #72
                          am fost plecat in acest week si abia acum am reusit sa vad ce s-a discutuat pe aici....asadar vin cu raspunsul pentru mesajul pus de DeLuXe.

                          @DeLuXe, am zis-o si ma repet: nu ma fac 150 RON cat ti-am cerut pe fetele de usi (nu 100 cat ai zis tu, dar fin fine, asa tii tu minte). Dupa ce ti-a venit marfa m-ai anuntat ca este deteriorata, am zis OK, hai sa te ajut, facand o plangere la firma de curierat, am facut-o, apoi ti-am zis ca era mai ok sa nu le ridici daca ai vazut in ce stare erau ca apoi ma rafuiam eu cu ei la brasov. Raspunsul la plangerea mea a fost: la ridicarea coletului nu s-a inregistrat nici o plangere privind calitatea marfii livrate.
                          Dupa ce s-au linistit apele cu firma de curierat, am vorbit amandoi pe mess (si aici nu poti sa mai spui ca nu e asa) si tu cu gura ta ai zis ca o sa faci ceva cu ele pana la urma si ca o sa le platesti pentru ca asa a fost intelegerea de la inceput. nu a fost nici vina mea si nicic vina ta ca aia de la fan au ajuns cu ele asa cum au ajuns. m-ai rugat sa te mai astept cu banii pentru ca nu aveai in momentul ala....am zis OK, nu e nici o problema, cand ii ai sunt buni de trimis. am asteptat o luna si ceva, si tu tot mai aveai de strans bani.....intr-o zi te-am abordat pe mess si te-am intrebat prieteneste cum stai cu banii si mi-ai zis ca a doua zi urmai sa ai un examen si ca o sa mi-i trimiti dupa. a fost ultima informatie pe care am mai primit-o de la tine, de atunci nu mai raspunzi nici pe mess, nici pe forum desi ti-am lasat mai multe mesaje....asa ca pentru cei care asteptau raspunsul meu, va intreb: unde este adevarul domnilor? nu -a deranjat ca nu a trimis banii cat m-a deranjat aceasta atitudine de 2 lei de a ignora si de a nu raspunde.
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • #73
                            recomand turturel, am cumparat autocolant pt. praguri si stalpi, foarte serios...foarte amabil...foarte bun calitativ.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by DeLuXe View Post
                              in caz ca, credibilitatea mea e indoielnica, coletul cu fetele de usi a fost deschis in preajma unor useri de pe forum, precum si montajul lor, precum si feedback-ul asupra calitatii lor;
                              si ca sa vezi ironia, de ce le-ai montat daca nu erau bune de nimic? nici nu le-ai platit, nici nu le-ai trimis inapoi asa cum erau, le-ai folosit si acum sunt bune.
                              sigpic
                              Logan 1.4 Dynamic Blue

                              Comment


                              • #75
                                deocamdata am luat de la demonhunter care este super de treaba
                                tzeapa am luat de "tomu" caruia i-am spus sa-mi trimita un spatiu de depozitare si m-am rugat de el vreo 2 saptamani si nici astazi nu a ajuns! cu toate ca i-am dat si datele de contact!
                                si mai face si reclama cu threadul lui!! faceti ceva
                                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google