Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In primul rand nu sunt nici excroc (in romaneste escroc) nici golan, si mai usor cu jignirile, te rog. nu te-am "excrocat" nici pe tine, nici pe altcineva pana acum, nu asta este scopul meu.
    in al doilea rand nu ti-am trimis mocheta pentru ca nu am avut.
    in al treilea rand, suportii ti-am spus ca sunt 45 lei, deci cu taxe postale exact 54 cat ai platit tu.
    in al patrulea rand sunt prafuiti ca nu dorm cu ei in pat si nici cu pronto lemn curat nu le-am dat iar de parfumat, am uitat.
    in al cincelea rand acele "zgarieturi" sunt prezente pe toti acesti suporti si datorita manipularii si datorita materialului care nu este unul grozav, avand in vedere ca ei nu se monteaza "la vedere" ci sub acele capace.
    in al saselea rand, nu am pus nicio eticheta pe ei, acele etichete sunt prezente pe toate acele site de boxe, poti sa verifici si pe ale tale de pe masina.
    in al saptelea rand, daca nu ti-au placut, puteai sa-mi scrii frumos ca nu se ridica la nivelul tau si-i trimiteai inapoi.
    Ride Like The Wind!

    Comment


    • nu stiu daca e corect escroc dar ii dau dreptate,am ajuns sa ne furam uni pe alti si departe nu vom ajunge.Abia ce tranzactiile astea la distanta capatasera un pic de incredere si mai apare unu care se plange ca a fost inselat.Eu unu nu prea mai am incredere in cumparaturi on line,am luat teapa de la companii care vand on line si cand le am semnalat ca produsul nu corespunde cu descrierea ba chiar e contafacut au zis sa il trimit inapoi,l am trimis si am primit jumate din suma inapoi,cealalta jumatate acoperind deranju lor cu mine.
      Daca silviu a spus ca sunt noi apoi noi sa fie,nu zgariate nu crapate,nu rupte sau mai stiu eu ce minunatie.
      Sonikel este irelevant faptul ca suporti nu se vad,nu este o circumstanta atenuanta.

      Comment


      • Silviu imi cer scuze pentru postul #123 si am cerut deja moderatorilor sa-l stearga. Eram suparat deoarece ma asteptam sa gasesc altceva in pachet.. in fine.... rog moderatorii incaodata sa stearga tot ce am scris deoarece am gasit pe cineva care accepta donatia mea. Maine suportiii cu tot cu capace vor pleca spre noul doritor.

        Va multumesc pentru intelegere.

        Comment


        • crull nu generaliza...si suportii mei de pe masina erau zgariati inca de cand am luat masina...si fetele de usi pe interior erau zgariate..ca asa e romanu...si daca ii trimitea alt produs intelegeam, da asa...poate singura vina e ca nu i-a zis ca nu mai avea mocheta...daca vrea standarde foarte ridicate sa mearga la reprezentanta sa ia cu 200 de ron suportii, ca sa constate dupa ca sunt aftermarket si daca bate vantu se rup...threadu asta era despre cine recomandam si pe cine nu..omu si a spus parerea, cine vrea il asculta, cine nu vrea, nu si gata...ma gandesc ca sony ar avea dreptu sa vorbeasca daca are o relatie comerciala de mult timp cu silviu...frumos ar fi fost sa l sune si sa discute in particular inainte sa l faca eXcroc care l-a eXcrocat...nu vreau sa fiu rau, da oamenii care au trecut prin scoala, pe langa gramatica, mai invata si bun simt..gata, sariti la gatu meu
          sigpic

          Comment


          • Pai dupa ce omori omu' iti ceri scuze ? Te cred ca ai fost nervos,dar trebuie prima data sa analizezi situatia si apoi sa arunci cuvinte.Nu cred ca Silviu a vrut sa pacaleasca pe cineva,nici aici si nici pe alte forumuri.Ca, chestie, eu l-am cunoscut prima data pe Okazii ,unde se trag tepe la greu.Eu il recomand totusi pe Silviu,este un tip destul de serios.
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • geo nu fac un caz general,dar unde este un pic de fum sigur este si foc.De altfel topicul asta are 7 pagini din care 4 de aprecieri ,dar raman 3 pagini cu reclamatii,mie imi e de ajuns sa ma convinga sa nu cumpar nimic.

              Comment


              • ai dreptate, da tot ce am luat pana acuma pentru masina am luat de pe forum si sunt mult mai multumit decat ce am cumparat de la magazinul lor...oricum incerc sa nu iau de la prea multa lume, ci doar de la cei mai consacrati..nu te obliga nimeni sa cumperi de aici...zic ca am fost off topic prea mult, sa nu incarcam topicu degeaba..sa si spuna si altii parerea.multa sanatate!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by crull View Post
                  geo nu fac un caz general,dar unde este un pic de fum sigur este si foc.De altfel topicul asta are 7 pagini din care 4 de aprecieri ,dar raman 3 pagini cu reclamatii,mie imi e de ajuns sa ma convinga sa nu cumpar nimic.
                  Logica ta uimeste! Te uiti pe un topic care tine strict de vanzare, dar tu nu vrei sa cumperi nimic pentru ca, ai concludat tu, aici "e multi" tepari.
                  Genial!!!
                  In loc sa fi fericit ca nu iei tu vreo teapa si poti verifica un user aici, tu critici.
                  Apropos de useri - Pretorian, cumparator OK!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by silviu_79 View Post
                    NU Recomand marius81.
                    Nu ridica pachetele.
                    Asa cum a zis si silviu_79, marius81 din Arad nu este de incredere.
                    I-am trimis un colet si de 2 saptamani nu l-a ridicat.
                    M-am apucat eu sa sun la oficiile postale de care apartine sa verific daca nu s-a pierdut pe drum.De 3-4 zile nu mai raspunde nici la telefoane.
                    Baiat "valabil" ce sa zic, fraieri cei care se streseaza sa ii faca multumiti pe altii si primesc flit.

                    Pe de alta parte, AG 23 YNG, Florin DNF, baieti buni si de incredere.

                    Comment


                    • Originally posted by drmusic_19 View Post
                      Asa cum a zis si silviu_79, marius81 din Arad nu este de incredere.
                      I-am trimis un colet si de 2 saptamani nu l-a ridicat.
                      M-am apucat eu sa sun la oficiile postale de care apartine sa verific daca nu s-a pierdut pe drum.De 3-4 zile nu mai raspunde nici la telefoane.
                      Baiat "valabil" ce sa zic, fraieri cei care se streseaza sa ii faca multumiti pe altii si primesc flit.

                      Pe de alta parte, AG 23 YNG, Florin DNF, baieti buni si de incredere.
                      Si eu am patit aceles lucru ca tine (nu de la marius81 din Arad), de la altii, dar asta e viata.
                      Si inca odata ai dreptate cu AG 23 YNG, Florin DNF...nu am cumparat de la ei, dar le-am vandut ceva si sunt super de treaba si de incredere

                      Comment


                      • Cu intarziere(pentru care imi cer scuze!) recomand SONYKEL- marfa conform descrierii, pret negociabil, livrare ok !
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • doresc sa le multumesc celor care ma recomanda si care au cumparat de la mine. ma bucur..sincer..ca ceea ce fac este pe placul dvs. pana acum pe forum aici am primit 2 pacaleli..ca sa spun asa de colete neridicate. nu conteaza ca si-au gasit rapid stapan. inca o data..multumiri din partea lui turturel. stima.
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • recomand pe turturel, baiat prompt, marfa buna
                            nu recomand usr1 (cred ca e acelasi cu marius81) - neserios, nu zic mai mult
                            Ratacit in spatiu...

                            Comment


                            • eu va sfatuiesc un lucru...si vorbesc din propria experienta de aici :

                              Puneti 100 de intrebari despre produs ...pentru ca vanzatorul de cele mai multe ori omite sa spuna tot...
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Originally posted by tzopescu View Post
                                recomand pe turturel, baiat prompt, marfa buna
                                nu recomand usr1 (cred ca e acelasi cu marius81) - neserios, nu zic mai mult
                                Eu te rog sa zici! Ideea e sa se afle cine e tepar. Daca a fost o divergenta intre voi nu inseamna ca un user e de rea credinta (vezi un caz un pe pagina trecuta)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google