Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • recomand bibiciu,crististreulea,bleizer,sorin_pss
    sigpic #

    Comment


    • Multumesc Adi. Ma bucur ca va pot multumi pe cat mai multi

      Comment


      • daca cineva doreste neseriozitate sa apeleze cu incredere la alexyno. daca cineva doreste sa fie amanat si tratat cu indiferenta sa apeleze la alexyno.
        pe data de 02.04. priviti postul i-am facut o comanda. am vorbit cu el la telefon si mi-a spus sa il sun la ora 16:00. l-am sunat de cateva ori l-am sunat si a doua zi de mai multe ori si degeaba. probabil are destule comenzi si nu se mai sinchiseste si de altele. asa ca lasati-l in pace si gasiti pe altcineva care ofera aceleasi servicii dar ofera si seriozitate. cu parere de rau dar comanda se retrage. o zi buna domnule alexyno !
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • Se mai adauga un user pe lista celor multumiti de serviciile lui cassilo. Avand in vedere ca luna martie a fost luna dedicata femeilor, am primit un set de leduri pentru pozitii. Multumesc!

          Comment


          • foarte de incredere florin_dnf

            Comment


            • Oameni ,,seriosi''.......

              De cine nu imi place? Pai nu-mi place de GRECU GEORGE ( loganist de 5 STELE !!!!) care a achizitionat 2 amortizoare de haion si dupa ce si-a dat seama ca nu sunt complete si ca nu le putea folosi - lipseau tablitele acelea tip siguranta care tin capatele amortizoarelor in nucile respective -a zis in mintea lui ca ar fi bine sa le puna pe net si sa le vanda ! Si uite asha, bazandu-ma pe faptul ca omu-i cinstit, desi l-am intrebat daca au vreo problema, le-am cumparat, cum dealtfel am cumparat multe de pe acest forum, fara sa am grija ca voi fi pacalit si in concluzie... fara sa le pot folosi !!! ASHA CA...NU-I SANATOS SA TE COMPORTI IN ACEST FEL ( NESERIOS !!!)PE UN FORUM UNDE OAMENII SE BAZEAZA IN PRIMUL RAND PE SERIOZITATE !!!
              LOGANIST CONVINS !!!

              Comment


              • bv eugenio. eu in schimb nu am avut parte de oameni neseriosi si nici nu vreau sa am, si cu ocazia asta vreau sa-l recomand pe eugen2008 ca fiind om serios!
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • Originally posted by eugenio_23 View Post
                  De cine nu imi place? Pai nu-mi place de GRECU GEORGE ( loganist de 5 STELE !!!!) care a achizitionat 2 amortizoare de haion si dupa ce si-a dat seama ca nu sunt complete si ca nu le putea folosi - lipseau tablitele acelea tip siguranta care tin capatele amortizoarelor in nucile respective -a zis in mintea lui ca ar fi bine sa le puna pe net si sa le vanda ! Si uite asha, bazandu-ma pe faptul ca omu-i cinstit, desi l-am intrebat daca au vreo problema, le-am cumparat, cum dealtfel am cumparat multe de pe acest forum, fara sa am grija ca voi fi pacalit si in concluzie... fara sa le pot folosi !!! ASHA CA...NU-I SANATOS SA TE COMPORTI IN ACEST FEL ( NESERIOS !!!)PE UN FORUM UNDE OAMENII SE BAZEAZA IN PRIMUL RAND PE SERIOZITATE !!!
                  Nu tin partea nimanui.
                  Dar ca si sfat..se pot modifica prinderea acelor amortizoare ( daca nu ma insel sunt pe filet in capul tijei )
                  Eu am modificat la o trapa de la camion
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • Am facut si eu cateva "tranzactii" asa ca recomand cu placere pe :
                    -florin_dnf;
                    -turturel;
                    -dragman;
                    -cassilo;
                    -dany_av;
                    Sper ca i-am pus pe toti
                    In caz ca am uitat pe cineva o sa anunt

                    Comment


                    • recomand pe flavinho si axscu

                      apelati cu incredere !

                      Comment


                      • >>>

                        1. Alin_dnf
                        2. Sorin_pss
                        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                        Comment


                        • Originally posted by Nicosianu View Post
                          1. Alin_dnf
                          2. Sorin_pss
                          cred ca la florin_dnf te referi..... sper sa nu gresesc!!
                          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                          Comment


                          • Ptr. matheo66c...

                            Te rog sa-mi spui cum ash putea modifica prinderea acelor amortizoare ?! Si ca sa se vada ca sunt si multumit recomand pe : cosmindan, axscu, mcm02206, crististreulea !!!!
                            LOGANIST CONVINS !!!

                            Comment


                            • Originally posted by Mishu View Post
                              Am facut si eu cateva "tranzactii" asa ca recomand cu placere pe :
                              -florin_dnf;
                              -turturel;
                              -dragman;
                              -cassilo;
                              -dany_av;
                              Sper ca i-am pus pe toti
                              In caz ca am uitat pe cineva o sa anunt
                              Hai, anunta!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Recomand axscu un om de cuvant

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google