Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nu am decat cuvinte de lauda pentru daciashop turturel si florin`dnf
    sigpicMy ride

    Comment


    • Nota 10+ pentru crististreulea, ma ajutat cu niste accesorii care nu le gaseam decat in Timisoara !

      Comment


      • Un mare plus pentru DaciaShop, Florin DNF, Dragman si Silviu 79! ! ! Marfa de calitate si promtitudine maima ! ! !
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • Recomand pe userul Valpo, sociabil,amabil si nu in ultimul rand serios! Apelati cu incredere!

          Comment


          • Momentan nu am luat tepe...pentru nota 10 pun propunerile in ordinea in care am fost ajutat...Skandal,Cezar,Valeriuciprian,Alexyno...ba ieti de baieti...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • recomand TURTUREL marfa de calitate si nu ma asteptam sa iasa asa bine produsele nota 10+
              sigpic
              nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

              Comment


              • nu prea il recomand pe Racky. am discutat cu el sa imi vanda o maneta stergator cu CB dar dupa revelion sa nu se piarda pe drum si nu eram sigur cand ajung acasa. pe 1 cand am ajuns am auzit ca deja a vandut-o.

                Comment


                • Recomand turturel, florin_dnf, crististreulea
                  sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                  Comment


                  • @o8melc, ai discutat la telefon, ceva sigur, sau doar asa pe forum? ai lasat un avans ceva, sa fie omul sigur ca-i cumperi marfa?

                    Manete se gasesc peste tot pe forum. Expune toata problema, nu doar ce-ti convine tie. Nu cunosc pe Racky, n-am treaba cu el, insa mereu tindem sa ascundem anumite aspecte in incercarea de a ne scoate nevinovati pe noi insine.



                    Nota 1000 pentru reparatie computer, lui Razvanamza. Datorita lui pot si eu sa intru acum linistit pe forum, sa postez si sa vizualizez topicuri Inainte de reparatie, computerul devenise lenes
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Recomand dany_av , florin_dnf, turturel, pipan si alexyno. Oameni de nota 10+ care vand marfa de calitate! Respect!

                      Comment


                      • Nota 1000 lui Dani-DSIGN pentru bordul superb turcoraz la care a muncit doua seri. Pe langa faptul ca este un maestru al lipiturilor, m-a lasat sa-l sacai tot timpul

                        Comment


                        • eu le multumesc tuturor care au incredere in mine si in piesele pe care le trimit!
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • Ceea ce nu stie multa lume despre tine este ca tu le oferi un ajutor neconditionat, fara profit...

                            Bravos Pipan
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • nu e singurul , ( vezi postul meu de mai sus) dar asta e un motiv de bucurie. Lansez oficial si suportul meu pentru problemele voastre IT. Cel putin la telefon, va pot ajuta cu un sfat, doua.....nu costa decat convorbirea prin operatorul de telefonie..

                              Macar asa n-am sa mai aud de formatari facute degeaba, de fisiere pierdute, si mai ales de virusi "imposibil" de scos....

                              Comment


                              • Originally posted by dsign View Post
                                @o8melc, ai discutat la telefon, ceva sigur, sau doar asa pe forum? ai lasat un avans ceva, sa fie omul sigur ca-i cumperi marfa?

                                Manete se gasesc peste tot pe forum. Expune toata problema, nu doar ce-ti convine tie. Nu cunosc pe Racky, n-am treaba cu el, insa mereu tindem sa ascundem anumite aspecte in incercarea de a ne scoate nevinovati pe noi insine.
                                nu vreau sa ma scot nevinovat. am vorbit cu el pe forum. i-am spus un pret cu care a fost deacord si i-am spus ca ramane sa vorbim dupa 1 decembrie pentru a ii da detaliile. pe 1 cand am intrat pe froum, nu era niciun mesaj in plus. i-am lasat pm cu datele mele si am aflat ca se vanduse. maneta era cu temporizator variabil si chiar eram curios daca merge, daca nu mergea nu era nicio problema.

                                in fine ... e parerea mea si mi-o sustin. am fost destul de dezamagit cand am auzit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google