Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scuze domnu` niki :|
    il adaug si pe Niki B (foarte multumit )

    Comment


    • va multumesc pt recomandari si va astept in continuare.
      ma bucur ca va sunt pe plac produsele! stima.
      Stickere auto personalizate

      Comment


      • mai adaug la lista mea cu oameni seriosi si pe cristi streulea!
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • Recomand si eu pe turturel, sorin_pss, dsign !

          Comment


          • Multumesc pentru recomandari colegilor cu care am colaborat.

            Comment


            • fara cuvant si cel mai neserios om dupa acest forum Cosmin YNP_46
              a fost vorba sa facem schimb de amplificatoare daca ne functioneaza si daca ne place , al meu a functionat la el ,al lui la mine nu asa ca am hotarat sa asteptam pana sambata la Polivalenta sa il intrebam pe SanduGolanu care e treaba de nu merge
              statia lui nu imi merge mie nici in momentu de fata si cand iam zis ca nu imi merge si ca o vreau inapoi a disparut nu lam mai vazut de 3 saptamani cu statia mea nu raspunde la telefon s-a dat la fund

              Aveti grija cand schimbati ceva si nu avetii incredere cum am avut eu crezand ca este din club si e de treaba
              imi pare rau ca exista si oameni fara cuvant si care recurg la asemenea fapte pt o amarata de statie
              numai bine aveti grija
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • da frate nesimtitii astia ar mai trebui si "urecheati" pt ca profita de bunatatea omului!!!!
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • Baieti de nota 10
                  -Demonhunter
                  -Florin Dnf
                  -Alexynio (parca asa era numele)
                  -Flavinho (baiatul cu, cotierele)

                  Tepe:
                  Inca nu si sper sa nu iau

                  Comment


                  • Recomand:cristi xp,cristi streulea,silviu 79,augustin yng,florin dnf,demonhunter,joker...etc;n-am avut probleme cu nimeni si sper sa n-am...!

                    Comment


                    • Fratello recomand oricui. lucreaza rapid ofera calitate si seriozitate la preturi mai mult decat rezonabile. un mare vot de la mine

                      chelull si dansul este parolist si ofera calitate si servire rapida

                      Boogyman nu mai spun. calitate promptitudine si mai ales rabdare (daca pe mine m-ar fi sacait cineva cu telefoanele cum l-am deranjat eu nu stiu cum as fi reactionat)

                      un mare UP din partea mea pentru cei de mai sus
                      Last edited by RAZVAN-005; 8 May 2011, 13:56.
                      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                      Comment


                      • eu recomand pe pipan si pe silviu_79 , mersi pentru produse si o sa apelez mereu la voi cand o sa am nevoie

                        Comment


                        • iarasi revin cu un feedback ptr silviu79, vyp75,cristivsb...oameni speciali de incredere si foarte serviabili,rapizi !jos palaria
                          sigpic

                          Comment


                          • recomand pipan, silviu_79, evali-daniel, dacia shop ( soran si design) si banuiesc ca in curand vor aparea si altii

                            Comment


                            • Il recomand pe florin_dnf , expediere rapida, seriozitate si ambalare ca la carte.
                              Last edited by gabryel; 3 August 2011, 08:15.

                              Comment


                              • Atentie sa nu patiti ce am patit eu. Am comandat de la Cosmin din Mioveni (ID Yahoo Messenger: male573, telefon 0748712582) niste carcase (pt chei logan) si am primit un colet continand cu totul altceva si valorand nici jumatate din suma platita de mine ramburs.
                                I-am semnalat problema si s-a scuzat ca e o greseala facuta de o amica care i-a pus la posta coletele in locul lui. Pana acum credibil. Am cazut la intelegere sa ii trimit inapoi piesele gresite pt a imi recupera banii. Ultimul meu mesaj a fost catre el cerand sa imi dea datele de livrare pt ca pe colet erau datele amicei care a pus coletul. De atunci (aprox 3 saptamani) nu mai raspunde nici la telefon nici pe YM. Pana la proba contrarie il declar tepar si neserios.
                                Pana acum nu am reusit sa aflu care e ID-ul lui pe forum.
                                Last edited by ciprishor; 11 August 2011, 20:15.
                                http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google