Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut.
    Multumesc pentru feedback,sebi_NT..........
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • recomand: alexinio florin_dnf turturel
      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

      Comment


      • Am si eu o recomandare dar de rau nu de bine...scumpul nostru coleg din Galati Biclea Catalin imi comanda 2 distributii si apoi isi aduce el aminte ca nui mai trebui..drept urmare plateste fraierul transportul.de acum inainte nu mai dau o piesa fara avans in cont...pacat ca nu ne intelegem si nu ne ajutam..mi sa luat cate colete retur am avut.numai bine..si multumesc celer ce mati recomandat.
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • Florine, din pacate exista si uscaturi de-astea. Imi pare rau ca trebuie sa sufere atata lume din cauza unor tampiti, dar ... ai mare dreptate! Avans tata.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Banii inainte ca la ........., sau daca nu predare personala.
            real power..... diesel power by

            Comment


            • si eu am retururi cu gramada... dar se aduna toate gramada, am perioade cand nu am nici unul, si altele cand am 3-4... parca zici ca le bagi tu pe gat produsele, parca nu le-ar solicita ei... de aia are romania reputatia asta '''''''''''''''''buna'''''''''''''''''.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Recomanda Daciashop inca odata , multumesc pentru piese ....

                Comment


                • Multumim si noi pentru comanda. Te mai asteptam
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • RECOMAND : chellul ;) mi-am luat un difuzor bara spare , ok ambalat , a ajuns intreg :-p , multumesc frumos
                    NU RECOMAND: surender , mi-a luat amortizoarele spate si cand i-au ajuns , ma suna si imi zice ca nu-i plac , ca merg greu , si eu i-am zis ca ce vrei ? la 50k km sa de destinda ca alea noi ? :-o eu mi-am facut datoria , ti-am pus poze cu ele , ti-am zis cu merg , eu ce vina am ca nu le mai vrei ? si el cica , lasa ca ti le trimit inapoi , mai pun 100 ron si imi iau noi , eu i-am zis ca nu le vreau , eu ce garantie am ca nu-mi pui amortizorii tai vechi ? nu merg pe incredere pentru ca m-am lamurit cu tine... imi pare rau ca NU recomand pe cineva , dar nu vreau sa-mi iau teapa sau ... ba ca le iau , ba ca nu ... stai sa ma mai gandesc... suna-ma maine pe le 3 , si amortizoarele , dupa parerea mea , mai mergeau inca 20k cel putin , eu le-am schimbat ca fraierul de geaba , dupa schimb nu am simtit nici o diferenta (ele au fost diagnosticate gresit, au fost schimbate pentru ca se auzea un zgomot care este si acum dupa schimbul lor) si acum ma suna din ora in ora , ca sa-i dau banii inapoi .

                    Comment


                    • Nu Recomand user2000.

                      Cred ca urmeaza sa-mi iau o mare teapa de la el.
                      Am vorbit pe Mesenger cu el mi-a spus ca are 2 amortizoare, a zis ca nu se pricepe daca sunt bune ca au 55 mi km.
                      L-am intrebat daca opun rezistenta? mi-a zis ca da. (m-am gandit ca or mai fi bune na).
                      Imi trimite amortizoarele toate bune si frumoase, ajung acasa desfac masina sa le montez si cand desfac coletul.
                      surpriza 2 amortizoare VARZA.
                      Il sun si ii spun ce fel de amortizoare mi-ai trimis?,si apoi zice ca eu ti le-am trimis bune:|, si eu ma gandesc.
                      ele se stricau in timpul transportului?
                      Apoi vorbesc cu el si ii spun ca i le trimit inapoi,si sa imi returneze banii, EU PLATIND TOATE TAXELE El URMAND.
                      SA-MI DEA BANII FARA NICI UN LEU CHELTUIT DE EL.
                      Seara intra pe mes si din acel necunoscator de amortizoare era expert,stia tot despre el,si era asa sigur ca sunt bune.
                      Treaba asta s-a intamplat vineri 9 dec 2011.
                      Din ce-am vorbit cu el are 40 si ceva de ani eu 20, asa s-a ajuns in tara asta ca un om in toata firea.
                      sa se bucure de banii unui baiat de 20 de ani, mi-ar fi rusine.
                      Eu am fost cinstit cu el aveam nevoie de ele pentru o perioada am zis sa mai limitez costurile de sarbatori.
                      dar mi-a tras o mare teapa.
                      Numai imi raspunde la telefon pe Mesenger la fel.
                      Am dat de el pana la urma, mi-a raspuns pe YM, si am vorbit de colet... normal ca omu numai le vroia inapoi.
                      Dar i-am explicat ca nu ma dau banii afara din casa si in plus am trimis alea de geaba am platit absolut tot?...
                      A ramas sa ridice coletu... si surpriza la Ramburs era scris 80.00 si cica posta a zis ca e 80 milioane.
                      Am fost azi la posta am vorbit acolo si mi-a zis ca nu se trimit colete de suma asta,am sunat la posta si mi s-a spus.
                      sa se duca si sa ceara verificator,si toata treaba o sa fie lamurita.
                      Nu prea mai am ce spune decat ca ma tot "amana" gaseste diverse motive...:|ca sa nu trimita banii,si sa nu-si ia amortizoarele.
                      Sper ca Dumnezeu sa-l vada de sarbatorile astea si sa aibe grija lui.
                      Pacat ca exista oameni pe forumul vostru care se ocupa de asa ceva...

                      Ar mai fi multe de adaugat,dar ma abtin.

                      Cum oi putea sa faci pe victima? cand eu nu m-am ales cu nimic si fara amortizoare, si cu banii dati si tot eu sunt de vina?
                      Nu vezi ca esti un om de tot rasul, te bucuri la banii mei ?
                      Nu ma fac banii dar tu ca om esti NO COMENT.

                      O dai in schimbarea amortizoarelor? ca le-am schimbat? te-am sunat din primu moment ce am deschis coletu asa ca numai ma acuza.

                      Frumos din partea ta era sa-mi dai banii sa-ti iei amortizoarele(jafurile) inapoi, nu sa te bucuri la banii mei.

                      S-a vazut ce fel de om esti la treaba asta.

                      Ps: si numai face pe victima ca dumnezeu sti ca mi-ai dat teapa.
                      Last edited by surender; 17 December 2011, 21:38. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • pana la urma dreptatea e de partea cui? ca vad ca amandoi v-ati laut teapa...
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • cum poti sa spui ca amandoi am luat teapa cand eu am ramas si fara bani si fara amortizoare pentru ca mi-a zis sa le trimit. omu s-a razgandit nu le mai vrea...
                          Eu ce tepa am dat? cand nu m-am ales cu nimic decat cu banii dati:|?

                          Comment


                          • daca ti-a zis sa i le trimiti inapoi si nu le-a mai ridicat de la posta inseamna ca e neserios. daca le-ai trimis tu si l-ai pus in fata faptului implinit, e greseala ta. pacat ca pe un forum unde ar trebui sa fie intelegere si sa ne ajutam reciproc, ajungem la discutii de genul asta. daca era un anunt postat pe un site de anunturi, unde acolo era chiar anonim vanzatorul, era de asteptat ca s-ar putea sa ai surprize la ridicarea coletului, dar de aici de pe forum chiar e pacat. pacat si pentru tine ca ai avut parte de neplaceri, sunt vanzatori foarte seriosi pe acest forum, cu care te poti intelege in orice problema...

                            faza cu 'era ramburs mai mult decat trebuia' am auzit-o si eu de la un cumparator de-al meu. i-am trimis un colet cu ramburs 60 lei, si el a zis ca nu l-a ridicat din motiv ca la posta i-a cerut 80 lei... 60 lei cat scria la ramburs, plus 20 lei cat era valoarea coletului. cumparatorul nu era de pe forum, dar si asta a fost o scuza pentru ca s-a razgandit omul...
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Originally posted by B 83 RMJ View Post
                              pana la urma dreptatea e de partea cui? ca vad ca amandoi v-ati laut teapa...
                              Asa ai inteles tu?
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Nu ma dau in vand dupa cei 80 lei pierduti pe amortizoare dar si drumul care l-am platit de acolo aici si de aici acolo alti bani.
                                Tot eu sunt ala neserios? ca platesc drumurile sa nu iasa cu nimic in paguba...
                                Oricum asta este.
                                Sper ca cei care citesc o sa-si dea seama de partea cui este dreptatea...
                                Eu cheltuind bani el nimic,eu raman fara nimic el se alege cu bani... ma face sa le trimit degeaba si o da in nevinovat ca a zis sa nu le trimit...
                                Oare nu vede toata lumea.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google