Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • proverb.."sunt prea sarac sa-mi cumpar lucruri ieftine" , in cazul nostru..sh
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Originally posted by matheo66c View Post
      proverb.."sunt prea sarac sa-mi cumpar lucruri ieftine" , in cazul nostru..sh
      poate ca omul era prea bogat ca sa-si cumpere lucruri scumpe , acum eu consider ca am fost mai mult decat corect cu el , acum o las la latitudinea voastra

      Comment


      • Ati mutat piata Obor aici... In cuvinte omenesti: ati facut o mare tiganie aici.

        @surender si @user2000, sper ca sunteti constienti ca nu va mai cumpara nimeni ceva de la voi si nici voi nu veti mai putea vinde ceva pe aici.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • eu nu imi fac griji , cine ma cunoaste stie ca nu umblu ca sa dau tepe , cat de spre surrender crezi ca il intereseaza ? el are clio , si-a facut cont aici numai ca sa dea anuntul ala ... intelege cineva ce zic eu ? cine imi garanteaza mie , ca el nu pune in colet amortizoarele lui vechi , sau 2 tevi, pentru ca teapa sa fie completa ? multumesc ca m-ati inteles si pe mine

          Comment


          • @user2000 ce nu inteleg eu la tine este stilul asta "flegmatic"pe care il ai... cum adica, daca ti-a pus 2 tevi....gata termina ca oricum din punctul multora de vedere tu ai dat teapa, nu el.
            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

            Comment


            • eu m-am saturat de subiectul asta si nu mai raspund ... nu aveti decat sa vorbiti.... mult si bine ,
              @popavlm : ce ? nu-ti vine a crede ca asa de face? ia trimite-mi o bascula stanga ca tot am nevoie de ea , o schimb in aceiasi zi in care a venit , si spun ca nu o mai vreau, si inventez eu un motiv pentru ca nu o mai vreau , si ti-o trimit pe cea veche a mea , nu-ti vine sa crezi sau ce ? traim in romania si tot e posibil , deci imi trimti o bascula stanga , da ? daca tot esti tu asa "bazat" ca nu-ti dau teapa daca vreau , sau oricui vrei tu poti sa-i trimiti ...tot asa face. Vii tu cu povesti din astea . O data ce a dechis pachetul , nu mai am incredere in el , ok ? mai ales dupa ce fel de om este... sunati-l si va lamuriti si voi. Ma suna , aud crinchetul de la cheia tubulara , si in timpul ala el imi zice , ca nu's buni ,.... ce ? .... cand m-a sunat sa i le trimit , mi-a zis ca pe spate are arcul rupt intr-o parte si amortizoarele busite , scurse si indoite , acuma vine si imi zice ca nu's bune ) ma lasi cu povesti din astea ? Pe subiectul asta nu mai vorbesc . Pentru ca m-am saturat de el pana peste cap.

              Comment


              • tie clar ca cine a citit pe aici v`a fi mai precaut cand ai ceva de vandut/cumparat.
                acuma poti sa ai titlul sub nick , Tepar de 5 stele

                Comment


                • @user 2000 vad ca nu te dezici si ai o mentalitate de tepar. Ceea ce nu inteleg e faptul ca-i bagi pe toti in aceeasi oala cu tine.... bv tie, tine-o tot asa ce mama *** ca doar n-o sa iesi tu in pierdere....
                  Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                  Comment


                  • Le insemna frumos cu vopsea in zone cheie si termina balciu..atatea discutii gen "acces dinrect" pe aici...
                    sigpic

                    Comment


                    • Deci nu are rost sa mai vorbiti pe seama mea.
                      Eu am vorbit serios cu el ca i le trimit inapoi(dc nu recunosti ca ti-am zis ca ti le trimit si ai amutit cand am zis asta,AUTOMAT CA NU TI-A convenit), el se gandeste ca-i dau teapa:| doamne ce om... eu nu fac dastea prietene si nu profit de banii nimanui, ti-am trimis amortizoarele exact cum mi le-ai trimis tu mie, ce vorba e aia sa iau amortizoarele si sa pun 2 tevi auzi si tu:|...
                      Ce sa fac cu niste "parse" de amortizoare? nici la caruta nu mai mergeau, si cu tevi ce zici acolo,te uitai la greutate "omule" si vedeai, dar e greu.(nu te pot numi OM).
                      Eu unu nu o sa mai iau nimic de aici, decat de la cei din bucuresti si doar personal, si de citit o sa citesc pentru ca unii chiar sunt cinstiti si pun pasiune + investitie pe masura , cat despre oamenii ca user2000, bafta in viata Dumnezeu va` vede.
                      Am fost destul de politicos si cinstit pana intr`un punct ,cand am vazut ca-si bate joc de mine si ma tot amana dute frate mori cu ei de gat daca te bucuri la 80 lei.
                      Am spus si o sa mai spun, nu m`am bucurat niciodata de banii nimanui, cum eu am nevoie de un lucru, poate si acel "om" avea nevoie de bani, dar cum eu am fost cinstit si am ridicat coletul asa a fost el cu mine si la ridicat inapoi. Hai bafta la modificari, si la schimburi dar fara tepe. cum mi-am luat eu si vad ca alt baiat de mai sus.

                      Deci nu are rost sa mai vorbiti pe seama mea.
                      Eu am vorbit serios cu el ca i le trimit inapoi el se gandeste ca-i dau teapa:| doamne ce om... eu nu fac dastea prietene si nu profit de banii nimanui, ti-am trimis amortizoarele exact cum mi le-ai trimis tu mie, ce vorba e aia sa iau amortizoarele si sa pun 2 tevi auzi si tu:|...
                      Eu unu nu o sa mai iau nimic de aici,decat de la cei din bucuresti si doar personal, si de citit o sa citesc pentru ca unii chiar sunt cinstiti si pun pasiune, cat despre oamenii ca user2000, bafta in viata Dumnezeu te vede.
                      Am fost destul de politicos si cinstit pana intr`un punct ,cand am vazut ca-si bate joc de mine si ma tot amana dute frate mori cu ei de gat daca te bucuri la 80 lei.
                      Am spus si o sa mai spun, nu m`am bucurat niciodata de banii nimanui, cum eu am nevoie de un lucru, poate si acel "om" avea nevoie de bani, dar cum eu am fost cinstit si am ridicat coletul asa a fost el cu mine si la "ridicat inapoi". Hai bafta la modificari, si la schimburi dar fara tepe. cum mi-am luat eu si vad ca alt baiat de mai sus.
                      Last edited by surender; 20 December 2011, 21:22. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Recomand userul Sharkky,am achizitionat inele MDF de la el,promt si produs de calitate,recomand
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • De curand am cumparat un radio de la userul iguana, produsul a fost conform descrierii, pretul ok, persoana de incredere.
                          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                          Comment


                          • Recomand pe cei de care imi aduc acum aminte

                            Sharkky - am luat benzi de leduri,modul pentru plafoniera. Om de incredere si serios

                            NCDHD - am trimis colet, l-a ridicat fara nicio problema

                            Florin_DNF - stopuri si prelungire bord ph2. Om de incredere a trimis comanda,produsele frumos ambalate. Voi mai apela

                            alexyno - am luat niste stickere, totul ok
                            Last edited by 191ZUZ; 21 December 2011, 10:30. Reason: Automerged Doublepost
                            Y!M: alexut.style

                            Comment


                            • Originally posted by CataFOF View Post
                              tie clar ca cine a citit pe aici v`a fi mai precaut cand ai ceva de vandut/cumparat.
                              acuma poti sa ai titlul sub nick , Tepar de 5 stele
                              am gasit din greseala un post mai de demult , nu stiu daca ai vorbit serios sau nu , dar ai stofa tepar.

                              Comment


                              • Originally posted by user2000 View Post
                                eu m-am saturat de subiectul asta si nu mai raspund ... nu aveti decat sa vorbiti.... mult si bine ,
                                @popavlm : ce ? nu-ti vine a crede ca asa de face? ia trimite-mi o bascula stanga ca tot am nevoie de ea , o schimb in aceiasi zi in care a venit , si spun ca nu o mai vreau, si inventez eu un motiv pentru ca nu o mai vreau , si ti-o trimit pe cea veche a mea , nu-ti vine sa crezi sau ce ? traim in romania si tot e posibil , deci imi trimti o bascula stanga , da ? daca tot esti tu asa "bazat" ca nu-ti dau teapa daca vreau , sau oricui vrei tu poti sa-i trimiti ...tot asa face. Vii tu cu povesti din astea . O data ce a dechis pachetul , nu mai am incredere in el , ok ? mai ales dupa ce fel de om este... sunati-l si va lamuriti si voi. Ma suna , aud crinchetul de la cheia tubulara , si in timpul ala el imi zice , ca nu's buni ,.... ce ? .... cand m-a sunat sa i le trimit , mi-a zis ca pe spate are arcul rupt intr-o parte si amortizoarele busite , scurse si indoite , acuma vine si imi zice ca nu's bune ) ma lasi cu povesti din astea ? Pe subiectul asta nu mai vorbesc . Pentru ca m-am saturat de el pana peste cap.

                                Mai nea.... franaru', vezi ca devii nesimtit! Nu e de ajuns ca faci bisnita pe aici, mai si iei userii la misto si la vorbe urate.

                                Eu pe niste amortizoare de 55 000 km as plati pe cineva sa vina sa mi le ia, nici n-as mai cere bani pe ele.

                                Ca sa stii si tu, 60 000 km este limita de viata a unui amortizor, cam pe acolo trebuie schimbat. Ori tu ceri bani pe ceva aproape terminat... Frate, ce mai vinzi de pe acolo? Cravata de pionier n-o dai?

                                Comunitatea noastra nu are nevoie de oameni ca tine (recte un pampilici care vinde produse stricate, care isi regleaza farurile prin pomi fara sa se gandeasca la cei pe care-i orbeste, care fura de pe taxiuri, etc)

                                Comunitatea noastra are nevoie de oameni care apar in acest topic cu feedback pozitiv. Uita-te in urma si vezi Florin_DNF, Alexynho, Sharkky, etc

                                Daca te dai asa de lovit, de ce n-ai rezolvat amiabil cu clientul tau? Ai venit direct pe forum sa te plangi, ca un copil de 2 ani.

                                RUSINE!
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google