Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @scorillo, nu cred ca replica lui Soran a avut vreo tinta anume, asa cum consideri tu. Ba chiar Soran si cu Dsign au "scoruri" bune pe aici, si incearca de foecare data sa fie comercianti cat mai buni, in pas cu moda. Faptul ca Soran a descris la modul general situatiile care apar in relaia cu clientii sai nu inseamna ca este un comerciant "prost".

    Desi, de foarte multe ori, clientii sunt dificili, noi am reusit pana acum sa ne facem datoria. Nu inteleg de ce a trebuit sa faci referire la Soran in postul tau.


    Si da, daca s-ar putea cumva, ne-am stradui sa oferim marfa "ieri", la pret de "jumatate de kil de gunoi de cartofi". Numai ca nu putem.

    Voi cere stergerea postului tau, este clar ca ai dorit sa ne jignesti. Motivul numai tu il cunosti
    Last edited by dsign; 13 November 2011, 21:57.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Ai inteles gresit: m-am referit la ce scrie in postul lui, nu la el ca persoana. Si nici la tine. Cine se simte jignit de ce am scris eu, e treaba lui. Dar eu nu ma refer la nimeni anume acolo, ci la o atitudine a vanzatorului, platit din banii mei, care ma ia la rost pe mine, cumparatorul "dificil". De ce vrei stergerea postului? Pentru ca spune un adevar, si adevarul cateodata deranjeaza? "Te simti jignit" pentru ca eu, cumparator, vreau sa fiu tratat de catre TOTI vanzatorii cu respect? Tare asta!
      Last edited by ParuLuScorilo; 14 November 2011, 12:35.

      Comment


      • Va rog sa-mi spune-ti cine a apelat la Eugen91 si ce impresie v-a facut?
        Ambition 1,5 DCI Sedan

        Comment


        • uite aici.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Originally posted by ParuLuScorilo View Post
            Ai inteles gresit: m-am referit la ce scrie in postul lui, nu la el ca persoana. Si nici la tine. Cine se simte jignit de ce am scris eu, e treaba lui. Dar eu nu ma refer la nimeni anume acolo, ci la o atitudine a vanzatorului, platit din banii mei, care ma ia la rost pe mine, cumparatorul "dificil". De ce vrei stergerea postului? Pentru ca spune un adevar, si adevarul cateodata deranjeaza? "Te simti jignit" pentru ca eu, cumparator, vreau sa fiu tratat de catre TOTI vanzatorii cu respect? Tare asta!

            In relatiile publice, toate situatiile sunt punctuale si se trateaza individual, in functie de caracterul fiecarui client, in cazul nostru.

            Te-a luat Sorin la rost pe tine personal? Ai incercat o tranzactie si nu ti-a reusit pentru ca te-ai simtit apostrofat?

            Ai mare dreptate, insa te-ai aprins cam repede. Un vanzator are si el drepturi, asa cum au clientii, respectiv are dreptul de a discuta liber, pe un forum, despre problemele intalnite zi de zi in activitatea sa.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • recomand pe Cristi_XP, am cumparat de curand de la el filtrul de pe reno`ul lui, foarte multumit

              Comment


              • nu recomand userul "TM80MAT" am luat de la el un monitor acum 2 luni si doar atat a si functionat,pe langa faptul ca el mia zis ca monitorul este de 17,ulterior am constatat ca acesta este de 15 am luat legatura cu el si raspunsul a fost ca el mi la dat functional,mentionez ca la monitor nu i-am facut absolut nimic intr-o seara sa stins si stins a ramas.
                Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                Comment


                • Recomand cu incredere pe axscu
                  Nu raman dator pentru colet

                  Comment


                  • cosmin_uau sa te aud cu gura ta . Cand l-ai luat ...cand l-ai incercat acasa .....o functionat sau nu ? SA TE AUD CU GURA TA !!! CAND l-ai despachetat si l-ai aprins ...functiona sau nu ?Ca doar tu m-ai sunat sa imi zici ca te uiti la film sau te joci la el dupa 2 zile . CA astfel de oameni am mai intalnit ! Care cand le dai ceva ....functional ...si perfect ....dupa 2-3 sapt sau 5 luni ....il scapa in apa sau ceva .sau il scapa pe jos .,.si dupa aceea ..."eu nu i-am facut nimic" ! Mi-ar fii rusine in locu tau . Cum se face ca in luna august l-ai luat si pana acum nu s-a intamplat nimic ? EXPLICA ! Vezi ca o sa te si sun sa te iau la intrebari . Sa-ti fie rusine !
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by cosmin_uau View Post
                      nu recomand userul "TM80MAT" am luat de la el un monitor acum 2 luni si doar atat a si functionat,pe langa faptul ca el mia zis ca monitorul este de 17,ulterior am constatat ca acesta este de 15 am luat legatura cu el si raspunsul a fost ca el mi la dat functional,mentionez ca la monitor nu i-am facut absolut nimic intr-o seara sa stins si stins a ramas.
                      e strigator la cer .....daca cumperi din targ un monitor .....si la o saptamana nu mai merge ..ce faci te duci sa til schimbe, ..........tin sa iti spun ca monitoarele au un fel de contor,la un nr de ore de functionare plezneste un condensator si gata . nui frunos sa reclami dupa 2 ,3 ,4 luni ,ca nu mai merge .
                      sigpic
                      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                      Comment


                      • Omu zice si ca diagonala a fost mai mica.
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • Originally posted by lau911 View Post
                          e strigator la cer .....daca cumperi din targ un monitor .....si la o saptamana nu mai merge ..ce faci te duci sa til schimbe, ..........tin sa iti spun ca monitoarele au un fel de contor,la un nr de ore de functionare plezneste un condensator si gata . nui frunos sa reclami dupa 2 ,3 ,4 luni ,ca nu mai merge .
                          laur iti place sa faci posturi sau ce,daca nu stii despre ce este vorba la ce te bagi,iti spun eu ca daca era sa cumpar din targ era mai bun decat ce mi-a dat colegul nostru,asa ca te rog abtinete de la comentarii.

                          TM80MAT nu stau sa ma cert cu tine si nici nu vreau,si ca sa fim seriosi monitorul a avut probleme,nu eram atat de tampit in cazul in care i-as fi facut eu ceva sa ma apuc sa iti zik tie,iar daca monitorul era bun cum zici tu nu sar fi oprit asa dintr-o data fara sa il atinga sau sa se intample ceva pe la el si nu cred ca tie ti-ar convenii sa iti dau ceva si sa functioneze doar 2 luni,in primul rand tie sa iti fie rusine pentru ca monitorul a avut probleme tu nici nu mi-ai zis nimik de butonul de oprire ca functioneaza mai greu, mi-ai zis ca monitorul este de 17' iar el este de 15,daca nu crezi masor sau facem poze cu un monitor de 15' care scrie pe el,eu zic sa o lasi asa cum a picat ca este mai bine,nu este vorba de bani sa stii,ci de faptul ca nu a fost ce ai spus tu.acest forum a fost creat doar pentru a ne ajuta nu pentru a ne tapui unul pe altul,mie nu are de ce sa imi fie rusine daca am trimis ceva sau ceva la cineva si au fost probleme cu cea mai mare placere se primea retur sau cel putin dau detalii la om cu tot ce are bun sau defect,in fine acum nu mai are nici un rost scurt si am incheiat cu totul.salut
                          Last edited by cosmin_uau; 23 November 2011, 22:54.
                          Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                          Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                          Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                          Comment


                          • Eu il recomand pe florin_dnf!,alexyno,turturel,cosminache!
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • recomand florin_dnf, alexutzu...baieti seriosi de incredere !!!

                              Comment


                              • recomand: axscu, augustin_yng, $$ilvviu
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google