Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • unde dau like?????????!!!!!!!!
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • Mda, @user2000, ce sa spun, iti e frica sa nu cumva sa primesti niste amortizoare mai stricate decat ale tale? Unde pot sa dau eu un UNLIKE?

      Acest subiect (al amortizoarelor scurse) nu are nici o valoare fara poze.

      Daca stau bine si ma gandesc, si astalaltu' e fraier... Cum naibii sa dai 80 lei pe niste amortizoare uzate??? Si mai ales, fara sa le vezi dinainte, primite pe curier... Dar na, omul a avut incredere, ca le lua de la un user de pe forum, chipurile serios...

      Te doare mintea


      @surender, te asteptam pe la intalniri, afli si tu una, alta... Aveam amortizoare in pod, nu faceam nimic cu ele, nici macar nu sunt curse si... atentie, au 3000km !!!

      Daca vii pe la intalneli, sigur gasesti pe vreunul care vrea sa scape de cate o piesa mai mult sau mai putin folosita, dar care ii este de trebuinta altuia.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Eu zic ca @surender, fiind si nou pe forum, a crezut ca suntem o comunitate mica si de incredere, caci altfel putea sa cumpere de pe multe alte site-uri de vanzari.
        Spre exemplu am comandat diferite piese de la unii useri de pe forum si am ramas placut surprins de promptitudine si de calitatea lor, iar parerea mea este ca telescoapele se duc si dupa stilul de condus al fiecaruia. Loganul 'alui batran are vreo suta de mii si suspensia e destul de buna, pe cand la al meu am schimbat primul rand de telescoape pe fata la 65k pt ca erau praf si nu o mai puteam tine pe curbe iar pe spate le am si acum pe cele originale si se compota, zic eu, bine.
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • MANOLO KSJ-om de incredere si serios,am primit astazi conductele A/C in perfecta stare la un pret destul de bun.

          Comment


          • Originally posted by user2000 View Post
            deci dupa ce ca tu ai mers cu masina aia ca o caruta , fara arcuri si telescoape , eu iti dau o piesa , care este functionala intre parametri normali , ca sa poti sa mergi cu masina si sa o vinzi , ca asa mi-ai zis , tu vrei sa fie mai buna ca una noua )
            uite @user2000 parerea ta pe un alt thread despre piesa care ai vandut-o....
            Dacia logan : Cum fac sa ....? Cat costa sa ....? Unde gasesc ....? si alte asemenea intrebari
            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

            Comment


            • asta e gen'u din categoria "hot prost "
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • propun ban, ce a facut asta se cheama inselatorie !
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • pai parca au fost rulate 50k km conform psoturilor anterioare de pe topicul asta, iar in link-ul de mai sus singur declara ca au 60k km... RUSINE.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • ...un link cu topicul respectiv?Pentru a vedea despre ce e vorba cu adevarat.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Dacia logan : Cum fac sa ....? Cat costa sa ....? Unde gasesc ....? si alte asemenea intrebari


                      Dacia logan : Cum fac sa ....? Cat costa sa ....? Unde gasesc ....? si alte asemenea intrebari
                      Last edited by crull; 28 December 2011, 17:28.

                      Comment


                      • Originally posted by samy0388 View Post
                        propun ban, ce a facut asta se cheama inselatorie !
                        Eu zic ca ar merita mai mult decat un BAN
                        Megane II faza II 1.5dcI K9K

                        http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                        Comment


                        • Multumesc crull.
                          Vad ca pe topicul respectiv a postat si popavlm,oare chiar nu a citit topicul pana la capat?
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • nu am luat in seama si nici nu ma interesa.... astazi mi-a sarit in ochi postul sau. Da' tu insinuezi ceva sau care-i problema?
                            Daca deranjaza postul meu rog sa fie sters...
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • Pai,daca te-ar fi interesat poate nu se ajungea aici.Nu insinuez nimic,vreau sa fim corecti pana la capat.Atat.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Si ce ti s-a parut tie a fi incorect la mine? Sper sa nu faci acuzatii nesustinute...
                                Si unde ma rog se ajungea? ca teapa era deja data
                                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google