Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se mai intimpa daca nu iei de la vanzatori care sunt consacrati pe aici pe forum. La fel am patit si eu odata si nu mai cumpar de la amatori

    Comment


    • Il recomand pe alexyno, seriozitate si expediere prompta!

      Comment


      • cu ynp 46 nu am avut nici o problema, boxele de la el merg bine. recomand axscu, sorin_pss pentru RCA-uri facute pe datorie la 11 noaptea......

        Comment


        • Recomnad cu incredere pe Dsign ,Soran , Pipan , alexyno cu stikerele....

          Am cumparat recent ...niste etrieri de Van ...de la florin_dnf .... nu zic ca ii om neserios ....sau ceva ....ca nu pare ...preturile sunt ok ...
          Ideea e ca acei etrieri in mod normal ...ar trebui sa vina cu sigurantele aferente ...care tin placuta ...si o impiedica sa nu penduleze ...in etrier ..sa faca zgomot ...etc...si asigura eo etansare mai buna ...

          Ulterior am aflat de la cei de la daciashop ca acele sigurante ...trebuie sa vina cu etrierii...si sa vb cu cel de la care iam cumparat ..sa mii trimita ...o zis ca nu ma poate ajuta...motiv nu am primit ...dar el le are pe stoc ....in fine ....acele sigurante costa 100 lei ...si la dealeri dacia...sunt 230 Ron ...am ramas PROST ....cana am aflat pretu ...

          Pana la urma am rezolvat ...am luat de la alcineva sigurantele ......ca nu aveam incotro ....
          sigpic

          Comment


          • Multumesc ptr aprecieri... Va multumesc si va mai astept :-)
            e-mail: office@stickere.info

            Comment


            • Originally posted by TM80MAT View Post
              Recomnad cu incredere pe Dsign ,Soran , Pipan , alexyno cu stikerele....

              Am cumparat recent ...niste etrieri de Van ...de la florin_dnf .... nu zic ca ii om neserios ....sau ceva ....ca nu pare ...preturile sunt ok ...
              Ideea e ca acei etrieri in mod normal ...ar trebui sa vina cu sigurantele aferente ...care tin placuta ...si o impiedica sa nu penduleze ...in etrier ..sa faca zgomot ...etc...si asigura eo etansare mai buna ...

              Ulterior am aflat de la cei de la daciashop ca acele sigurante ...trebuie sa vina cu etrierii...si sa vb cu cel de la care iam cumparat ..sa mii trimita ...o zis ca nu ma poate ajuta...motiv nu am primit ...dar el le are pe stoc ....in fine ....acele sigurante costa 100 lei ...si la dealeri dacia...sunt 230 Ron ...am ramas PROST ....cana am aflat pretu ...

              Pana la urma am rezolvat ...am luat de la alcineva sigurantele ......ca nu aveam incotro ....
              acei etrieri nu vin cu sigurante..alea vin in setul de placute ..se schimba de fiecare data cu placutele sunt piese de schimb....cine tia zis de la daciashop nu stie..nu te mai lua dupa toata lumea..si de ce nu miai zic ca nu ai de unde lua cati faceam io rost..cu 20 lei nu 230 sau 100.pacat ca ai crezut asaceva despre mine..poate sa confirme toti care au luat etrierii de la mine ca leam dat sarme ulterior..fara sami dau seama ca nu vin cu etrierii ..ca sa te convingi mergi la magazin si uitet intr o cutie de placute de van sa vezi ca gasesti acele sarme..asta sa fie originale nu mai in alea le gasesti....oricum imi pare ff rau ca nu ai fost multumit.
              apropo intreaba pe soran de la daciashop de cate ori a cumparat etrieri de la mine daca iam dat acele sarme...alea sunt piese de schimb...nu mai va luati dupa necunostinte.nu uita ca vand de la mama lui logan.numai bine.
              Last edited by 77sky; 12 October 2011, 07:28. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • pentru florin dnf jos palaria..acum ceva timp mi-a trimis o pompa servo mecanica , iar eu am avut nevoie de una eletrica ( din greseala unui asa zis mecanic care mi-a spus ca dieselu euro3 are pompa mecanica ) , Florin m-a inteles , i-am trimis pompa inapoi si banii mi i-a restituit
                Recomand cu incredere si te astept la mare sa ma revansez pentru chestia aceea

                Comment


                • Am interactionat recent cu userul ana87 (dezmembrari logan). Recomand pentru promptitudine si preturi mici


                  @florin dnf, cred ca s-a rezolvat cu bine cu matu', sa ramanem frati, ca asa e frumos
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Dany sa rezolvat .asa sper..si e normal sa ramanem frati.daia ne-am adunat aici pe acest forum.
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • oameni de nota 10+:crististreulea, alexyno;
                      negative:nu deocamdata

                      Comment


                      • Referitor la chestiunile discutate mai sus - pai oameni buni voi vreti si ieftin si piesa noua si curata ca din magazin si cu toate accesoriile si asa mai departe. Ideea e ca exista solutii in ambele cazuri - vreti sa cumparati ieftin si sa mai mesteriti aveti de unde cumpara, vreti sa cumparati mai scump si sa fie totul "plug and play" si aici exista solutii. Nu ma refer neaparat la protagonistii discutiilor de mai sus ci la problemele care imi apar zi de zi in activitatea desfasurata cand lumea spre exemplu vrea anvelope cat mai ieftine, sa nu fie reesapate, sa nu fie China, sa fie fabricate in ziua respectiva daca se poate si sa fie disponibile ieri.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • asa e lumea in general....

                          Comment


                          • Recomand baietii de la Daciashop pentru o lucrare la bord facuta recent, poate era mai ieftin in alta parte da a iesit lucru clar de calitate!

                            Comment


                            • Recomand TudorB again pentru filtrele de polen.

                              Comment


                              • @Soran: Tot referitor la "chestiunile discutate mai sus": cel mai prost comerciant este cel care se enerveaza si ii ia la rost pe propriii lui clienti. Asa erau toti aprozaristii in comunism: cand ii atrageai atentia ca iti vinde jumate gunoi in cartofi, te lua la rost: "Marfa statului, tovarase, nu-ti convine, nu cumperi!". Acum tocmai pentru ca avem de unde alege asemenea specimene trebuie sa le ocolim, oricum nu au ce cauta in comert si ar face bine tuturor sa se ocupe cu altceva. In comunism au prins un tupeu fenomenal toti cei platiti din banii mei, vanzatori, functionari, militieni: tupeul de a ma lua pe mine la rost. Intr-o lume normala asa ceva nu este tolerat.
                                Last edited by ParuLuScorilo; 12 November 2011, 14:26.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google