Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc Alex!
    Zambeste! Maine poate fi mai rau...

    Comment


    • recomand florin_dnf, turturel oamneni de cuvant ,punctualitate
      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

      Comment


      • iti multumesc frumos si va multumesc la toti pt recomandari si va astept in continuare.
        Stickere auto personalizate

        Comment


        • fac si eu citeva recomandari: turturel,pipan,eugen2008,juristul2000,florin_dnf,d emonhunter,crististreulea si poate ca mai sint citiva de la care am cumparat cite ceva si am uitat sa-i precizez,oameni de nota 20,promti,livrari rapide,ce mai oameni cu care se poate colabora.
          sigpic

          Comment


          • mcm022006- face treaba buna, la costuri destul de mici.Nu pot decat sa ii multumesc pe aceasta cale pentru ceea ce s-a intamplat la bordul meu, adica la ceasuri.
            real power..... diesel power by

            Comment


            • fac si eu recomandari florinDNFsi turturel

              Comment


              • eu am luat cate ceva de la florin_dnf,flavinho,baietii de la Dacia shop, tudor_b,turturel si toti sunt baieti seriosi. recomand
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • tepele cand apar?????
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • dany_av , sorin_pss, turturel recomand din tot sufletul. oameni parolisti si seriosi.
                    apelati cu incredere!!!
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • feedback pozitiv pentru cassilo. Multumesc! Coletul a ajuns cu bine.
                      MiNnRuZ

                      Comment


                      • Feedback pentru Drifter_KTN...Om de cuvant,mi a expediat coletul foarte bine si la timp..deci Recomand.
                        CARPE DIEM!

                        Comment


                        • Un alt user demn de admiratie si pretuire pentru calitatile sale este sorin_pss. Multumesc si pe acesta cale!
                          MiNnRuZ

                          Comment


                          • Multumesc Cosmin pentru aprecieri..

                            Comment


                            • silviu_79 la fel om serios si produse de caliatate.recomand
                              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                              Comment


                              • Boogyman pentru a 2-a oara , pentru niste jante la golanul unchiului meu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google