Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recomand cu incredere pe d-nul AG 23 YNG...comandat, trimis, primit exact ce trebuie....de cuvant...produs impachetat la mare arta !!!
    Comandati cu incredere
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Salut.
      Mersi Ovidiu
      Numai bine.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • Originally posted by viorelu View Post
        AirFilter as recomanda livrarea presonala in loc de cea prin posta/ curierat...elemente lipsa si intarzaieri ale comenzilor...inca am retineri la calitatea produsului,fluctuatii de pret atat ale transportului cat si ale produsului ...
        O sa revin cu feedback privind calitatea produsului intr-o sectiune corespunzatoare.
        Nu cumva este vorba despre filtrul minune care "creste puterea si scade consumul"? Te rog eu sa revii tot aici despre calitate - asta e sectiunea corespunzatoare.

        Comment


        • Recomand adiss Am luat 2 module de la el . Nota 10

          Comment


          • Augustin-Yng si ionutblv promti in comenzi, piesele ambalate bine

            Comment


            • B-64-MVP, florin_dnf, Augustin-Yng, turturel, crististreulea (de la care am cumparat mai demult). sper ca n-am uitat pe nimeni.
              Last edited by B 83 RMJ; 2 June 2010, 20:18.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Recomand :Augustin-Yng,KeanuRev,cosmindan,alexutzu,Alin0007,cataxxxl,alindragan...care ii tin minte,daca mai sunt imi cer scuze (ultimii doi nu stiu daca mai sunt pe acest forum).Toti baieti prompti,seriosi si produsele primite de buna calitate.

                Comment


                • Salut.
                  Multumesc mult baieti
                  Numai bine.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • Originally posted by AB4 View Post
                    Recomand :Augustin-Yng,KeanuRev,cosmindan,alexutzu,Alin0007,cataxxxl,alindragan...care ii tin minte,daca mai sunt imi cer scuze (ultimii doi nu stiu daca mai sunt pe acest forum).Toti baieti prompti,seriosi si produsele primite de buna calitate.
                    alindragan sunt eu. imi cer scuze, dar nu mai stiu cu ce am colaborat cu tine (numele de user nu imi zice nimic...+ de asta esti pe forum de ieri).
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • Salut Alin.
                      Poate a fost doar vizitator fara sa fie inregistrat sau si-as schimbat userul-dar nu cred
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • daca nu era inregistrat nu avea cum sa faca tranzactie cu mine. poate imi spune pe privat.

                        Originally posted by B 83 RMJ View Post
                        B-64-MVP, florin_dnf, Augustin-Yng, turturel, crististreulea (de la care am cumparat mai demult). sper ca n-am uitat pe nimeni.
                        il mai adaug si pe KeanuRev ! si prin posta, si la regionala la brasov! de incredere.
                        Last edited by B 83 RMJ; 2 June 2010, 20:45.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • recomand turturel pentru stikare foarte frumoase si florin_dnf pentru plafoniera care este exact cum a zis noua,va multumesc foarte mult
                          sigpic
                          nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                          Comment


                          • va multumesc pentru recomandari si sper sa mai colaborez..atat cu dvs (clientii de pana acum) cat si cu alti colegi! stima,turturel!
                            Stickere auto personalizate

                            Comment


                            • recomand cristi kappa...baiat foarte serios, lucreaza foarte bine, are preturi bune!!!

                              Comment


                              • Recomand Matheo66c.
                                Foarte mult bun simt, nu-i bisnitar, si scule de calitate superioara.
                                Pt scule profesionale apelati cu cea mai mare incredere. Preturi f bune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google