Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super ok Soran(daciashop). Am luat tot ce mi-a trebuit si a fost asa cum mi-a explicat pe mail pana la cel mai mic amanunt.
    Ps mersi pt toate indicatiile date in legatura cu adresa.

    Comment


    • Recomand user priciuv. Om serios, produsele cumparate de la el se prezinta foarte bine, la fel si modul de ambalare a lor.
      Ratacit in spatiu...

      Comment


      • Recomand pe Cosmindan, Dsign, Soran, Silviu_79, oameni de calitate si cu bun simt!

        Comment


        • De incredere.Am luat de la el 2 sigle pentru volan.Demonhunter - sigla cromata logan!!
          Tinc fest !!

          Comment


          • recomand adisss cu modulele de geamuri
            sigpic #

            Comment


            • recomand si eu pe silviu_79 si bogo4all cu care am facut niste schimburi de echipamente audio.
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • baieti de incredere si seriosi : Florin DNF , Baietii de la DaciaShop si Turturel
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • recomand si eu pe turturel!
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • BAieti 100% profesionisti: Demonhunter, Silviu_79, Chroma si Turturel. Calitate in ceea ce fac si se tin de cuvant.
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Demonhunter, Bibiciu, Tudor B baieti de nota 20. Recomand!

                      Comment


                      • Originally posted by virago View Post
                        BAieti 100% profesionisti: Demonhunter, Silviu_79, Chroma si Turturel. Calitate in ceea ce fac si se tin de cuvant.
                        Am uitat de Piiticul, la fel de serios in ceea ce face. Baiat de nota 10.
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • o idee, ar fi frumos sa fie facuta o lista si fiecare sa puna in dreptul fiecaruia un +, sau ceva, ca sa nu caute omu tot threadul


                          ps: e doar o parere
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Recomand chroma..baiat de nota 10..am comandat..a doua zi am avut coletul,piesa s-a potrivit la fix
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • Recomand userul EUGEN2008! User serios si de incredere. Am cumparat o pereche de oglinzi MCV cu reglaj manual de la el, si sunt foarte multumit de ele!

                              Comment


                              • AirFilter as recomanda livrarea presonala in loc de cea prin posta/ curierat...elemente lipsa si intarzaieri ale comenzilor...inca am retineri la calitatea produsului,fluctuatii de pret atat ale transportului cat si ale produsului ...
                                O sa revin cu feedback privind calitatea produsului intr-o sectiune corespunzatoare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google