Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In acest post voi repeta faptul ca Soran, alaturi de toata echipa Daciashop, a dat dovada de intelegere, bun simt si corectitudine.
    MiNnRuZ

    Comment


    • NU il recomand pe userul Atinge Dragos. ma pune pe drumuri sa ii trimit colet si nu il ridica! ard benzina si bani pe posta d'amboulea! ATENTIE!
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • Recomand userul pwrjnt. Foarte prompt!
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • recomand cu incredere pana acuma pe Tudor B cu filtrele de habitaclu si pe mcm022006 cu electronica si leduri pana acuma doar cu ei am avut ocazia sa colaborez dar din cate vad sunt mai multi de incredere numai bine

          Comment


          • recomand pe hriberiu cu paravanturi usi
            sigpic #

            Comment


            • Recomand si eu pe XP ,mi-a adus stopuri tocmai din Taiwan.Amabil si rapid.Multumesc Cristi !
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • Recomand echipa DACIASHOP

                Comment


                • Recomanda si eu Daciashop si TudorB

                  Comment


                  • Recomand cos_min_i, super baiat

                    Comment


                    • Recomand dany_av am luat de la el cuie ph2,obturatorare praf,plafoniera si 2contactori si de la Florin_DNF etrieri VAN baieti de treaba si foarte corecti.Teapa nu mi-am luat si nici nu as vrea
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • recomand:demonhunter(sigla argintie volan), silviu_79 (am cumparat mai multe de la el si am sa mai cumpar), florin_dnf (prelungire bord), axscu (plafoniera si cuie de usi)- multumiri tuturor!
                        nu recomand;TM 21 FLA - am vorbit pentru un set de jante si m-a dus cu vorba o saptamana dupa care a zis ca nu a gasit curierul pe nimeni acasa!? de telefon mobil probabil ca nu au auzit cei de firma de curierat! oricum acasa tot timpul este cineva, judecati singuri

                        Comment


                        • recomandari pana acum doar pozitive: cos_min_i, dany_av, florinDNF, dsign, airfilters(stiu, stiu, dar a fost exemplar la orice, filtrul inca e pe masina). daca am uitat pe cineva, sa-mi dati de stire!

                          era sa uit de axscu user f serior cu preturi de speriat (de mici :P)

                          Comment


                          • Salut, in "relatiile" cu mine, am de dat ca exemplu:
                            - EUGEN2008 - a raspuns foarte prompt desi nu s-a finalizat tranzactia
                            - themircea - "premium services" - no comment !!!
                            - Kalimera22 - nu numai ca am reusit sa cumpar piesa de la el da m-a asistat la montaj si s-a dovedit foarte util cu o gramada de impresii
                            - Soran - gentleman !

                            Pentru rubrica negative, mi-as dori sa nu fie cazul.

                            Comment


                            • adaug Daciashop / seriozitate pe comanda, cos_min_i pt montaj

                              Comment


                              • recomandari:EUGEN 2008 si AUGUSTIN-YNG. multumesc baieti!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google