Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mda, eu zic ca amandoi sunt fraieri, insa user2000 a primit acum ce merita. Un frumos BAN de sarbatori. @surrender, speram sa-ti fie invatatura de minte aceasta experienta, speram sa-ti revizuiesti comportamentul acela (cu injuraturile nu-i ok sa stii) si de ce nu, speram sa-ti revizuiesti si gramatica

    Sarbatori fericite tuturor, chiar si lui User2000.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • adevarul e undeva la mijloc dintre user2000 si surender dar sa vorbesti asa urat mai greu .bafta in continuare.

      Comment


      • Mama ce tiganie aici cand doua amortizaore de LOGAN noi nu fac mai mult de 150 ron fara TVA ( 75 ron / bucata)
        sigpic

        Comment


        • Apropo recomand pe dn.cassilo.Sarbatori fericite.
          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • Multumesc mult , si voua va urez LA MULTI ANI!
            sigpic

            Comment


            • recomand ana87 trimite exact ce ai nevoie fara probleme recomand 100% mersi incan odata...
              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

              Comment


              • recomand si eu pe cassilo, om de nota 20, la fel si produsele.
                sigpic

                Comment


                • multumesc dodolorand pentru calificativ sa ne auzim cu bine.
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • Recomand si eu pe florin_dnf,silviu_79,axscu!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • buna seara.
                      nu vreau sa fiu nepoliticos dar din pacate nu il recomand pe colegul @tiesto_music.
                      i-am trimis comanda si nu a mai ridicat-o si era vb de o valoare a stickerelor de 10 lei si 8 lei taxele... total 18 lei. am incercat sa il sun si a raspuns mama lui spunadu-mi sa fiu sanatos daca am pus coletul ca el nu le mai vrea. de atunci nici macar nu am mai reusit sa ii prin telefonul deschis sau sa il vad pe mess. de asemenea nici pe forum nu mi-a raspuns la pm
                      nu asa se procedeaza. eu am platit 8 lei la dus si inca 8 la intors...16 total. nu e vb de bani e vb de principiu. dar asta sa fie paguba mea.
                      eu tin inca o data sa multumesc tuturor colegilor pt comenzile date si vreau sa va asigur ca nu imi bat joc de banii nimanui.
                      Stickere auto personalizate

                      Comment


                      • sa razgandit omul intre timp , sau nu a mai avut bani

                        Comment


                        • @cata fof- nu cred ca e vb de razgandit si nici de 10 sau 18 lei platiti. sunt un pic mai mult decat un pachet de tigari. pe mine nu asta ma deranjeaza ci faptul ca genul asta de "clienti" nu iti mai raspund la telefon apoi...pe langa faptul ca te pun in situatia de a plati taxe aiurea. atata vreme cat am vb despre ceva si imi spune ca e ok..eu o consider ferma. apoi am avut si rugamintea la mama lui de a-l ruga sa refuze coletul. nu a fost si nici nu este o problema banii platiti..e vb despre seriozitatea unei persoane. din punctul meu de vedere situatia este incheiata.
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • La cat e alocatia in Romania.......

                            Comment


                            • Originally posted by turturel View Post
                              b am incercat sa il sun si a raspuns mama lui spunadu-mi sa fiu sanatos daca am pus coletul ca el nu le mai vrea. de atunci nici macar nu am mai reusit sa ii prin telefonul deschis sau sa il vad pe mess. de asemenea nici pe forum nu mi-a raspuns la pm
                              .

                              Cred ca nu i-a placut modelul mamei mai turturel (joke)

                              In alta ordine de idei,eu le-as da BAN astora si gata!, sa nu mai faca risipa de alocatie si asa este mica , cum zice KEL.
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • A se nota lipsa de educatie a familiei din care face respectivul. Normal ca n-a avut de unde invata lucruri bune, daca chiar si ma-sa te-a trimis la plimbare. Si pentru ce suma!!! 18 lei !!! Rusine.

                                Putea macar sa raspunda si sa zica: iarta-maa, nu mai am bani, am probleme, etc.
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google