Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • recomand cu incredere pe ,,Fratello".....
    sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

    Comment


    • Originally posted by usr1 View Post
      ATENTIE la icero84 este din tirgu jiu judet Gorj si nu a ridicat de la posta pachetul care l-a comandat de la mine.

      Aveti grija daca mai comanda ceva de la cineva ca nu ridica pachetul de la posta.
      sa aveti grija de @USR1 ca si el face la fel si nu cred ca e in masura el sa zica cine e serios si cine nu atat timp cat el nu e
      o seara buna

      Comment


      • icero84 - detaliaza ca nu inteleg nimic. Ti-a trimis coletul sau nu ? Ai fost sa il ridici cand ai fost notificat de posta?
        real power..... diesel power by

        Comment


        • eu am trimis adresa pe pm completa dar nu a ajuns niciun colet si nici de la posta nu am primit nimik
          nu cred ca am eu vreo vina si asa deodata nu recomand user
          poate toata vina ii apartine

          Comment


          • Originally posted by usr1 View Post
            ATENTIE la icero84 este din tirgu jiu judet Gorj si nu a ridicat de la posta pachetul care l-a comandat de la mine.

            Aveti grija daca mai comanda ceva de la cineva ca nu ridica pachetul de la posta.
            mai user @usr1 tu vorbesti ai uitat ce mi-ai facut mie fa-mi rost de aia de aia si dupa asta nici la telefon nu raspundeai si multe altele si eu nu am mai zis nimik
            tu repede nu recoman user cutarescu si tot asa
            lasa-o mai moale prietene

            Comment


            • Mario_09 esti complice cu icero84 daca nu chiar clona.
              Eu am trimis pachetul lui icero84 conform adresei specificate pe pm. Astazi cind am fost la posta am aflat ca icero84 a fost notificat de 2 ori ca are un colet la posta din tg.jiu si nu s-a prezentat sa-l ia. Angajatii de la posta romana nu mint iar adresa nu a fost gresita deoarece pe documentele de retur era specificat clar......"destinatarul notificat de 2 ori, nu s-a prezentat sa ridice coletul"

              Imi pare rau ca pe logan club nu sunt doar oameni pasionati de logan si au ajuns printre noi tot felul de gunoaie care fac bisnita si se comporta ca si cum ai fi obligat sa cumperi de la ei ca altfel numai la tepe le ii duce gindul.

              Decizia va apartine.... de evitat mario_09 si icero84 (poibil clona sau partener de bisnita).
              Last edited by usr1; 19 July 2012, 23:23.

              Comment


              • mai @usr1 nu te-a o ligat nimeni sa cumperi ceva
                tu ai spus sa iti fac rost de mufele de ceasurile de bord de maneta cu cb
                am ajuns in iasi si am spus sa ne intilnim
                nu mai raspunzi la telefon si ai spus ca ma-i trecut in lista neagra.
                cu ce am gresit eu la toata treaba asta ?
                si nu am treaba cu complicitatea cu @icero84 el a cumparat mai multe de la mine si e serios omul asa ca nul acuza degeaba
                poate a fost ceva gresit cu adresa sau aia de posta a gresit cu ceva
                Last edited by mario_09; 19 July 2012, 23:35.

                Comment


                • tin sa contrazic comentariile anterioare...am colaborat de cateva ori cu mario_09 si este o persoana de toata increderea.Recomand cu incredere tuturor.
                  Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Eu nu-l recomand pe mario_09 deoarece ceea ce sustine el cu maneta de la stergatoare s-a intimplat acum 2 luni iar ca sa te trezesti asa dintr-o data inseamna ca ai o problema.
                    Iar pe icero84 l-am anuntat pe pm cind am trimis coletul si daca era asa de interesat sa-l ridice putea sa se duca frumos la posta din localitatea lui si sa intrebe de el eventual sa ma anunte ca sa-i dau nr de prezentare.

                    Daca persoanele de mai sunt erau intradevar ok cam asta era calea de urmat....in rest sunt doar vorbe fara rost si cred ca e mai bine sa oprim discutia aici.
                    Last edited by usr1; 20 July 2012, 00:14.

                    Comment


                    • cred ca mai bine terminati sau mutati discutia pe PM ... fiecare are dreptul la replica dar sa nu degenereze in cearta ...

                      Comment


                      • Si eu am colaborat cu mario_09. am luat de la el centura spate cu prindere in 3 puncte, capitonajul din spatele banchetei cel de la luneta in care se pun boxele spate, conducte de aer pentru pasagerii spate si prelungirea de bord. pot considera ca in urma colaborarii cu el am castigat un prieten si un colaborator serios si de incredere. pe laga promptitudine mi-a oferit si lucruri de calitate la preturi foarte bune.
                        in concluzie recomand colaborarea cu userul mario_09. toate produsele luate de la el se pot vedea si la mine la sectiunea myride. fac aceasta precizare pentru a nu crede lumea ca vorbesc prostii.

                        recomand colaborarea cu Userii:
                        Mario_09
                        Planetara
                        aurelian68
                        Soran
                        crististreulea (care, chiar daca nu ma cunoaste mi-a raspuns la toate intrebarile adresate pe PM)
                        probabil mai sunt si alti useri seriosi care-mi scapa pentru moment.
                        My ride

                        Comment


                        • Eu am avut experienta neplacuta cu userul @Prestige din Blaj. Mi-a comandat o pereche de faruri ph2 xenoncu lupe la 1000ron. i le-am facut si trimis, le-a primit, nu le-a platit - urmand sa imi trimita banii nu ramburs ci prin banca, si a fost la service cu ele sa le monteze. in timpul montajului a constatat ca ceva nu mergea. drept urmare omul a facut spume, si mi le-a trimis inapoi prin curier pe cheltuiala mea-ok. apoi omul a zis ca sa vezi, ca nu le mai vrea, ca nu isi merita banii dar de fapt arata incredibil de bine masina, ca el nu da atatia bani pe ceva ce nu merge. i-am zis ok, mi le trimiti inapoi pe cheltuiala mea, le remediez si ti le trimit inapoi tot pe cheltuiala mea. la care omul nu a vrut sa mai auda de asa ceva decat daca vezi doamne imi convine sa le dau cu 850lei. chestie cu care nu am fost de acord. de data ce iti trimit totul nou nout cu folie pe el, ne intelegem la un pret, cum sa faci nazuri ulterior? Problemele farurilor dde care se plange el e posibil sa fi aparut la transport de la vreo izbitura. sunt om serios, threadul meu are o vechime foarte mare si nu cred ca e cinema sa ma suspecteze ca el ca as fi vrut sa ii dau tzeapa, in conditiile in care nici macar nu le platise. Apoi mi-a zis ca oricum nu mai are bani sa mi le plateasca chiar daca le remediez pentru ca si-a luat cauciucuri.
                          Sunt convins ca omul a primit de la mine o pereche de faruri care pe drum s-a intamplat ceva la ele, dar am fost deschis fata de el sa remediez pe cheltuiala mea tot ce era nevoie. Dar el s-a sucit si a zis ca nu le mai vrea "ca nu merita banii" desi tot el initial le laudase. Sau ca le-ar fi vrut daca le dadeam cu bani mai putini. Nu stiu ce parere au despre el ceilalti colegi de pe forum, dar fata de mine consider ca a fost tepar. mi-a comandat ceva, i-am trimis, apoi a vrut sa le ia pe degeaba ca sa zic asa. Urat din partea lui. Din acest punct de vedere eu nu il recomand deloc.

                          Comment


                          • Un sfat mdaniel76, cand le trimiti,pune farurile in ceva sa absoarba socurile de la transport (folie cu bule,multe ziare mototolite si indesate,polistiren maruntit,etc).
                            Eu personal iti urmaresc threadul si pana acum nu am ce sa-ti reprosez ( ma adresez din postura unui viitor client ).
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • @matheo66c: multumesc de sfaturi, de cand am patit chestia asta am ambalat mult mai bine farurile, desi si in cazul respectiv farurile au fost bagate in folie. din ce mi-au spus cei care mai lucreaza la curier, astea le transporta cu camionul si le arunca fara mila de colo colo si le izbesc la orice soc, groapa, curba. Desi i-am explicat tipului respectiv chestia asta cu transportul, nu crede, tot are impresia ca am vrut sa-l pacalesc, e tare superficial. probabil intre timp nu a mai vrut faruri si a cautat un motiv sa faca galagie, dar tot neseriozitate este.
                              O sa fiu mai atent pe viitor cu ambalatul sa evit astfel de experiente neplacute.
                              Cand doresti, te astept cu multa placere
                              Last edited by mdaniel76; 31 July 2012, 13:10.

                              Comment


                              • Recomand Vali_KPT pt serviciile de detailing auto, lucreaza foarte bine si cu cea mai mare grija.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google