Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • recomand cu incredere userii:

    adrian24
    axcu
    planetara

    seriozitate si punctualitate din partea lor
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • va multumesc pentru aprecieri si va recomand pe toti.

      stima,
      turturel
      Stickere auto personalizate

      Comment


      • Recomand adrian200 un baiat de nota 20
        I changed her oil , she changed my life
        sigpic

        Comment


        • ÃŽl recomand pe userul "Planetara", dar şi pe Axscu.Foarte ok

          Comment


          • Nu il recomand pe userul asyone2001, care, dupa ce am vorbit chiar si la telefon, a schimbat pretul produsului "roti de iarna fulda" fiindca "l-am amanat" pe forum. Mai exact, am scris destul de clar ca-i cumpar rotile (99%) pe finalu lunii Martie. cum banii nu cresc in copaci, l-am contactat zilele trecute, cand am avut, ca sa aflu ca pretul rotilor este altul, mai mare.

            Vorbim despre roti SH, cu dot 2011 o pereche si dot 2009 o pereche (deja nerecomandate datorita vechimii, chiar daca profilul este "ca nou"). Ca o paranteza, am vazut la vanzare si cauciucuri dot 2001, deci 2009 nu era o crima. jantele nu sunt noi, doua din ele fiind de megane 1 (cel putin 7 ani vechime). Valoarea pe care i-am oferit-o acum mai bine de un an, de 900 de lei, este mai mare decat cere el acum (800 lei), dar a gasit motiv sa ceara 1000, desi scrie negru pe alb, pe pagina lui, pretul de 800. La nevoie, pot oferi unui moderator si mesajele private de la acest utilizator LoganClub, unde apar si ceva injurii, amenintari, ....

            Comment


            • Ce.mi place cuvantul "nerecomandate" , acuma daca trece si o luna de la data fabricatiei nu mai sunt recomandate. Vrei sa.ti arat gume de iarna din 2006 care sunt mai moi decat alte gume mult mai noi ca an?

              Sent from my GT-S6802

              Comment


              • conteaza mai mult sau mai putin starea produsului daca se accepta pretul...dar sa schimbi pretul cand vezi ca ai cerere...e cam nasol.
                Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                Comment


                • La el a fost alceva, e vorba de ceva luni diferenta, fata de ce ia fost spus vanzatorului.

                  Sent from my GT-S6802

                  Comment


                  • in fine...daca e de luat o decizie are cine sa o ia.Va urez succes!
                    Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                    Comment


                    • Treaba este destul de simpla daca citesti tot thread-ul ala de vanzare.

                      Userul @asyone2001 a spus ca pretul de 800 de lei este valabil doar pana la sfarsitul lunii martie. Amza a zis "destul de clar" ca le cumpara pana atunci, atat de clar a fost incat a sunat la sfarsitul lunii aprilie sa le cumpere si a ramas surprins (asta dupa ce a fost "destul de clar" ca le cumpara inainte sa se termine oferta) ca pretul a revenit la suma initiala (adica 1000 lei).

                      Mie mi se pare foarte simplu. Voua?
                      Last edited by vitriol; 24 April 2013, 12:08.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Mie mi se pare trucaj !

                        Sent from my GT-S6802

                        Comment


                        • mie mi se pare ca le-a vandut !
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • 800 de lei era un pret bun, daca nu existau fonduri, trebuiau imprumutati banii si cumparate rotile in martie.
                            200 lei janta +anvelopa buna nu mai gasesti usor.
                            Nu vad motiv de nemultumire. Trebuia sa astepte omul pana prin 2014?

                            Comment


                            • nu le-a vandut, ma asteapta cu 800 de lei. a spus ca le pune la caruta daca nu i le mai iau. pot dovedi cu printscreen.

                              atata timp cat nu a spus pe thread ca pretul revina la "x", ultimul pret, de 800, ramasese valabil. chiar si la telefon a zis ca-i ok 800, s-a sucit abia dupa aia.

                              Cat despre 800 de ron, cui are in plus, ii recomand sa ia rotile de la asyone: bune ieftine, de calitate. motivul pentru care nu le mai iau este altul.


                              LE: daca are altcineva un alt set de iarna la vanzare, astept un pm. rog seriozitate.

                              mr. K, ma ikmprumuti matale 800 de roni, daca tot e floare la ureche?

                              Comment


                              • atunci lasa masina pe dreapta sau scoate cat sunt noi, 18-20 mil, pamanagiule !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google