Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feetback pozitiv pentru: Evali_daniel
    Cosmin_uau

    Comment


    • Recomand pe Evali_daniel, Axscu, Streulea !

      Comment


      • Eu recomand in primul rand userul adrian200 (vinde led-uri aici pe forum), mi s-a intamplat dupa vreo 4 luni dupa ce am cumparat niste leduri SMD de la el, unul din ele s-a defectat, i-am dat mesaj cu problema, mi-a raspuns foarte prompt, nu mi-a cerut poza cu defectul, a doua zi mi-a pus 2 leduri la posta. Nu stiu cati ar mai proceda la fel, din partea mea are tot respectul si voi cumpara doar de la el leduri de acum.

        2. recomand si userul planetara
        3. flavinho
        Last edited by kubala7; 15 November 2012, 22:24.
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Recomand pe urmatorii useri : cosmin_uau, planetara, demohunter, free_fiber, axscu

          Comment


          • Nu recomand pe streulea....nu stie sa faca bani..
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • recomand 100% pe urmatori: cosmin_uau. dragman...
              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

              Comment


              • NU recomand pe userul ghiaurul ,am mai scris o data, dar vad ca mi s-a sters postul este un neserios si un tepar !!! cine vrea sa ma asculte si sa se fereasca de el e ok, cine nu e pe pielea lui!

                Comment


                • Argumenteaza prietene, nu doar arunca cu noroi !

                  Comment


                  • Originally posted by shobo26 View Post
                    NU recomand pe userul ghiaurul ,am mai scris o data, dar vad ca mi s-a sters postul este un neserios si un tepar !!! cine vrea sa ma asculte si sa se fereasca de el e ok, cine nu e pe pielea lui!

                    Usere 2000, ia argumenteaza putin, sa nu-ti aplic Regulamentul la sectiunea Clone!
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Recomand Dragman, Mdaniel76, Evali_daniel, Axscu si Cosmin_uau baieti de forum, nota 10 !!!! Nu recomand in continuare pe "bisnitarul de autovit" Planetara, care tot continua el sa stie cine are arici la buzunar si cine nu, si oricum nu o sa inteleaga niciodata ce inseamna un forum.
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Inca un vot pozitiv de la mine pentru userul turturel!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by shobo26 View Post
                          NU recomand pe userul ghiaurul ,am mai scris o data, dar vad ca mi s-a sters postul este un neserios si un tepar !!! cine vrea sa ma asculte si sa se fereasca de el e ok, cine nu e pe pielea lui!
                          Salut.
                          Recomand pe ghiaurul...............un om de mare caracter.Am facut o afacere cu el si a decurs cum trebuia.
                          Numai bine.
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • Originally posted by shobo26 View Post
                            NU recomand pe userul ghiaurul ,am mai scris o data, dar vad ca mi s-a sters postul este un neserios si un tepar !!! cine vrea sa ma asculte si sa se fereasca de el e ok, cine nu e pe pielea lui!
                            multumesc de laude! esti o clona penibila! ai luat ceva de la mine? si nu stiu eu?citeste pe posturile mele! vezi ca avem moderatori care stiu cu ce se mananca netul!

                            tot ce am cumparat, a fost platit! tot ce am dat a fost apreciat!
                            Last edited by ghiaurul; 19 November 2012, 22:22. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Recomand, Dragman, Evali_daniel, Axscu

                              Comment


                              • Nu recomand userul tica eugen. Am vorbit cu el sa-mi trimita un colet cu oglinzi de mcv, intrebandu-l daca sunt promise cuiva, a zis sa-i trimit adresa printr-un sms iar azi cand l-am sunat a zis ca a venit cineva si i le-a luat de acasa. Dupa parerea mea "un mare papagal".Pecomand userii axscu, evali_daniel, florin dnf, oameni seriosi care au cuvant....
                                Last edited by popavlm; 26 November 2012, 10:40.
                                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google