Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feedback pozitiv din partea mea pentru utilizatorul @planetara.

    Comment


    • Poze am cerut, dar mi-a dat cele mai reusete poze cu farurile, sau unele de cand ereau farurile noi, a zis ca altele nu are ca are farurile in cutie, plus ca a spus ca este tot kitul complet si nu am toate cablurile, de asa este romanul in ziua de azi.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by retro 590 View Post
        Salutare colegi.
        Mi-am luat si eu prima "teapa" de la userul john_Q.
        In urma cu 2 saptamani m-a contactat pe threadul deschis, pe PM si la telefon in legatura cu 2 boxe pe care eu le aveam la vanzare. Am stabilit tot si in ziua urmatoare coletul era deja la posta. Astazi coletul a venit "retur". In tot acest timp individul nu a mai raspuns la absolut nimic. Aveti mare grija cu specimenele astea....din pacate sunt tot mai multi :-(
        Cer sa se ia masuri impotriva individului.
        Originally posted by retro 590 View Post
        In poze se vad clar datele de depunere si ridicare a coletului, cat si sumele platite de mine pentru inmagazinare si transport. Am inclusiv avizul pentru "colet retur". Alte dovezi ar mai fi mesajele private pe care le am inca in casuta "inbox".
        Originally posted by skandal View Post
        Postul meu a fost un indemn la toti cumparatorii sa fie mai atenti si sa ceara POZE. Daca vanzatorii sunt marlani si dau alte poze, atunci se poate face o acuza care va duce in final la interzicerea respectivului in forumul LoganClub.
        Aceleasi masuri se pot lua si impotriva "cumparatorilor".
        Am vazut personal coletul primit retur de catre retro590, cat si factura / avizul de la posta.

        Consider ca userul john_Q merita cel putin o banare temporara.
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Multumesc pentru sustinere Niki.
          Nu are sens sa ma mai agit degeaba pentru individul ala. Pe forumul asta se pare ca toti vor sa se respecte regulamentul, dar aproape nimeni nu-l aplica. Pacat...cu un timp in urma era altfel...
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • Nu generaliza. Sunt multi oameni de calitate pe aici
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Vi-l recomand pe Fane CLK. Superbaiat. Merita toata lauda.
              Fane, la plafoniere imi faci reducere pentru asta. Glumesc, stai linistit.

              Comment


              • recomand adrian24 un baiat de cuvant.

                Comment


                • recomand pe @ghiaurul

                  Comment


                  • si eu il recomand pe adrian24 un baiat de nota 10

                    Comment


                    • Il recomand si eu pe userul @adrian24!

                      Comment


                      • Nu recomand user-ul bobo$ tepar ordinar imi trimite 2 pneuri din care unul avea o taietura care pe langa ca nu se putea repara la 2 sapt s-a marit.
                        Propun ca cei cu peste 2 feed-back-uri negative sa fie bannati pe acest forum

                        Comment


                        • feed back + pt cosmin_uau ! cum a zis...asa a si facut!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Un feedback pozitiv pentru evali_daniel. Pana acum nu am luat nicio teapa pe forum si sper sa nu se intample nici in viitor.
                            MY CLA

                            Comment


                            • + pentru Evali Daniel pentru bascule si toate piesele !!!!

                              STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Evali Daniel, jos palaria!
                                Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google