Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Il recomand pe userul planetara, am cumparat de multe ori de la el, de fiecare data foarte prompt si amabil a trimis piesele cat de repede s-a putut, iar ultima data chiar am avut transportul prin curier gratis. Piesele de cea mai buna calitate, de origine, nu prostii.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Recomand si eu pe userul planetara. Am cumparat de multe ori de la el, e baiat serios. Am primit exact ce mi s-a spus si e foarte prompt
      My Ride sigpic

      Comment


      • Recomand userul planetara.Foarte promt!

        Comment


        • Aici vad ca se recomanda doar useri populari sau care fac bisnita pe forum. Cu ceilalti useri "de rand" cum ramane? Ei nu au calitati?
          sigpic

          Comment


          • ...

            decat sa faci afirmatii rautacioase mai bine ai face sa ii faci cunoscuti pe acei useri ,, de rand'' cu calitati cum spui tu.

            hai sa te auzim !

            Comment


            • Eu il apreciez de ex pe userul ZFMFLORIN, de la care am invatat multe in aspectele de exploatare si intretinere ale masinii.
              sigpic

              Comment


              • Cred ca totusi threadul are ca scop feedback-ul strict pe aria de Bursa...

                Comment


                • Exact.
                  Primul post.
                  Ideea acestui topic e de a-i denunta pe cei care vand marfa de proasta calitate sau ofera servicii de "2 lei".
                  Asa ca, daca ati cumparat ceva de la un membru Logan Club care nu prezinta credibilitate, raportati-l aici pentru ca sa nu isi ia si altcineva teapa.
                  Pe de alta parte laudatii pe cei care ofera servicii de calitate!

                  Comment


                  • Recomand userul planetara, baiat foarte prompt, piese de calitate.

                    Comment


                    • Originally posted by PetruCPG View Post
                      Recomand userul planetara, baiat foarte prompt, piese de calitate.
                      si eu! ieri am facut o tranzactie rapida cu el...
                      Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                      Comment


                      • Mai recomand si userul gaboneygg, foarte serios si de treaba omul.

                        Comment



                        • recomand axscu
                          Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                          Comment


                          • Recomand planetara . Sunat , vorbit , cerut ce am nevoie . In 40 de minute m-am intalnit cu el la Foisor' si am avut piesele. Duminica urmeaza montajul .

                            Comment


                            • Recomand cu incredere pe user-ul axscu.

                              Comment


                              • Si eu il recomand pe planetara...

                                Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
                                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google