Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @usr1: Ai rabdare si tu, probabil ca omul este ocupat. Stai in aia 100 lei sau ce te agiti asa, baiatul ti-a zis ca o sa se rezolve! De ce trebuie sa faci atata scandal?
    @Axscu: Tu ar fi trebuit sa te asiguri ca piesele pe care le-ai trimis sunt ok, nu sa lasi pe mana altuia aceasta responsabilitate!
    MY CLA

    Comment


    • prestige nu mereu ai timp sa faci colete,si mie imi mai face fratele meu colete,si a mai gresit,a mai trimis si la baietii pe forum si am rezolvato,pentru ca nu le are el cu asa ceva si noi luam piesele de la cineva, nu le facem noi mergem pe incredere,nu cred ca cineva vrea sa tepuiasca pe vreun user,eu inainte sa pacalesc pe cineva ma pun in situatia lui cum ar fi daca as fi eu pagubitul si dupaia ma gandesc ca decat sa dau o teapa ori i zic ca nu am ori nu i trimit.Eu sunt dispus sai pun acum lui "user1" suma de 1 milion online,asta in cazul in care nu a reusit axscu.
      Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
      Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
      Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

      Comment


      • Axscu e fratele tau, sau ce?
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • nu este dar se face prea mare tam-tam pentru o greseala,care omul a zis ca si-o repara.
          Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
          Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
          Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

          Comment


          • Originally posted by dsign View Post
            Babaiatule, ca sa nu te fac animal, ca mai sus... Ca incepusem sa-mi fac griji ca poate te-am jignit...
            Domnule va rog sa incetati sa ma calomniati...oricum eu aveam o parere buna despre dacia hop dar la felul cum reactionati ma intreb daca comandam eu de la dvs si eram nemultumit ma faceati cit va venea la gura nu?. Uitati de asta nu voi cumpara eu niciodata de la dacia hop (da am scris bine). E bine ca si ceilalti cumparatori sa se documenteze inainte de a comanda.

            ps: oare domnul moderator care mi-a dat avertisment si mi-a sters din posturi numai ca am avut curajul sa-mi exprim nemultumirea de ce nu va da avertisment si dvs. ca ma faceti animal.
            Eu m-am exprimat civilizat si cu bun simt.

            Dar ca sa incetz cu offtopic-ul problema mea a fost rezolvata. End of story.

            Comment


            • Te faceam animal si eu, dar pentru alte posturi. Dupa bani am asteptt si eu 4 zile, vina bancii, nu a omului, dar deh, unii nu stiu cum lucreaza bancile, asa ca...
              Pentru dacia shop, cosmin si altii, tot respectul din lume. Ca mai sunt si unii ca tine, care vor piese de mertzi pe logan, e problema voastra.

              Sent from my Neura WIFI using Forum Runner

              Comment


              • Hai serios acum ca prea se face zarva de catre ambele tabere...
                E topic cu feedback despre membrii? Este! Ca sa nu mai zic ca daca cititi cu cateva posturi in urma erau pusi la zid cei fara sange in veioza ca nu dau nume. Acum ca s-a dat un nume a urmat viol in grup... S-a gresit de ambele parti si ca utilizator al formului as fi vrut sa vad o alta atitudine...

                Comment


                • usr1 sa inteleg ca te-ai agitat degeaba ....
                  Ontopic . Recomand pe domnu Dragman pentru leduiala . Profesor ..

                  Comment


                  • Da m-am agitat...... dar s-a rezolvat. Chiar nu speram sa se mai rezolve. Ceea ce regret e ca am strinit un flame si era mai bine sa port discutia cu vinzatorul pe privat.

                    Comment


                    • Nu inteleg ce legatura are Dacia hop cu mine... In afara de cateva chestiuni tehnice cu care il ajut pe amicul meu Soran si pentru care beneficiez de preturi preferentiale la piese, nu am nici o alta legatura cu Daciashop.

                      Chiar te rog sa nu ne deranjezi, n-avem nevoie de carpaci ca tine, avem nevoie de prieteni.

                      Dupa cum poti observa pe acest topic, serviciile amintitei entitati sunt apreciate, iar faptul ca nu exista feedback negativ nu inseamna ca nu au fost greseli din partea noastra. Insa daca au fost, s-au rezolvat amiabil.

                      Acum tu, marele client cu achizitii de 3 lei, te-ai simtit cumva inselat si ai fi vrut sa fii servit imediat, prin teleportare, cu cei 3 lei si 2 bani cheltuiti... Posibil sa-ti fi dorit ca res[pectivul sa-ti presteze si un sex oral, asa, de impacare, nu?

                      Ne bucuram ca ti s-a rezolvat problema. NU ne bucuram ca stie tot forumul de problema ta si ca esti un crizat.

                      Adu-ti aminte ce ti-am scris prima data legat de subiectul tau inainte de a-mi raspunde la acest post. Consider ca ti-am vorbit mult prea duios!

                      Originally posted by Ioarre View Post
                      Hai serios acum ca prea se face zarva de catre ambele tabere...
                      E topic cu feedback despre membrii? Este! Ca sa nu mai zic ca daca cititi cu cateva posturi in urma erau pusi la zid cei fara sange in veioza ca nu dau nume. Acum ca s-a dat un nume a urmat viol in grup... S-a gresit de ambele parti si ca utilizator al formului as fi vrut sa vad o alta atitudine...

                      Ioarre, sunt 2 situatii diferite :

                      1. cineva acuza pe cineva, fara sa dea nume si/sau motive intemeiate; practic, ne trezim ca vorbim asa, de dragul discutiei.
                      2. cineva s-a considerat a fi inselat si s-a grabit sa transforma aceste discutii in albia lui de porci, doar pentru ca persoana care l-a "inselat" nu s-a dus in miezul noptii la directorul bancii, sa depuna banii in cont, cu taxa de urgenta!

                      Asadar, acesta este un topic de feedback, ne bucuram sa aflam care sunt experientele celorlalti si speram sa le rezolvam pe cele negative. Ne dorim sa formam o echipa de oameni de calitate, oameni de incredere in care poti pune baza... Cu asa specimene nu cred ca reusim !
                      Last edited by dsign; 16 June 2013, 01:08. Reason: Automerged Doublepost
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by usr1 View Post
                        Da m-am agitat...... dar s-a rezolvat. Chiar nu speram sa se mai rezolve. Ceea ce regret e ca am strinit un flame si era mai bine sa port discutia cu vinzatorul pe privat.
                        Te-ai grabit prea tare si te-ai panicat, astfel au iesit niste vorbe pe care acum personal sper ca le regreti.. nu sunt singurul care a "facut afaceri" cu userul AXSCU si iti pot spune cu mana pe inima ca el este unul dintre cei mai seriosi de pe acest forum.

                        Regretabile erori se mai intampla, insa nu cred ca este cazul sa improscam cu noroi in dreapta si in stanga.

                        Nu stiu de ce nu sperai sa se mai rezolve cand seriozitatea acestui user este aproape garantata de multi useri vechi de pe acest forum, si nu numai.

                        Rezumand, comportamentul tau lasa de dorit si sper sa realizezi greseala si sa o indrepti.

                        Numai bine.
                        "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                        Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                        Comment


                        • Feedback pozitiv pentru sorin_pss de la care am achizitionat un far. A dat dovada de intelegere si promptitudine, comunicarea a fost la superlativ, iar calitatea produsului excelenta.
                          MiNnRuZ

                          Comment


                          • Din nou un pozitiv ptr. colegu' @ghiaurul!

                            Achizitionare si montaj 3 buc. antifurturi (portiere si portbagaj).

                            Apelati cu incredere!

                            Comment


                            • Minunat ar fi sa nu ne trebuiasca asa ceva, insa asta e lumea in care traim. Noroc cu Ghiaurul Coleg de nota 1000
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • O recomandare si un mare multumesc merg de la mine pentru Prestige, Cosmin_uau si in special Kelburtos.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google