Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din poze arata super abia astept sa le primesc, revin cu impresii
    sigpic

    Comment


    • salut

      un set de 4 in genul acesta la ce pret este?(+transportul daca se poate)
      Attached Files
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • sal turturel!spune-mi si mie te rog un pret pt cel di imagine cu negru si set pt oglinzi?ai si pm.Astept raspuns.Multumesc.

        Comment


        • salut..vreau si eu asa ceva..daca se poate..sa-l pun pe capacul airbag pasager..ca si dimensiuni..sa se incadreze intr-un colt al airbagului + un sticker cu masinuta si tot cu acelasi font al scrisului Laureate Edition pe alb..sa se incadreze Laureate la baza stickerului portiera spate si Edition la baza celui de pe protiera fata si bineinteles invers pentru cealalta parte a masinii
          Attached Files

          Comment


          • stickere cu logan club mai facy
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • Originally posted by gimy View Post
              salut..vreau si eu asa ceva..daca se poate..sa-l pun pe capacul airbag pasager..ca si dimensiuni..sa se incadreze intr-un colt al airbagului + un sticker cu masinuta si tot cu acelasi font al scrisului Laureate Edition pe alb..sa se incadreze Laureate la baza stickerului portiera spate si Edition la baza celui de pe protiera fata si bineinteles invers pentru cealalta parte a masinii
              aici vreau sa le pun..si rectific..alege tu fontul ca banuiesc ca ai din ce..ms
              Attached Files

              Comment


              • @gimy - comanda e in lucru!
                @bidepa - am vb..te astept cu comanda!
                @savoiu rf82 - ai si pm si raspund si aici..fac si stikere cu logan club.
                @patriotu - ai si pm si raspund si aici..stikerul cu masinuta e 2 lei..la comenzi mai mari e gratis.
                @spirea robert - comanda e in lucru!
                @search me 71, @misterio si @deluxe - comenzile voastre de asemenea sunt in lucru..aproape gata!

                -protectii de prag
                -parasolare simple si personalizate
                -autocolant de stalpi berlina fata si spate precum si mcv..fata si spate

                -diverse stikere din gama renault - renault sport cu patratele
                - renault f1 team
                - flag-uri renault

                -diverse stikere pt logan club - stiker luneta scris tipa sau de mana
                -stiker masinuta logan club
                -stiker parbriz logan club
                -banda pt nr de inmatriculare cu denumirea clubului si userul

                -diverse stikere sponsori - momo, oz, borla, piaa, westcoast customs, brembo, sparco, eibach springs, bilstein, kenwood, xplod, alpine, apexi si multe altele.

                nota:
                am 2 seturi de dungi logan cup la pret promotional 40 lei cu tot cu taxe!!! unul pe alb si unul pe negru..ambele din autocolant oracal.
                Attached Files
                Last edited by turturel; 25 September 2010, 23:55.
                Stickere auto personalizate

                Comment


                • salut turturel.uite asa vreau sa-mi faci daca se poate. instructiuni sunt in poza. vreau 4 stikere pentru prag laterale + masinutza clubului.
                  Attached Files
                  sigpicLogan-Club-Ploiesti

                  Comment


                  • sal turturel.In urma discutiei telefonice eram dator un cod postal:080648.Astept produsele.MULTUMESC!

                    Comment


                    • salutare..ai pm.

                      Comment


                      • Sal Turturel.te-am sunat pe ambele telef.Am suplimentat comanda.Ai PM.Rog Raspuns.

                        Comment


                        • Salut Turturel. A sosit coletul exact la timp - m-am chinuit putin pana le-am pus dar a meritat efortul, mc si pentru bonusuri. Recomand Turturel - un baiat serios. Sa traiesti. Atasez si pozele
                          Attached Files
                          House is in the house

                          Comment


                          • A ajuns azi coletul si deja protectiile si stikerele sunt pe masian, calitate super, recomand cu placere.
                            Sa te astepti la niste comenzi cu niste stikere nebunesti.
                            Bafta Aurel
                            MS 22 UBY

                            Comment


                            • va multumesc..va multumesc tuturor pt comenzi si recomandari.
                              saptamana aceasta am foarte mult de lucru si voi face tot posibilul ca sa trimit toate comenzile. majoritatea sunt gata..mai am de facut cateva stikere. eu le-am structurat in asa fel incat sa fie ok pt toata lumea..adica comenzile mai putin urgente si comenzi urgente. revin maine cu mai multe poze.

                              nou..am si sigle pt logan cu inscritia renault si sigla specifica. aceste sigle se dau gratuit la o comanda mai mare sau la pretul de 5 lei 2 buc.
                              exemplu comanda de 20-25 lei..siglele gratuit.
                              gata..revin maine cu poze. acum ma intorc la lucru

                              uitasem:
                              @gimy - al 2 lea pm nu l-am primit.

                              am trimis pm si am vb cu toata lumea..cu care trebuia sa vb..deja oboseala isi face simtita prezenta.
                              Last edited by turturel; 27 September 2010, 23:57.
                              Stickere auto personalizate

                              Comment


                              • turturel zim si mie daca potzi sa faci logan club pt stalpi . cum e in poza asta . ms
                                Attached Files
                                STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google