Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut domnu' ai adus folie carbon?...zi-mi si mie un pret pentru o bucata de 30 x 60 te rog.
    sigpicLogan-Club-Ploiesti

    Comment


    • Recomand turturel ...om de cuvant !!!
      sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

      Comment


      • ceva poze cu astea:

        -autocolant consola - 15 lei.
        -autocolant airbag - 7 lei.
        -sigle fata spate insciptionate pe carbon3D - 6 lei.
        sigpic

        Comment


        • @felye, @pipan, @skyboy, @cosmin83 - comenzile voastre sunt gata si vor pleca maine!
          @geo - cu siglele ai poza mai jos..cele ale coleguli @skyboy..cu celelalte elemente..colegul @mihaitzaMCV ar fi primul client dar comanda mai dureaza un pic..cateva zile.
          @bidepa - ai pm!
          Attached Files
          Stickere auto personalizate

          Comment


          • turturel multumesc pentru stickere , am vazut ca mi-ai pus 3 in loc de 2 . MS , unu il pusasem stramb au fost la fix 3 . ms
            STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

            Comment


            • @50RRy - si eu iti multumesc..atat tie cat si colegilor pt comenzile date! te astept cu poze.

              p.s. stikere pun mai mereu in plus..de exemplu la inscriptionarea oglinzilor..clientul cere 2..care is gratis si eu ii pun 4..la fel de gratis.
              Stickere auto personalizate

              Comment


              • sunt dementiale siglele turturel . abia astept.
                prin ce le trimiti posta sau curier ? ca sa stiu cum fac ca eu sunt cu serviciul
                From Miami 2 Ibiza
                Voucher
                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                Comment


                • super faine,or iesit frumos,meserie,abia astept sa le primesc,succes in continuare la comenzi,mersi

                  Comment


                  • ok,le astept!
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Nu e problema .. abia astept sa le vad cum au iesit .. sa-mi dai un semn de viata cand le trimiti !

                      Comment


                      • autocolant consola..te referi la o bucata de dimensiunile consolei sau e decupat dupa forma comenzilor de pe ea?..acest autocolant se poate mula usor folosind un feon pe manerele usilor?

                        Comment


                        • turturel,astept un semn de la tine...
                          sigpic

                          Comment


                          • inca nu au venit stickerele dar il recomand pe turturel .
                            m-a sunat sa imi confirme ca a trimis pachetul plus mi-a oferit si niste detalii despre cum sa le aplic.
                            From Miami 2 Ibiza
                            Voucher
                            http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                            Comment


                            • @jaques - am vb..maine tai stalpii de carbon.!
                              @bidepa - am notat..am vb..maine vine folia 3D!
                              @deluxe - la fel..am vb..maine pregatesc material 3D si pt tine!
                              azi au plecat comenzile de mai sus..maine as vrea sa plece urmatoarele!

                              sus cu carbonul..preturi mici!
                              pot trimite si pt manere interioare, exterioare, aeratoare, oglinzi, etc. daca sunt vopsite cu atat mai bine..daca nu sunt vopsite sa fie degresate foarte bine. lipirea se poate face si la cald..dar si la rece..sa nu fie sub 0 grade. de preferat ar fi in zile insorite cu temperaturi pozitive.
                              am sa revin cu poze!
                              Stickere auto personalizate

                              Comment


                              • turturel cred ca voi mai apela la tine pentru stickere manere exterioare . ce pret au ?
                                From Miami 2 Ibiza
                                Voucher
                                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google