Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @skyboy - incadreaza un maner intr-un dreptunghi si spune-mi dimensiunea ca sa iti spun un pret corect. sau spune-mi cam cat ti-ar trebui pt 4 manere..interioare sau exterioare. o lungime si o latime. da-mi un pm.

    va salut buna seara. in seara asta am primit folia de carbon 3D. am intampinat o mica problema si anume...cu preturile de mai sus..la anumite elemente..nu reusesc sa achit nici macar costul de achizitie. va spun sincer..numai 45 lei a fost transportul..nu mai vorbesc de folia in sine.
    asadar ma simt nevoit sa modific un pic preturile..macar pt a putea aduce acest material...si a-l distribui la preturi convenabile.
    asadar:
    -protectiile de prag sunt si vor ramane 25 lei inscriptionate
    -siglele inscriptionate 6 lei setul
    -material pt v-ul cromat 15 lei
    -material pt manere exterioare 10 lei.
    -material pt consola ceasuri bord - 15 lei.
    -autocolant airbag - 7 lei.
    -autocoland aeratoare - 10 lei.
    vor suferi modificari:
    -autocolant consola 18 lei.
    -autocolant stalpi fata berlina 30 lei.
    practic in acesti bani..intradevar pot aduce folia si plati curieratul..si cam atat. stiu ca am mai modificat odata dar atunci nu era vb de curier...doar de pretul foliei.

    sper ca aceste modificari de pret sa nu creeze neplaceri si sa nu scada increderea in mine si in marfa comercializata.
    foarte multi vanzatori nu dau astfel de explicatii dar cum am mai spus-o..o si repet..eu tin la clientii mei si de aceea ma simt nevoit sa ma justific sau sa ma explic..dupa caz...d.p.d.v. moral. sunt cat se poate de transparent si as dori sa pastrez in continuare relatiile de incredere pe care am reusit sa le creez prin seriozitate. va multumesc si va astept in continuare.

    inca ceva..pt ca diferenta de 3-5 lei sa nu se simta as dori sa mentionez ca voi oferi in functie de comanda mai multe stikere gratuit..la alegerea dvs.

    am trimis pm tuturor!
    Last edited by turturel; 9 November 2010, 23:57. Reason: Automerged Doublepost
    Stickere auto personalizate

    Comment


    • salut turturel!

      Nu stiu daca ai terminat ce ti-am comandat. In ce priveste litera aceea daca nu ai facut-o am vazut masina de care ti-am zis prin oras. o sa incerc sa-i fac o poza ca sa intelegi cam ce vreau. Daca e gata nu-i bai. Daca apar modificari de pret da-mi un sms sau un pm.Astept comanda!

      MS!

      Comment


      • turturel, de unde esti, as vrea si eu cateva lucruri, da.mi un pm cand ai timp
        sigpic

        Comment


        • am primit avizul ...urmeaza sa ma duc la posta ;)

          TURTUREL OM DE CUVANT ...RECOMAND
          sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

          Comment


          • Pai du te Felye ca si eu astept de la tine stikerul LoganClub si Protectiile praguri;)
            CARPE DIEM!

            Comment


            • salut, suport numar forum.reno.ro Renault F1 Team ai?
              sigpic
              Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

              Comment


              • azi am primit pachetul,or iesit fain,mersi mult,recomand turturel om de incredere.

                Comment


                • un om de nota 2 milioane turturel . recomand cu cea mai mare incredere . in ziua care am primit avizul ksa iau coletul am avut accident venind spre casa din alt oras .
                  Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                  Comment


                  • @misterio - am vb!
                    @moonshadow - am vb!
                    @nicu rcn - ai pm!
                    @cristi4 speed - pot face..am incercat sa iti trimit pm dar mu ma lasa..imi spune ca ai ales sa nu primesti!
                    @nichita2009 - ai pm..si imi pare rau sa aud de necazul tau! macar stikerele sper sa iti placa
                    @mcm2006 si @jaques% - au primit zilele astea material pt consola, ceasuri, aeratoare, respectiv stalpi..carbon3D binenteles!
                    @gimy - materialul de consola e taiat..vineri pleaca!
                    @bidepa si @mihaitzamcv - la fel carbonul pt comanda voastra e gata..vineri pleaca catre voi!
                    @valeriuciprian - carbonul pt tine si amicul tau e taiat!
                    @mircynho11 si @snoop - comenzile voastre sunt 90% gata!

                    se pare ca folia pe cat de repede a venit..pe atat de repede a plecat..nu mi-a ramas nici macar sa colez o carcasa de tel.
                    dupa cum am spus si ieri..ca sa nu se simta acesti 3-5 lei..am hotarat sa ofer cadou pe langa ce puneam eu de fel..in plus..2 stikere renault f1 team la materialul de consola si 4 stikere renault f1 team..adica 1 set la materialul pt stalpi..asta pe langa ce ofer eu bonus. sper sa fie ok.
                    daca va exista cerere..voi aduce in continuare..oricum saptamana viitoare va mai veni o comanda de carbon 3D.

                    mai multe poze zilele ce urmeaza. mai jos aveti poze cu 2 seturi de protectii de prag pe carbon 3D ca fundal..va asigur ca in realitate sunt dea dreptul superbe. cele cu solenza sunt 25 lei..cele cu lancer sunt 40 lei...cu bonusuri binenteles + cateva poze de la un client...cu cele de megane 2 duble.

                    va multumesc tuturor pt incurajari, comenzi, poze si recomandari! Stima!
                    Attached Files
                    Stickere auto personalizate

                    Comment


                    • domnu, intra pe mess
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • cei care au cumparat pentru consola sa puna poze cu autocolantul pus pe consola sa vedem cum arata , am inteles ca este taiat.
                        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                        Comment


                        • Nota 10 pentru turturel...este baiat de treaba! Toata stima.
                          sigpic

                          Comment


                          • turturel om de cuvant !!!
                            am sa revin cu poze deandata ce le fac ;)
                            sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                            Comment


                            • @deluxe - scuze ca nu am mai intrat, m-am luat cu lucrul.
                              @UCN - materialul pt consola are 22,5-23 cm latime x 38 cm inaltime. dimensiunile consolei au fost luate de la un coleg care si-a comandat si el si sunt urmatoarele 21,5 sus..in jos are 20 cm x 36.5 cm. trebuie tinut cont si de faptul ca materialul se mai intinde la caldura..deci ar fi suficient. in cazul in care pe spate nu reusiti sa o lipiti...sau pur si simplu nu doriti..se taie pe margine..la fata..se preseaza autocolantul si gata.
                              tips:
                              1. mainile trebuie sa le aveti curate..uscate..de cate ori simtiti ca transpirati in decursul procesului de lipire..aveti grija sa va stergeti pe maini.
                              2. recomand lipirea la interior sa se faca la cald..asta in cazul in care nu aveti experienta la colat. veti avea nevoie de o suflanta cu aer cald..dar in cazul in care nu aveti una e suficient si un feon de par ceva mai bun..adica sa incalzeasca bine.
                              3. veti mai avea nevoie de ajutorul cuiva care sa tina consola in timp de dvs o colati..este necesar sa fie data jos dupa masina deoarece pe pozitie este destul de dificil.
                              4. lucrarile de genul asta necesita un oarecare timp asa ca inarmati-va cu rabdare si lucrarea va iesi. in cazul in care apar probleme..cred ca toata lumea are nr meu de tel..ma sunati la orice ora.
                              Last edited by turturel; 11 November 2010, 07:59.
                              Stickere auto personalizate

                              Comment


                              • La ce pret?
                                sigpic
                                Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google