Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am pus . nu le-am lipit asa bine,ma refer la protectii praguri, mai ales pe alea pe fatza am frecat de m-a luat dreq :| a mai ramas un pic de lipici..ai idee cu ce se duce? amincercat cu acetona si spirt..diluantul sau benzina afecteaza vopseaua ?

    multumesc deocamdata ;) !

    ps: scuzzati jegul
    Attached Files
    Last edited by Tudor; 31 October 2010, 21:03.
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • va multumesc pt poze!
      @floriche - comanda ta e aproape gata..cred ca amrti va pleca!
      @savoiu rf82 - la fel..cred ce tot marti va pleca!
      @bigNC - ti-am mai trimis un pm!
      @tudor - adezivul se duce cu diluant..oricum din ce vad in poza doar in partea dreapta a mai ramas un pic..stai linistit ca nu se vor dezlipi..chiar daca suprafata nu e bec.
      Attached Files
      Last edited by turturel; 31 October 2010, 21:59.
      Stickere auto personalizate

      Comment


      • Am primit avizul de la posta,in cursul zilei de azi ridic coletul.

        Comment


        • sigla cu dacia o mai trimiti ? cu autocolant gri si scris negru.. am vbit la telefon sambata cred ..
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Salut ! Vreau sa im i dai si mie un pret total la urmatoarele:
            - 10 stickere cu sigla www.loganclub.ro si masinuta aia ( http://www.loganclub.ro/forum/vand_p...t17573p34.html )
            - 20 stickere cu sigla Logan , dar as vrea sa fie ceva personalizat Logan Club Ploiesti ( http://www.loganclub.ro/forum/vand_p...t17573p34.html )
            , dar si astea le-as vrea in mai multe combinatii de culori .. 10 rosu cu negru .. 5 albastru cu negreu si 5 gri cu negru


            Momentan cam atat .. daca poti sa mai imi dai o idee cu chestii personalizate .. stegulete LC Ploiesti si alte alea sunt descjis la sugestii

            Comment


            • Salutare

              pun si eu cateva poze cu stikerele luate de la turturel care pica destul de bine pe masina

              multam '

              o seara buna
              Attached Files

              Comment


              • cat sunt protectiile de praguri fata/spate pt logan?
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • @nichita2009 - comanda e in lucru!
                  @felye - la fel comanda e in lucru!
                  @savoiu rf82 - comanda e aproape gata..sper ca maine sa termin!
                  @floriche - comanda e gata!
                  @sorry ila - comanda e in lucru!
                  @mihaitzaMCV - ai pm!


                  va multumesc pt comenzi si va astept in continuare. poze zilele viitoare dupa ce ma mai eliberez un pic. stima tuturor!
                  Stickere auto personalizate

                  Comment


                  • @sorry ila si @floriche - comenzile au plecat ieri!
                    @savoiu rf82 si @nichita - comenzile sunt gata si or sa plece maine!
                    @bigNC - uite o poza cu stikerul respectiv!
                    @felye si @mihaitzaMCV - comenzile sunt in lucru!
                    @tudor - iti trimit si sigla..nui porblema!


                    maine sper sa am o surpriza plactuta pt dumneavoastra! tineti-mi pumnii ca or sa fie niste preturi super ok..cel putin asa cred eu.
                    Attached Files
                    Stickere auto personalizate

                    Comment


                    • vreau si eu niste autocolant pt usile din spate!este o poza mai sus!
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • @pipan - se rezolva. lasa-mi un pm cu nr tau de tel.
                        Stickere auto personalizate

                        Comment


                        • Salut Turturel!

                          Am si eu nevoie de un parasolar cel mai lat negru mat pentru logan PH1, un set sticker Renault F1 mare (am avut o belea si am ramas fara cele de pe dreapta). Aici http://www.loganclub.ro/forum/vand_p...t17573p33.html ai niste stickere cu disney. Cat ma costa toate cu folie transfer? Vreau sa le pun pe portbagaj. Ala cu pisoiul il vreau intrun romb cu scris Child deasupra pisoi si la Bord dedesubt. Deasemenea vreau un set sigle logan pe fond alb un L mare negru. Pentru font vb. Si un set pe fond negru ul L mare alb. Vreau un pret pentru toate . Nu e graba !

                          Ms.

                          Comment


                          • Autocolant fibra de carbon.

                            @mircynho11 - am notat nr de tel.
                            @misterio - maine te sun sa stabilim comanda!
                            @pipan - am sunat la nr din pm..am trimis si msj!
                            @savoiu rf82 si @nichita2009 - coletele voastre au plecat azi!


                            NOU!!!
                            Am adus autocolant imitatie fibra de carbon 3D!
                            Are textura si tehnologia de eliminare a bulelor de aer!! Asadar e foarte simplu de lipit!!
                            Se pot exectuta diverse precum protectii de prag(poza mai jos), autocolant consola, stalpi, manere usi, etc.
                            Am facut si o lista de preturi speciala pt Logan Club si anume:
                            -protectii de prag - 25 lei.
                            -autocolant stalpi berlina fata 25 lei
                            -autocolant consola - 15 lei.
                            Asta nu e tot...facem ca la TV! Asa cum am obisnuit pana acum..si la aceste preturi veti beneficia de reduceri..in functie de comanda. Dvs imi dati un pm cu ceea ce a-ti dori si eu va fac un pret bun. Trebuie tinut cont si de pretul acestei folii..in consecinta..reducerea nu va fi atat de mare ca la folia 651..dar va fi. In cazul in care nu se poate face reducere..se vor oferi stikere gratis. Autocolantul este de calitate..nu de "sezon". Va multumesc pt comenzi si va astept. Stima

                            p.s. restul comenzilor sunt in lucru!
                            p.s. 2 - momentan am mai putin material dar daca va exista cerere voi aduce mai mult.
                            p.s. 3 - daca va exista cerere pt stalpi spate..am sa aduc si autocolant texturat..in cele din urma am gasit.
                            Attached Files
                            Last edited by skandal; 6 November 2010, 19:57.
                            Stickere auto personalizate

                            Comment


                            • salutare,
                              deci vreau autocolant negru mat pt usile din spate si daca se poate poze cu stickerele!
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • @pipan - am notat. poze cu logo-urile logan club gasesti pe pagina anterioara..acele masinute...ca sa fiu mai exact.
                                Stickere auto personalizate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google