Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 50 RRY View Post
    mariuscent am comandat si eu de la turturel , cat scrie pe aviz atat platesti . Si sa fi sigur ca ai tot ce ti-ai dorit de la domnul turturel numai bine
    50 RRY,de ce ar trebui sa fiu sigur?ca spui tu?si ca sa intelegi....domnu Turturel am ridicat coletul...si ca sa stie si nestiutorii...sau cei care sunt prea siguri....coletul asta a fost onorarea unei comenzi mai vechi care....s-a cam incurcat...adica nu era ce vroiam...domnu 50 RRY.deci toata stima si respectul pentru turturel....recomand,de incredere,promt....marfa de calitate...si chiar daca ceva se incurca...omu e ok si se onoreaza comanda.ms frumos.stima domnu Turturel.numai bine tuturor
    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

    Comment


    • @cox - nu pot realiza sigla..adica nu o pot printa mai bine zis..deoarece nu am printer..sorry.
      @50 rry - multumesc de apreciere..la fel si celorlalti. ma bucur ca am rezolvat incurcatura si imi pare rau ca am creat-o. v-am spus..daca se intampla sa gresesc fat absolut tot ce imi sta in putinta ca sa remediez situatia. daca nu va cer prea mult..v-as ruga daca vreti..binenteles..sa postati poze cu stikerele lipite.
      am raspuns prin pm tuturor celor care m-au solicitat.
      cam asa lumineaza ledurile aflate la vanzare..multumiri pt poze lui @deluxe..la el au ajuns primele..si astept si de la @jelly poze si impresii. multumiri.

      ieri au plecat coletele pt @jelly, @giu si @sor7n!
      Attached Files
      Stickere auto personalizate

      Comment


      • lasa si la baiatu pe pm detalii despre banda ( la ce tensiune se leaga, pret) si pe alte culori nu ai?
        Nu-i bai...

        Comment


        • Am primit toate stikarele ce le-am comandat plus cadou , ms frumos turturel
          Tinem leg.

          Comment


          • Originally posted by Loganu View Post
            un pret pentru asa ceva ? marime 8x6 cm

            Vreau 40-50de bucati ..
            vreau si eu 1 buc daca da contact:viisoreanu_marius@yahoo.com

            aceea cu logan club
            Last edited by mariuSEL; 15 October 2010, 22:48. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • turturel vad ca la toti care le faci loganul acela miniatura le dai si cu scrisul dedesupt logan club . ro mie nu mi-ai dat dar la viitoarea comanda sper sa nu ma uiti . eu inca nu le-am lipit pe toate cand o sa le lipesc am sa postez imagini . numai bine si saptamana cealalta poate imi faci si mie o comanda
              Attached Files
              STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

              Comment


              • neata.
                @50RRY. am taiat multe la inceput fara scris..si am trimis ce am avut pana sa fac rost de material pt altele. nui problema..se rezolva. acum le fac pe toate cu scris..in caz de nu se doreste scrisul se inlatura. stiu ca unii clienti au dorit express fara scris si de aceea ti-am trimis asa. doar nu e o avere un scris de 1 cm x 12 cm. am facut rost si de material mai deschis pt logan club de parbriz..ca sa se potriveasca cu dungile tale.
                @floryan - ledurile sunt smd-uri profesionale..si cand spun asta..chiar asa sunt. sunt 3 leduri pe banda cu rezistenta incorporata. firele se pot pune sau nu..la alegerea clientului si banda poate contine 2-3-4 module in functie de cate am..adica nu e musai sa le tai cate un modul. au rezistenta mare in timp..sunt folosite la diverse lucrari in industria publicitara. am folosit asa ceva acum 5 ani la un set de litere volumetrice..si ghici ce?..functioneaza non stop de atunci..ceea ce nu pot sa spun despre chinazariile dupa piata..care se ard intr-un timp relativ scurt.
                poze in decursul zilei de azi.
                Stickere auto personalizate

                Comment


                • as vrea si eu 1 sticker cu logan club pt parbriz ca cel din poza si 4 stikere renault F1 team ...
                  YM: fga_ubt
                  Attached Files
                  sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                  Comment


                  • aaa si uitasem de autocolantul de pe stalt ... vreau si 1 buc stanga/dreapta

                    Respect turturel

                    alegeti fara teama servicile lui ... Nu ve-ti regreta

                    un om de nota 10+
                    Last edited by felye; 16 October 2010, 23:33. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                    Comment


                    • @mariuSEL - ai msj offline pe mess..lasa-mi te rog nr tau de tel in pm!
                      @felye - comanda e in lucru!

                      Noi reduceri de pret!

                      -banda led superflux smd 120 grade..4 lei modulul de 3 leduri.
                      -protectii de prag - 4 buc la doar 15 lei pt logan.
                      -set de stikere renault f1 team - 7 lei 4 buc. 2 mari si 2 mici.
                      -set de flag-uri renault sport - 12 lei. 4 flag-uri..2 mari si 2 mici + 2 renault f1 team mari.
                      -stikere renault sport cu patratele - 2 lei.
                      -parasolare - incepand cu 10 lei simple si 15 lei personalizate.
                      -autocolant stalpi berlina fata - 10 lei si spate 15 lei.
                      -autocolant stalpi mcv fata 10 lei si spate 15 lei.
                      -diverse stikere gen momo, oz, borla, etc - incepand cu 1.5 lei.
                      -sigle logan inscriptionate fata si spate - 3 lei.
                      -loganclub pt parbriz - 3 lei
                      -stikere logan club - 1 leu sau gratis la orice comanda
                      -logo masinuta logan club - 1 leu sau gratis la orice comanda.
                      -am 2 seturi de dungi logancup la super pret - 45 lei cu tot cu taxe postale. un set pe alb si unul pe negru. este vorba de lateralele stanga dreapta.

                      va multumesc si va astept. comenzile care sunt in lucru vor intra la preturile de mai jos..oricum ele au discount.

                      NOU!
                      vedetele din Looney Tones de abia asteapta sa va fie alaturi la drum.
                      Acestea se pot comanda separat sau impreuna cu un stiker cu baby la bord!
                      Cost - 1 leu. dimensiunea este de 10 x 6 cm..cele din poza dar se pot mari.
                      Attached Files
                      Last edited by skandal; 17 October 2010, 18:39.
                      Stickere auto personalizate

                      Comment


                      • Salut Domnu Turturica...Ati uitat de comanda mea cumva..?? ca nu am mai primit nici pm nici nimic..si vroiam sa stiu care e treaba cu ea..multumesc si o seara placuta
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                        Comment


                        • benzile cu leduri merg montate si la plafoniera sau lumina de la portbagaj?
                          Ratacit in spatiu...

                          Comment


                          • Am primit coletul, multumesc mult! Recomand!

                            Comment


                            • benzi cu leduri pe alte culori mai ai? si la ce tensiune functioneaza banda?
                              astept pm cat mai curand daca nu maine te sun.
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • ti-am lasat mesaj pe mess.
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google