D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • inele ghidaj

    Buna baieti ....sunt mai nou pe aici .... daca gresesc iertare .
    M-ar interesa daca se gasesc inele de ghidaj pt jantele ce tocmai le-am achizitionat ....si au interiorul un pic cam mare

    Comment


    • In stoc becuri cu leduri pentru semnalizare, pozitie/stop frana, lampa ceata, marche arriere, pozitie fata.

      Produsele sunt proiectate si testate de echipa Daciashop.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Va intreb ca presupun ca aveti o experienta mai mare in domeniu decat mine.Trebuie sa fac schimbul de ulei la un diesel de 85 cp.Oscilez intre mobil 1 0w-40 turbo-diesel si uleiul motul.Sincer ce mi-ati recomanda si daca le aveti pe stoc si la ce pret si de asemenea as dori sa imi faceti o oferta pentru:
        -filtru de ulei diesel 85 cp
        -filtru motorina
        -filtru de aer
        -filtru de polen
        -ulei
        -cel mai bun raport pret calitate la discuri ventilate +placute(pret/set)
        Multumesc si o seara placuta

        p.s :Sa imi precizati va rog si firma producatoare a filtrelor

        Comment


        • salut colegi,,as vrea sa cumpar amortizoare sport la mana a doua daca stiti pe cineva care vinde????ma gaseste la nr 0747852471

          Comment


          • Am un dci 65 cp cu ABS si discuri ventilate.Nu stiu exact ce diametru au,cred ca 259 sau mai mici,238,in fine.Vreau sa-i pun discuri mai mari,am vazut ca sunt de 260,ventilate.Puteti sa-mi prezentati mai multe oferte?Adica ce discuri de 260 merg cu etrierii existenti,ce placute am nevoie,sau..daca pun discuri sport,si diametrul discului e mai mare decat cel existent,trebuie sa schimb si etrierii?M-ar interesa discuri perforate si placute Ferodo.Daca m-as incadra in buget,as lua un set de etrieri de van si placute van si apoi daca raman bani,nu trebuie neaparat discuri sport.
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • Tabla din Spate

              ma intereseaza cat costa Tabla din Spate unde se pot monta difuzoarele si ce sistem de prindere are, ms

              Comment


              • Noroc baietii, doresc si eu un pret pentru doua capete de bara de Logan 1.4 MPI din 2005 cu servo-directie (Distrigazu' meu). Cele mai bune posibil sa fie, un pret, am de gand sa le schimb ca un burduf de la un capat de bara vechi de doar 6 luni a crapat (cel mai nou ca ala de pe dreapta vechi nu are nicio treaba). Multumesc frumos si astept un raspuns.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Originally posted by Delicious View Post
                  ma intereseaza cat costa Tabla din Spate unde se pot monta difuzoarele si ce sistem de prindere are, ms


                  Tabla aceea face parte din structura de rezistenta a masinii si este prinsa cu sudura in puncte.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • becurile de semnalizare cu leduri, se potrivesc si pe semnalele din fata ?
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • Buna ziua la ce pret si ce model aveti kit de ambreiaj pentru dacia logan 1.5 dci anul 2005
                      motor tip: K9k-k7
                      tip varianta: SD/LSDJJ/Logan

                      Si daca este compatibil cu modelul

                      Va multumesc

                      Edit:
                      Si cat ar costa 2 capete de bara (stanga, dreapta impreuna cu ceva mai vine dupa el, imi scapa pentru moment piesele respective, cred ca axul daca nu ma indoiesc)
                      Last edited by moisoiu; 7 July 2010, 23:32.

                      Comment


                      • Becurile de semnalizare LED merg oriunde este soclu P21W deci in in fata si in spate la LOGAN.

                        @moisoiu capete de bara si articulatii axiale sau bielete - acestea sunt reperele cred. Voi trimite pe PM oferta de pret.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • bieleta antirasturnare de diesel aveti?pret?
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • dsign - ti-am dat si eu un pm daca poti sa-mi raspunzi,multumesc
                            Logan PH2 - 1.6,16v
                            Logan PH1 - 1.6 MPi

                            Comment


                            • radiator de aer pt 1.4 mpi cu aer conditionat aveti, daca da la ce pret ?

                              Comment


                              • Aveti PM! Nu uitati ca la DACIA SHOP va puteti face RCA ieftin pe loc (cel mai ieftin) sau CASCO in functie de cerintele voastre! www.daciashop.ro pentru ultimele produse si oferte!
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google