D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fa-mi un pret pt:
    - discuri de frana brembo ventilate
    - etrieri stanga/dreapta van
    - placute ferrodo racing ds(se potrivesc pe etrierii de van?)
    - capete de bara stanga/dreapta
    - set bijii...alea bune...nu mai stiu cum le zice...pretul la bujii sa mi-l zici te rog separat.
    ceva discount faci? ms
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • un pret pt becuri H4 osram
      Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

      Comment


      • @Marcy ai PM

        Daca nu doriti sa investiti in etrieri de VAN discuri si placute adecvate, insa conduceti sportiv si doriti sa va si opriti in siguranta va oferim doua pachete de optimizare a franelor:

        Stage 1 Brembo Max + Placute ATE + curatator frane MA-FRA bonus - 599 ron
        Stage 2 Brembo Max + Placute ATE Power PAD + curatator frane TRW bonus - 1270 ron

        Discurile Brembo MAX au o constructie speciala cu striatii ce permite evacuarea apei care poate ajunge intre placuta si disc si a gazelor produse la franarea puternica. Tratamentele termice si prelucrarea de precizie fac din aceste discuri alegerea ideala pentru imbunatatirea performantelor la franare. Zonele pe care nu calca placutele de frana sunt vopsite din fabrica pentru a nu aparea coroziunea si pentru a se pastra aspectul de nou un timp indelungat.
        Attached Files
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • multumesc pentru solutia de bitum si mai ales pentru ledurile alea...fac toti banii,era ziua,azi-noapte in masina mea!

          Comment


          • Sa inteleg ca se gasesc si leduri la magazin...sau trebuie data comanda inainte?
            Just Hold Onnnnnn....

            Comment


            • ledurile erau acolo,nu a fost nevoie de o comanda!

              Comment


              • Multumesc Soran pt solutia pt anvelope ...
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • Produsele LED comercializate de noi sunt o parte fabricate in Romania, cateva repere in Germania si o parte in Korea. In general sunt pe stoc, cu transporturile din Korea dureaza cate odata mai mult decat se estimeaza insa incercam sa comandam din timp intrarea in fabricatie ca sa nu avem "gauri" in stoc. In rest reperele uzuale, consumabilele, cosmeticele auto MAFRA sau SONAX sunt in stoc.

                  @LmtdEdition am uitat sa iti spun ca dupa ce dai cu solutia respectiva pulverizand uniform pe anvelopa sa dai cu o carpa curata si sa intinzi uniform pe tot talonul anvelopei, ca altfel pot aparea zone mai lucioase si zone mai mate!

                  Ne gasiti in cursul saptamanii la sediu intre 10-17 in Bdul. Basarabia 92 sau ne puteti contacta la telefoanele de pe site www.daciashop.ro
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • am cumparat si eu ulei de daciashop, foarte multumit. baieti de treaba. si trebuia sa cumpar si filtru ca nu am comentat nimic aia de la dacia . asa ca recomand cu incredere.

                    Comment


                    • pretul pentru un set de arcuri eibach pentru sandero daca se poate ! ! !
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • poti sa imi dai preturi pentru spoilere praguri , aparatori noroi fata spate logan ph2 si un ornament consola (culoare neagra) tot pentru logan prestige ph2 cu aer conditionat
                        prostia nu doare dar se plateste

                        sigpic

                        Comment


                        • @MVP, nu avem inca asa ceva.

                          @crissis, momentan comercializam piese de schimb, consumabile, ceva accesorii si produse de intretinere si curatenie.

                          Din nefericire, nu te pot ajuta cu ce iti doresti, dar sunt sigur ca aici pe forum vei gasi ceea ce cauti.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • primesc si eu un raspuns la ultimul PM?multumesc
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Scuze de intarziere dar le-am luat si noi in ordinea primirii solicitarilor si dupa weekend se cam aduna!
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • imi cer scuze poate s`a mai postat si nu am rabdare sa caut........

                                avetzi cumva fetze de usi de ph2?? la cele interioare ma refer ...si ce pretz?..ms
                                http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google