D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In acest caz ce ulei de calitate imi recomandati pt 1,5 dci ?

    Comment


    • Salut si bafta la vanzari sa fie intr-un ceas bun
      ornamentul asta prestige puteti sa faceti rost?
      Attached Files
      Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

      Comment


      • Mersi Sorane pt toate indicatiile date sa ajung sa-mi ridic comanda(foarte multumit de ea). Nu te-am intrebat cumva filtre de gpl ai??? pt 1.4/gpl din fabrica si daca da la ce pret? Si zimi si mie o vorba despre bujiile pe care i le-ai recomandat colegului de mai sus.
        Inca o data mersi pt tot.

        Comment


        • @irinell24 Multumim si noi pentru comanda! Te asteptam la intalniri sa mai schimbam impresii/idei despre Logane.

          @Marcy Da-mi pe PM un VIN de la o masina echipata cu acel ornament.

          In stoc pentru cei care isi schimba placutele, discurile, sabotii sau isi vopsesc etrierii avem in stoc spray TRW curatitor de frane. Jetul puternic si concentrat va ajuta sa inlaturati toata mizeria si praful de material de frictiune si sa degresati sistemele de franare. Este indicata folosirea lui la 6 luni chiar daca nu schimbati placutele sau sabotii. Degresand suprafetele de frecare franarea se va imbunatati, in unele cazuri va disparea si scartzaitul iar tot sistemul va lucra mai bine. Produsul este fabricat in Germania si chiar daca curata foarte bine nu ataca cauciucul si nu este iritant pentru piele. Este indicat totusi sa folositi la aceste operatiuni o pereche de manusi din latex (avem si asa ceva daca aveti nevoie) Pretul pentru curatitorul de frane TRW 500ml este 15 ron.

          Aveti si harta daca trebuie sa ajungeti la noi sa ridicati produsele !
          Attached Files
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Cred ca o sa va fac si eu o vizita saptamana viitoare
            Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

            Comment


            • Inainte de vizita, daca veniti hotarati sa achizitionati un reper anume dati un mail/telefon ca sa fiti siguri ca il am aici sau daca nu sa va spun cand se poate aduce!
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • venit- vazut - cumparat - recomand -
                B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                Comment


                • In curand la DaciaShop pachete audio Ground Zero la preturi foarte avantajoase.

                  Ulei Motul din stoc atat pentru familisti cat si pentru "sportivi"

                  Unsori consistente, spray-uri tehnice, curatatoare profesionale instalatii de ventilatie si vaporizatoare AC, solutii SONAX made in Germany pentru ingrijirea autoturismelor in interior si exterior, inclusiv lichid de parbrise.

                  021 / 324.04.44
                  0723.823.679
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • arcuri sport aveti
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • Avem atat obisnuite cat si normale Kilen facute in Suedia. Cine a auzit de otelul suedez o sa stie despre ce vorbesc Aveti PM!
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • @Soran, Design, e mai bun Motul decat Castrol Magnatec ?
                        I don't ride low, I fly high...

                        Comment


                        • in principiu Motul e ulei , cu Castor speli motorul daca vrei )
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • 1.daca trimiteti in tara 2.cat costa o distributie 1.4 mpi multum

                            Comment


                            • Trimitem si in tara si in afara daca este nevoie.

                              Referitor la ulei, noi insistam pe MOTUL pentru ca ne-am convins pe propria piele de anumite calitati, avem in oferta pentru cei care tin neaparat si Castrol cu marketingul lui cu molecule inteligente si Mobil1 fabricat in Turcia. Daca ne intrebati noi recomandam MOTUL Made in France!
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • cat costa un bidon de 4L de motul 300v 5w40 ?
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google