D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • paravanturi logan mcv ai??daca da la ce bani?
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • Mai oameni buni da voi chiar nu cititi? Un post mai sus v-am rugat si eu ceva!
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • multumesc baieti pt bujii si kit distributie ........este a 2 a oara cand iau piese de la ei .........multa seriozitate si rapiditate..........bafta in continuare si voi mai apela la voi si data viitoare
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • Domnul Mario a achizitionat un kit de distributie Contitech fabricat in Germania si niste bujii Beru Ultra cu electrod din titan (materialul nu cartierul ) pentru Renault Clio. Componente de calitate foarte buna care merg si pentru Loganele noastre pentru cine este interesat sa isi trateze masina cu bunatati!
          Attached Files
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • un pret informativ pt jante tabla logan 15 inch
            Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

            Comment


            • Aveti PM cei care ati solicitat preturi!

              Livrare din stoc pentru produsele MOTUL - ulei motor, transmisie (inclusiv gamele de competitie), lichid de frana, unsori, curatatoare sisteme de injectie diesel/benzina.
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • cat costa un set de buji cu electrod de titan. multam

                Comment


                • Originally posted by IonutUSJ View Post
                  Salut m-ar interesa si pe mine un set capete de bara logan,dar sa fie originale.Ms anticipat.
                  Revin cu ideea principala a magazinului nostru : piesele oferite sunt de cea mai buna calitate, uneori mult peste piesele de origine.

                  Nu uita faptul ca piata este invadata de piese contrafacute ambalate in cutii "de origine", timbrate si cu holograma... Alternativa, in acest caz, pentru a fi sigur ca nu dai banul pe prostii, ti-o ofera Daciashop.

                  In cazul tau, capetele de bara QWP sunt aproape la aceeasi calitate ca cele de origine, insa la jumatate de pret.

                  La pretul unui capat de bara de origine, primesti o piesa high-end, LEMFORDER, de care poti fi sigur ca nu se rupe dupa 10 000 km.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • @dsign
                    Iti multumesc mult pentru pm si pentru informatii.Te-as ruga sa imi spui daca ai rulment dreapta spate,a inceput sa imi huruie foarte tare.
                    Cu stima si respect!

                    Comment


                    • @Ionut, cu placere.

                      Livrare din stoc pentru produsele MOTUL - ulei motor, transmisie (inclusiv gamele de competitie), lichid de frana, unsori, curatatoare sisteme de injectie diesel/benzina

                      Pentru a primi oferta, va rog PM cu datele masinii voastre. Puteti folosi si mail-ul cu incredere

                      office@daciashop.ro va sta la dispozitie

                      Ne gasiti si pe messenger, ID daciashop
                      Attached Files
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Salut Soran!

                        Am vorbit ieri. Mi'ai pus coletul? Sa'mi dai te rog AWB'ul...
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • cumparat ulei motor Motul 8100 XCESS 5W40 4L - dupa 20 de km foarte multumit - merge motorul foarte bine si parca e ceva mai silentios decat cu mobil.
                          Urmeaza sa va contactez in curand pentru niste capete de bara LEMFORDER + lichid de frana pentru automobilul meu...

                          Servicii ireprosabile - Recomand
                          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                          Comment


                          • @francadillac iti dau pe PM AWB, a plecat pachetul!
                            @canto Uleiul Motul isi spune intotdeauna cuvantul.
                            Ne anunti ce doresti, avem in soc atat lichid de frana Motul dot 4 sintetic cat si lichid cu performante superioare la temperaturi foarte mari Motul DOT 5.1
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Salut.Un pret pentru un capat de bara va rog Daca se poate , ma intereseaza si firma producatoare.
                              Cumpar volan de Duster

                              Comment


                              • cat costa o janta de otel pentru logan? tks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google