D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • desi becurile osram nightbreaker si silverstar sunt foarte luminoase(am avut ambele), se ard repede . am renuntat momentan la astfel de becuri, desi diferenta este sesizabila referitor la lumina. dar eu merg mult cu farurile aprinse si le consum prea repede. cei care merg putin ar putea sa-si puna fara regrete. scuze de poluare topic pentru soran si dsign. tin neaparat sa laud aceste becuri pentru performantele deosebite, dar sa va aduc la cunostinta rezistenta lor in timp. despre cele light@day am auzit numai de bine, dar sunt galbene ca cele stock.

    Comment


    • Durata de viata a becurilor depinde de mai multi factori, becurile cu cat sunt mai puternice se ard mai repede, aici vorbim insa de 55/60W , standardul in care trebuie sa se incadreze. Este irelevant sa spunem ca tin mai mult sau mai putin pana nu facem un studiu pe mai multi posesori in conditii cat mai asemanatoare de utilizare.

      Piese de calitate pe stoc sau la comanda pentru orice buzunar!

      WWW.DACIASHOP.RO este magazinul online al SORANTECH Performance. Comercializam produse premium, atat consumabile cat si piese de schimb pentru autoturismele DACIA / RENAULT !

      0723.823.679
      021 / 324.04.44
      Attached Files
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Ridicat astazi set placute frana ferodo premier (dacia logan), multumesc pentru promtitudine,super servire recomand numai bine d-nul Soran,si spor la treaba in continuare

        Comment


        • Va multumesc si eu pentru comanda, imi pare rau ca nu am fost personal ca sa ne si cunoastem! Va mai asteptam si cu alta ocazie!

          Asteptam ultimele comenzi inainte de weekend! 0723.823.679 021 / 324.04.44
          Last edited by Soran; 22 April 2010, 09:12. Reason: Automerged Doublepost
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • cumparat aseara 2 nightbreaker(am mai avut si inainte si am fost multumit) - foarte ok
            cumparat un filtru de polen (valeo) - foarte ok - mai respir si eu cum trebuie in masina- celalalt filtru arata ca un sac de aspirator dupa 7-9 luni ...
            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

            Comment


            • Filtru de polen (valeo) - cat este?
              Sunt in stoc tot timpul sau trebuie comanda speciala pt. el?

              Comment


              • filtru de polen VALEO aveti pe stoc? un pret?

                Comment


                • Este in stoc, costa 50 ron
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • ma intereseaza un kit de ambreaj, original dar si ceva mai sportiv, si un kit de distrubutie bun. stima baieti !

                    Comment


                    • Pana la ce ora este deschis la voi?

                      Comment


                      • 0723 823 679
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • www.daciashop.ro Va asteapta poze noi de vizionat!
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • Salut m-ar interesa si pe mine un set capete de bara logan,dar sa fie originale.Ms anticipat.

                            Comment


                            • dragi prieteni, baietii au rugat politicos ca cererile pt piese si oferte sa se faca telefonic sau folosind mesageria privata, pentru ca acest topic sa ramana pentru anunturi
                              sigpicMy ride

                              Comment


                              • Oferte, solicitari, intrebari sau comenzi ferme pe:
                                email: office@daciashop.ro
                                tel: 021/324.04.44 sau 0723.823.679
                                WWW.DACIASHOP.RO este magazinul online al SORANTECH Performance. Comercializam produse premium, atat consumabile cat si piese de schimb pentru autoturismele DACIA / RENAULT !

                                YM: daciashop
                                sau
                                PM (mesaj privat nu aici in topic)!
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google