D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am un logan 1.6 8v model ambition din 2005 si trebuie sa ai fac revizia
    imi puteti trimite si mie niste preturi la consumabile, kit distributie, capat de bara , bascula inferioara dreapta , bucsi bascula , ce trebuie schimbat la revizie
    multumesc

    Comment


    • ma intereseaza pt un ambition 2005 1.6 8v capat de bara dreapta , bucsi bascula dreapta sau bascula cu totul ,kit distributie , ulei, filtru aer ,ulei ,benzina
      scuze de dublu post
      Last edited by ioniy; 18 April 2010, 22:21.

      Comment


      • filtru motorina euro 3 .. astept pretul , multumesc

        Comment


        • Skandal ai filtrul azi la noi la birou! (Dacia OEM) - maia veam unul pe stoc, mi-am amintit
          Restul aveti PM-uri cu cererile solicitate!

          Multumim pt. interes!
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • as dori si eu un pret pentru : spray curatare A/C, ceara (polish), filtru aer,

            Comment


            • Spray-ul pt AC profesional costa 50 ron; ceara sau polish trebuie sa te hotarasti sau sa imi spui ce vrei sa faci cu ele ca sa iti recomand produsul adecvat. Filtru aer benzina/diesel? Pe PM ca sa nu mai aglomeram aici!

              Pentru cei cu Diesel-uri o poza solicitata mai demult: Kolbenschmidt vs OEM DACIA referitor la filtrele de motorina.
              Last edited by Soran; 19 April 2010, 16:19. Reason: Automerged Doublepost
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Diferenta de pret este irelevanta, OEM DACIA este cu cateva zeci de lei mai scump.
                Attached Files
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • becuri osram H4 ma intereseaza daca exista gen cele de la philips NightGuide DoubleLife care au cea mai mare rexistenta in timp si cu un surplus de putere considerabil. am avut blue vision dar s-a ars azi un bec dupa doar 4 luni si as vrea ceva mai rezistent .

                  Comment


                  • Exista Osram Light@day, costa 20 ron/buc si sunt facute pentru tarile unde este obligatoriu sa se mearga cu luminile aprinse tot timpul, deci sunt facute sa fie mult mai rezistente in timp.

                    Pentru un surplus simtitor de lumina sunt Osram Night Breaker care reprezinta ultima realizare in domeniu de la ei. Se lauda cu pana la 90% mai multa lumina pe sosea si 10% mai alba. 35 ron/buc.
                    Attached Files
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • multumesc pentru filtre , daciashop = seriozitate !

                      Comment


                      • salut ma intereseaza un set de placute frana Ferodo SL 845 pentru o dacia logan 1.6 16 valve un pret va rog multumesc mult

                        Comment


                        • @64TZU ai PM!

                          Cei interesati de placute super sport pentru discurile ventilate avem in oferta si Ferodo Racing DS Performance. Placutele vin gata vopsite in rosu pentru a se potrivi cu etrierii rosii(unde exista). Pretul este de 290 ron/set
                          Attached Files
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • placute frana originale?
                            Kit distributie 1.4
                            logan ph2 nov 2008
                            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                            Comment


                            • @Soran- filtru de motorina euro 3 mai aveti ala original si daca da la ce pret ? si becuri h4 osram alea de ai pus mai sus poza ? pret cit??
                              ca daca vin joi la bucuresti trec si eu pe la voi astept un raspuns merci frumos
                              Last edited by kostache; 20 April 2010, 14:37.

                              Comment


                              • Scuze nestiinta! In mai trebuie sa-mi fac revizia la 40.000 km (cea la 2 ani), la un logan kiss fm de 1.4. Imi poti da niste preturi bune (si produse la fel de bune) la tot ceea ce am nevoie? Filtre, ulei si tot ceea ce am nevoie...mentionez inca odata ca am un benzinar de 1.4, din mai 2008, model kiss fm.
                                Scuze deranjul, sper sa fi fost explicit.
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google