D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pot primi si eu o oferta de amortizoare fata logan 1.4mpi. multumesc anticipat

    Comment


    • salut imi poti spune te rog si mie cat costa plasticul ala din pasajul rotii de pe dreapta spate.
      Attached Files
      DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
      sigpic

      Comment


      • Toata lumea are PM!

        Pentru perioada rece nu uitati de solutiile speciale de dezghetare si lichidele de parbriz profesionale pentru iarna.

        Solutiile cu pulverizator de dezghetat sunt foarte eficiente si cand aveti un lichid mai slab calitativ, care nu a inghetat in rezervor insa care ingheata cand ajunge pe parbriz. In acest vizibilitatea scade instant foarte mult si exista doua solutii - va dati jos cu o racleta si razuiti pelicula fina de gheata sau pulverizati de 2-3 ori solutie anti inghet, in cazul din urma reactia este instantanee si daca dati odata cu stergatoarele geamul devine perfect curat si lamele stergatoarelor nu mai ingheata!

        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • din nou,foarte rapizi !multumesc dacia shop pt cei 8 litri de ulei Motul 6100 Synergie 10W40,Aditiv Sonax Oil Enhancer ,Aditiv Wynn's Motor Cleaner,filtru aer Mann,filtru ulei Mann!
          RECOMAND!!!
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • Multumim pentru feedback!

            Oferta pachet revizie frana doar 100 ron: http://www.daciashop.ro/pachet-fdb-trw
            Attached Files
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • spuneti-mi si mine cat costa o pompa servo mecanica va rog frumos loganu e din 2005 benzina 1.6 ;))
              ms anticipat
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • Soran ai PM.
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • soran promt si la obiect multumesc

                  daca merge usor doar cand e turat motorul mai e vre-o sansa de vindecare sau alta noua si se rezolva ???
                  "lichid are la nivel si nu face zgomot"
                  "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                  Comment


                  • Senzorul de presiune din circuitul hidraulic in ce stare o fi?
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • jante de tabla de 15'' pentru Logan, mai aveti?

                      Comment


                      • salut baieti. ce imi recomandati pentru capat de bara si bieleta directie ? sunt in dubii .... astept pm daca se poate.
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • Salut! Pentru o revizie la 60000, la un logan 1,5 dci din 2007 preferance, kit distributie si tot ce mai trebuie pt aceasta revizie, cam cat costa tot?

                          Comment


                          • Va rog spuneti-mi si mie dupa parerea voastra subiectiva (chiar) la placutele de frana pentru un Logan 1.6 cu discuri pline ce placute sunt mai bune (eficiente) TRW , Delphi sau Ferodo Premier si cu o scurta argumentare ! Multumesc !
                            1.6 MPi Icy White

                            Comment


                            • @vasilica 315 ron Kronprinz Germania

                              @Tudor bielete de directie Moog sau Lemforder, capete de bara Lemforder,SWAG, AutomotorFrance

                              @Cypy Ai nevoie de curea, rola intinzatoare, pompa de apa si antigel. Gasesti detalii si preturi aici:
                              KIT-uri de distributie pentru Logan, Duster sau Sandero echipat cu motoare DCI



                              @ingerulol
                              Ferodo Premier este gama premium pentru masini de strada (nu competitie) si sunt niste placute de duritate medie cu performante foarte bune pe orice tip de disc, fara zgomot de franare.

                              TRW sunt placute de calitate, se inteleg foarte bine cu discurile produse tot de TRW;

                              Delphi sunt cam pe acelasi loc cu TRW in cazul Logan, as inclina totusi balanta spre TRW.
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • soran am gasit buba... pompa e... are joc in "capac" (din pacate pompa e capsulata si nu cred ca se mai poate pune la loc...) si pierde presiunea pe acolo doar la turatie mare functioneaza cat de cat norlam

                                concluzia alta pompa... alta distractie (am verificat una de solenza si daca o invarti cu mana se simte presiune le conducta tur la a mea pauza... )
                                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google