D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Exista de la bosch aerotwin retrofit 55 cm cu 50 cm. Codul este 551S daca bine tin mine.

    Comment


    • Actuator master (cel de la usa soferului) pt. logan berlina (nu stiu daca difera de cel de la mcv) ? trimte ti si prin posta romana?
      Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

      Comment


      • eu am de vreo 4 ani stergatoare de 600 cu 450 mm
        cu aceste dimensiuni dispare si triunghiul ala si nici nu mai curge asa multa zeama pe mijlocul parbrizului
        de la bosch exista un kit aerotwin retrofit pt megane 2.2 cu aceste dimensiuni
        eu am prins 2 seturi bosch in ambalaje renault boutique

        Comment


        • Gasesc cumva la dumneavostra stopuri pe LED negre pe fundal si cu sticla clara?

          Comment


          • Nu am gasit niste stopuri LED realizate corect dupa standardele noastre, asa ca nu vindem asa ceva. Daca doresti solutii LED complete nu numai pozitii cum sunt in stopurile astea tuning exista becurile LED mai puternice decat becurile clasice. Produsele sunt prezentate pe daciashop.ro.
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • planetara lunga sau capat de planetara pentru ea. masina este un renault clio , an fabricatie 2000 , 2 usi , motor 1.6 16v , hatchback .as prefera de origine daca imi poti da niste preturi . multumesc

              Comment


              • Ai PM! Am nevoie de VIN.
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • salut aveti cumva niste module de leduri gata facute pentru butoane si consola de ph2 daca da la ce pret

                  Comment


                  • Nu avem, se monteaza direct daca trimiti reperele sau vii cu masina la atelier. In felul acesta putem oferi si garantie pe viata la lucrare.

                    In stoc produse specifice de cea mai buna calitate pentru sezonul rece - lichid de parbriz care dezgheata instant lamele stergatoarelor, solutii pentru dezgetat geamuri, yale etc:http://www.daciashop.ro/cosmetice-auto/produse-iarna

                    Aditivi pentru motorina - anti inghet sau pentru benzina pentru cresterea cifrei octanice:
                    Last edited by Soran; 23 January 2011, 19:11.
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • Soran , ti-am dat pm aseara cu toate datele masinii . imi poti face o oferta pentru planetara? Multumesc anticipat !

                      Comment


                      • Am vazut insa mai avem si noi cate o zi libera Duminica de exemplu. Maine cand o sa ajung la birou o sa iti fac o oferta.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • Aeratoare vopsite, mai ai/mai faci?
                          Logan Ambition 1.6 8V

                          Comment


                          • Avem facute, la schimb cu cele vechi in stare buna.
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Vopsesti cumva si manere usi pe argintiu , ca la modelel Prestige ? La schimb cu cele de pe masina .....
                              sigpic

                              Comment


                              • Se pot vopsi in masura timpului disponibil insa nu am la schimb, adica trebuie sa mi le dai pe ale tale.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google