D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toata lumea are PM cu informatiile solicitate, sper ca nu am uitat pe nimeni. Comenzile efectuate au fost livrate astazi.
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Multumesc Soran. Ai avut dreptate discurile nu trebuiesc schimbate acum.
      Pentru toti ceilalti apelati cu incredere la Soran si DaciaShop sunt de mare incredere

      Comment


      • Buna ziua, trebuie sa fac revizia de 4 ani 40000km pentru Logan diesel 70 cai si as dori o oferta cu consumabilele, ma intereseaza cele mai bune nu neaparat cele mai scumpe pentruca nu ma prea pricep la firmele producatoare:
        filtre toate
        ulei(pina acum am folosit elf diesel 10w40)
        kit de distributie
        pompa de apa

        Comment


        • @nickpitic Multumim pentru feedback si pentru comanda!

          @totoras Voi face pentru dvs. o selectie pentru reperele solicitate si o voi trimite in cel mai scurt timp pe PM.

          De astazi in portofoliul DACIASHOP se gasesc la un superpret amortizoare BOGE automatic! Detalii aici:

          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • corp clapeta fara senzori ai?

            Comment


            • Numai la comanda clapeta completa in jur de 800 ron originala, noua.

              De astazi in portofoliul DACIASHOP se gasesc la un superpret amortizoare BOGE automatic! Detalii aici:

              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Am primit comanda discuri frana,placute frana si spray curatitor frane.Le-am montat si ma declar foarte multumit. Recomand ca firma serioasa si pe viitor voi mai cumpara.

                Comment


                • Un feedback si de la mine.Foarte multumit.Astazi am montat si eu discurile ventilate si placute trw.
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • Salut. Ma intereseaza pretul si daca aveti (pe site nu am gasit, sau nu stiu unde sa o caut) unei piese pentru 1,5 dci euro3. Nu stiu cum se numeste, este situata pe furtunul care vine de la filtrul de aer spre turbina, la ea este conectat un alt furtun care pare sa vina de la capacul tachetilor. Multumesc, anticipat, pentru rabdare.

                    Comment


                    • ce bujii ati recomanda ptr GPL?

                      Comment


                      • sunt ceva NGKuri speciale pentru GPL , costa undeva la 280 lei .
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • @mcxc fa-i o poza sau afla concret ce reper este, ce scrie pe ea. Mi-e greu sa intuiesc ce reper vrei si nici nu am acum un dci la indemana sa studiez. Da-mi detalii pe office@daciashop.ro

                          @the niger Bujiile speciale pt. GPL sunt niste iridiumuri laser de la ngk care sunt 83 ron / buc, se aduc la comanda cu avans. Iti recomand Denso Iridium power http://www.daciashop.ro/aprindere/ap...-iridium-power daca te hotarasti la ele mai discutam la o reducere ceva.
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • Salut baieti !

                            Am tot incercat sa va sun , dar nu raspunde nimeni .

                            M-ar interesa cat costa rampa de retur la 1.5 dCI ( cea pe care pleaca returul de la injectoare )


                            Multumesc anticipat .
                            MCV 1.5dCi & Volvo 2.5I

                            Comment


                            • Am mai scris si este scris si pe site - cererile de genul asta trebuie trimise pe email pentru a fi procesate rapid, insotite de seria de caroserie!

                              Superpret amortizoare BOGE automatic! Detalii aici:

                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Am rezolvat .... 10X !!!

                                Foarte rapid .. recomand .
                                MCV 1.5dCi & Volvo 2.5I

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google